Rakija "Travarica" Da li je ovo pametno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Pozdrav svima. Imam dve male devojcice u PC boxu i vec je prilicna guzva unutra. Razmisljao sam da cvetovima oslobodim malo mesta i da skinem nekoliko velikih listova pa me zanima da li je pametno da u jednu flasu sa rakijom ubacujem listove? Takodje kad zavrsim grow razmisljam da i te listove ubacim u istu flasu sa rakijom. Inace ne znam sta bih pametno uradio sa tim zelenisom s obzirom da varim 20 godina i kao i svi iskusni pusim samo cvetove kvalitetne vutre pa se mislim sta ce mi listovi,a ta jedna rakijica ponekad pre rucak bi bila obogacena travarica...Sta vi mislite o tome?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm, ovo ti je neloša ideja... možda bih ju i podržao da sam ikad provjerio i isprobao ovo...

nemogu ti točno ništa reći nego, isprobaj... ali nebi reko da će ispast nešto loše... dobra ideja, i ako napraviš javi kako je prošlo i dali si zadovoljan!
makar nisam siguran dali ćeš izvuči nešto arome, ali samo ti to ostavi neka bude..

sretno...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Evo druže tu češ nači kako i šta treba da bude alkohol dobar a i razne druge načine za potrošit trim i lišče.

http://www.megavideo.com/?v=EBD18G8O

Nadam se da sam pomoga
drogue-peace.gif
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ja sam pravio rakiju od skanka, bitno ti je da imas jako alkoholno pice, recimo votka, sa kojom sam ja uradio.
Jer se THC razlaze u alkoholu i sto vise procenata alkohola ima to ce se bolje razloziti.
Znaci ubacis i lisce i granje, ako hoces mozes i hedove, naravno sve pre toga operes dobro, mada i nemoras jer si indoor.
Ubacis i zaboravis na flasu 3-4 meseca, i mnogo dobra rakija, mada malo bljutav ukus. ;)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
moji svake god.ispeku min.100l rakije i prave i travaricu ,al ove komb. se nismo setili,obaveznao javi rezultate pa da i mi experimentisemo :icon_lol:
 

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Hocu cim potkresem biljke :). Imaju jos 40-50 dana cvetanja pa cu tada da stavim lisce u flasu sa lozovacom. Pozdrav
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
super ideja, ja isto sam tako nešto razmišljao:icon_lol:
vidio sam tamo da hraniš plantelom, moj savjet ti je da te listove skineš 15-ak dana nakon prihranjivanja da biljka tu svu hranu potroši jer sigurno neželiš piti rakiju u kojoj ima djubriva, pušio sam ja cvjetove odma nakon drugog, trečeg dana nakon prihranjivanja :rofl: isto plantelom i dim je jako odvratan bio

eto toliko od mene i sretno s kemijanjem :sun2:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Sve ok al ja nekako rakiju vidin u nekoj staklenci močnoj.Ako bude još lišća napuni
bocu stavi je negdi mračno i zaboravi na nju ko što reče manijakalni kolega doktor.
 

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
Sinoc sam ubacio i dva cveta u flasu :). Nadam se da ce to znatno promeniti efekat. Mislim da sam pogresio sto nisam od starta stavio u 1l nego u 2.
 
02.12.2008
4
0
0
36
dobra ti e idea al bolje probaj kanabis milk bolje radi :):)stavis lisce u vodu da odstoi 24 sata (da se namali ukus vutre) posle uzmes to lisce i stavis u mleko varis pola sat (ali da ne vrie)popijes i posle sat vreme nemozes da verujes da moze thc toliko jako da udara :):):)nenormalno mnogo drzi (5-7 sata ) i hrana je neverovatno ukusna ko proba bice iznenagjen sto ce sve da pojede :):)za one koje vole blowjob preporucuem im kanabis milk bice im to najbolje iskustvo u zivotu