Ralika izmedju skanka i obicne trave?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
31.05.2010
48
3
0
37
interesuje me kako da prepoznam razliku izmedju obicne trave i skunka. bilo je slucajeva kada sam platio vecu cenu za travu,a pri tom me nije nista radila. i obrnuto???
poznato mi je da je osnovna razlika u ceni i da je obicna trava i do 5,6 puta jeftinija u odnosu na skunk,ali u cemu je tu zapravo caka???
navodno bi trebalo da u skunku nema semenki posto se vise vodi racuna o samom uzgoju,ali ni to nije pravilo... stvarno me nerviraju odgovori na ova pitanja,pa bi voleo da mi neko ko se razume objasni,ili makar da me usmeri gde da to procitam i malo se vise informisem...
hvala!

ako tema postoji izvinjavam se adminu,neka me samo usmeri na postojecu posto je nisam nasao...

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.553
1.369
188
Eternia
Ne postoji obična i neobična trava !

Skunk je samo jedna od tisuća raznih sorti kanabisa, ništa potentnija od ostalih kvalitetnijih sorti, a ima ih i "jačih" od skunka.
To je druga stvar što danas svaki diler i draga nam policija sve što ima imalo veći postotak THCa nazivaju Skunk, radi senzacionalizma ili bolje prodaje.
A i mislim da se rijetko po ulicama može naići na neke specifične sorte, uglavnom je to neka domaća trava, a kako puca valjda ovisi koliko je kvalitetno uzgojena,pakirana, transportirana i slično.

Za raspoznavanje "dobre" vutre od sranja baci oko na ovaj topik,
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
... i koristi google

• Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
27
Razlika između Skunka i "obične" vutre ti je ista kao i razlika između npr Northern Lightsa i "obične" vutre :D

09.12.2010
15
0
0
41
ima li mozda razlike u temperaturi koja joj pase recimo par stupnjeva gore ..itd konkretno lemon skunk i skunk 1...nikako da nadjem nesto opsirnije na netu svugdje samo osnove....ako netko ima iskustva....mislim isti k....ali opet mozda voli nesto vise:)
ty

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
40
Ogromna definformiranost vlada na nasim ulicima u vez marihuane,ima nesto slicno i u amereci sa kushom i chronicon(kao kush je indika a kronik je sativa itd.) he-man je reko sve.

thcxx sumnjam das bas u stupanje nac precizne informacije al lemon i skunk#! su jako slicne genetike pa vjerujem da im je tolerancije za temp tu negdje....iako sam mozda u krivu...

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
509
80
0
35
skank je sinteticki dobijena marihuana....i jaca je i do 500 puta od obicne trave....naprimer od jednog kg skanka moze da se dobije 20 ili 30 kg obicne marihuane koja opet moze sinteticki da se preradjuje u skank :rofl:

22.12.2010
0
0
0
28
Da li ste nekad probali skunk ? Hteo bih da kazete kakav je osecaj i da li mozete da se kontrolisete od skunka i koliko traje dejstvo ?

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Nemoj skunk pušiti, to ti je gmo hibrid koji se uzgaja u laboratorijima.

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
543
73
48
uuuuuu zajeban je taj skank, nije ti to ko trava pa da se možeš kontrolirat
ideš okolo svaku curu šta te pogleda pod jaja bacaš, a na babe bacaš bombe
Samo taj skank trebaš dobro ugrijat pa u špricu pa tek onda u rizlu, inače ne radi.

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.086
606
138
33
kaje to skank?
jel to neš za jest?

u zadnje vrijeme pitanja su i više nego priglupa! :eek:hno:

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.086
606
138
33
e jel neko primjetio da je ovo već jedno 3. ili 4. postavljeno pitanje NA ISTU TEMU...

pa jeste vi prsli e... daj nek neko ovo pobaca na đubrište!
polit benzinom i zapalit...

ontopic: "OBIČNU" vutru pušimo mi, a skank dolazi iz svemira, donose ga mali ljubičasti microgerbili koju lagano vuku na tamno smeđu boju...

mogu onda i ja postavit pitanje,...

jel netko ikad pušio neobičnu vutru, dajte mi molim vas informacije, lud sam, bojim se isprobat, dali ću se moć kontrolirat, i dali ću umrijeti od toga!??!

• Sviđa mi se
Reactions: babolcanka