Rak prostate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.09.2014
1
2
3
Molim vas hitno, koje sorta za rak prostate je najbolja, za ulje naravno i odakle da naručim najsigurnije i kako. znam da ima tema otvorenih ali nemam vremena trazit, ako bi mi netko kompetentan mogao objasnit, molim vas hitno. iz hr sam. koliko je sigurno platit karticom i na svoju adresu i uzet onaj stealt itd, molim vas hitno je stvarno. hvala vam
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
KAj se tiče narudžbe imaš gore reklame .naručiš preko seedsman-a ,ja naručil u ned. evo danas stiglo .platis s karticom i odaberš stealth!!!e sad kolko je sigurno neznam ,pa svi naručuju sjemenke, do sada nisam imal probleme !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
To cbd ulje mozes kupiti i hr na oglasnicima npr.na njuskalu. Tebi treba thc ulje a to inace nije u slobodnoj prodaji u ducanima, prouci uzgoj i probaj napraviti svoje ulje. Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Pozdrav. Prije mjesec dana tati mi je dijagnosticiran 4 stadij raka prostate.
Metastazirao je po kostima cijelog tijela i limfnim cvorovima u lumbalnom dijelu.
Jos nije krenuo na kemo i zracenje jer se konzilij sastaje 23.08. Tako da smo u meduvremenu nabavili sve sto smo mogli od alternativne medicine ..aronija, maticni sok sipka, zeolit, soda i limun, cajevi, kurkuma, srebrna voda i ulje. Ulje smo sami radili od onog sto smo mogli u tom trenutku nabavit. Takodjer je promijenio prehranu..izbacio meso i mlijecne proizvode..te mu se prehrana vise manje svodi na voce, povrce, orasaste plodove i nesto ribe. E sad obzirom da je i to ulje skupo...odlucili smo sami uzgojiti i napraviti. I tu najvise trebam vasu pomoc. Prvo oko izbora straina...te pomoc oko boxa. Ali prvo bih trebala pomoc oko straina a onda cu trebat nekog mentora (ako ima koja voljna dusa da mi pomogne) oko boxa i sadnje. Ono sto sam od strainova nasla na Hempatii je Ananas Funk (23 do 26% THC, 1,3% CBD, uglavnom Indica), Critical Kush ( 100% Indica, 25% THC, CBD 0%), Master Kush (80% Indica, 20% Sativa, 20% THC, CBD 0%). E sad ja bih ove tri mjesala i dodala bih jos jeki automatik da prva tura brze bude gotova.
Eto ako ima netko tko se razumije da mi pomogne i odgovori da li je ovo ok kombinacija ili imate neki drugi prijedlog?
Hvala unaprijed.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Pozdrav. Prije mjesec dana tati mi je dijagnosticiran 4 stadij raka prostate.
Metastazirao je po kostima cijelog tijela i limfnim cvorovima u lumbalnom dijelu.
Jos nije krenuo na kemo i zracenje jer se konzilij sastaje 23.08. Tako da smo u meduvremenu nabavili sve sto smo mogli od alternativne medicine ..aronija, maticni sok sipka, zeolit, soda i limun, cajevi, kurkuma, srebrna voda i ulje. Ulje smo sami radili od onog sto smo mogli u tom trenutku nabavit. Takodjer je promijenio prehranu..izbacio meso i mlijecne proizvode..te mu se prehrana vise manje svodi na voce, povrce, orasaste plodove i nesto ribe. E sad obzirom da je i to ulje skupo...odlucili smo sami uzgojiti i napraviti. I tu najvise trebam vasu pomoc. Prvo oko izbora straina...te pomoc oko boxa. Ali prvo bih trebala pomoc oko straina a onda cu trebat nekog mentora (ako ima koja voljna dusa da mi pomogne) oko boxa i sadnje. Ono sto sam od strainova nasla na Hempatii je Ananas Funk (23 do 26% THC, 1,3% CBD, uglavnom Indica), Critical Kush ( 100% Indica, 25% THC, CBD 0%), Master Kush (80% Indica, 20% Sativa, 20% THC, CBD 0%). E sad ja bih ove tri mjesala i dodala bih jos jeki automatik da prva tura brze bude gotova.
Eto ako ima netko tko se razumije da mi pomogne i odgovori da li je ovo ok kombinacija ili imate neki drugi prijedlog?
Hvala unaprijed.

na pocetku teksta ti objasni sta je ispravno ulje i onda pocne pricat koje vrste trebas koristit itd ima dosta pa prouci

momak sto je napravio temu inace ima mnogo iskustva sa rakom itd. pa ako mu udes na profil nades teme velika sansa da ces nac mnogo korisnih informacija. takoder momak uzgaja fenomenalno tako da mozes i dnevnike pogledat.
samo nije vise aktivan ako planiras poruke mu slat
 

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63

na pocetku teksta ti objasni sta je ispravno ulje i onda pocne pricat koje vrste trebas koristit itd ima dosta pa prouci
Hvala na odgovoru..ali to sam procitala...i na osnovu procitanog sam i izabrala strainove.
Ono sto ja trazim je misljenje od nekoga tko ima iskustva sa izradom ulja..da li je ok pomijesati ovih par strainova koje sam napisala. I da ako netko vec zna koji strainovi u kombinaciji funkcioniraju. Naime na Hempatii ima toliki izbor da sam se vec pogubila.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ok je. Neznas kako ce otac reagirati, medjutim sorte medjusobno nemaju problem. Automatik možeš Takodjer ubaciti, medjutim oni vole dosta svijetla a fem cvjetaju na 12/12. Može i automatik na 12/12 medjutim bolje ga na 18/6 minimalno. Ja sam držao zadnji Grow automatika na 20/4.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Iff

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.474
163
Thiaoouba Prophecy
@samooooo kolega je napisao 2017 dok nam je seedsman bio sponzor. (Probaj nać na netu)

Sada možeš naručit sjemenke iz Hempatie (moraš napravit nalog da bi vidio sjeme)
Hempatia samo šalje u EU.

Ako si van EU možeš se dogovorit snjima da ti pošalju u tebi najbližu Hrvatsku poštu.
Evo ovdje sam detaljno sve napisao za naručivanje sjemenki ako si van EU. (Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija) :)
Klikni na link:
IMG_20240207_063648.jpg
Ako je sjeme neko već na popustu kod neće radit. Kod radi samo za sjeme koje nije na popustu te praviš narudžbu posebno npr:
1 order za sjeme koje je na popustu,
1 order za sjeme koje nije na popistu (da bi iskoristio kod VUTRA15),
1 order za opremu (zemlja, lampe, đubrivo).
Kod Hempatie imaš kod VUTRA15 i imaš 15% popust na sve sjemenke sem opreme (gnjoiva, box,itd)
Tako ako budeš želio i opremu neku naručiti jedna narudžba se pravi za sjeme jedna za opremu kako bi kod radio,

Soma Seeds šalje i van EU. Ima jako dobar stealth. Kod za popust je VUTRA30
Također i od Some stiže brzo i imaš 30% sniženje i gratis sjeme.

Ovdje sam detaljno pisao vezano za Somu i moje iskustvo u EU i van EU. :)
 
Poslednja izmena: