Rakija "Travarica" Da li je ovo pametno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
moskri rip je napisao(la):
dobra ti e idea al bolje probaj kanabis milk bolje radi :):)stavis lisce u vodu da odstoi 24 sata (da se namali ukus vutre) posle uzmes to lisce i stavis u mleko varis pola sat (ali da ne vrie)popijes i posle sat vreme nemozes da verujes da moze thc toliko jako da udara :):):)nenormalno mnogo drzi (5-7 sata ) i hrana je neverovatno ukusna ko proba bice iznenagjen sto ce sve da pojede :):)za one koje vole blowjob preporucuem im kanabis milk bice im to najbolje iskustvo u zivotu
Hahahahahahahah! Covece,kako si me nasmejao!!! Nista te skoro nisam razumela, ali pricas pametno nesto...I ovo sa bj, ti to iz iskustva? xD Hahahha!
 
06.11.2010
35
6
0
121
Možda čovjek kad kaže blowjob misli na pušenje vutre.. Iako ne vidim kako je to povezano s pušenjem qrca..
Kolko sam ga shvatio.. Ovako ide o njegovo mlijeko:
1. Metneš lišće u vodu 24 sata (klorofil koji daje odvratan okus će se rastopiti u vodi, a THC s lišća će ostati pošto je poznato da se THC ne otapa u vodi).
2. Izvadiš to lišće i skuvaš ga u mlijeku na laganoj vatri - pola sata kuvanja. Voda ne smije vrijati.

Ja to radim malo drugačije, iako sam probao to samo jednom.. Znači kad pušiš sve sjemenke, grančice i ostatke stavljaš sa strane, a ovaj good stuff popušiš. Kad ti se nakupi 2-3 grama ostataka to samo ubaciš u toplo mlijeko i kuvaš što duže (što duže kuvaš to će se više THC-a rastopiti). Nakon toga samo procijediš i popiješ mlijeko, a grane baciš. Okus je odvratan, ali je djelovanje daleko bolje od bilo koje vutre.. Nije jače, ali je jednostavno bolje. Daje ti onaj neki hiperaktivni high bez ikakvog stoniranja, inspiracija i razmišljanje su boostani za 200%. Probao sam to samo jednom, tako da je moguće da je sama vutra bila takva.. Probat ću još jednom to pa ću javit.

EDIT: Važno je da sjemenke prije no što ih ubaciš dobro zdrobiš prstima.
 
02.12.2008
4
0
0
36
Aidmints ne stavljaj semenke one ne sadrze thc.dovoljno je pola sat da se vari nema potreba duze, malo ja 2-3 grama probaj sas 25 u litar mleko doza za troje :)da se ne oseca ukus probaj 2 puta po 24 sata al nije nesto los ukus ,naravno da mleko mnogo jace udara nemozes da popusis 25 grama lisce, ovako rastvoris thc i popijes HighBadger probaj ti da pricas makedonski :):) za bj iz iskustva, najbolji bj sam doziveo dok sam bio uragjen sas kanabis milk
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37




Just_Cuz_19.gif
 
06.11.2010
35
6
0
121
Kolko ja čujem ljušture od sjemenki sadrže THC, zato i je ilegalno imat kod sebe sjemenke. I da, nisam uopće iskoristio to svojstvo s vodom. I ne smeta mi tolko okus, a miris mi je čak ugodan.. Nakon toga mi svi kažu da mi stan miriše po ljekarni, neznam zašto haha.
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Ovo je moj primer.
Podloga je Jabuka, starost oko 30 dana.
Miris je izgubila i pocela polako da dobija "nas" miris.
Ukus je onako, jos uvek preovladava Jabuka.
Fino udara u glavu, a cak i neki duzi efekat se oseca, za pred rucak je odlicna :)

I da kao sto se vidi, lisce je pocelo malo da zuti, pa mozda ga i izbacim, bum video.

Ziveli :cow_yellow: