Ralika izmedju skanka i obicne trave?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2010
47
3
0
40
interesuje me kako da prepoznam razliku izmedju obicne trave i skunka. bilo je slucajeva kada sam platio vecu cenu za travu,a pri tom me nije nista radila. i obrnuto???
poznato mi je da je osnovna razlika u ceni i da je obicna trava i do 5,6 puta jeftinija u odnosu na skunk,ali u cemu je tu zapravo caka???
navodno bi trebalo da u skunku nema semenki posto se vise vodi racuna o samom uzgoju,ali ni to nije pravilo... stvarno me nerviraju odgovori na ova pitanja,pa bi voleo da mi neko ko se razume objasni,ili makar da me usmeri gde da to procitam i malo se vise informisem...
hvala!

ako tema postoji izvinjavam se adminu,neka me samo usmeri na postojecu posto je nisam nasao...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne postoji obična i neobična trava !

Skunk je samo jedna od tisuća raznih sorti kanabisa, ništa potentnija od ostalih kvalitetnijih sorti, a ima ih i "jačih" od skunka.
To je druga stvar što danas svaki diler i draga nam policija sve što ima imalo veći postotak THCa nazivaju Skunk, radi senzacionalizma ili bolje prodaje.
A i mislim da se rijetko po ulicama može naići na neke specifične sorte, uglavnom je to neka domaća trava, a kako puca valjda ovisi koliko je kvalitetno uzgojena,pakirana, transportirana i slično.


Za raspoznavanje "dobre" vutre od sranja baci oko na ovaj topik, https://forums.vutra.org/threads/5010-kako-prepoznati-dobru-vutru/page2 ... i koristi google
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Razlika između Skunka i "obične" vutre ti je ista kao i razlika između npr Northern Lightsa i "obične" vutre :D
 
09.12.2010
15
0
0
44
ima li mozda razlike u temperaturi koja joj pase recimo par stupnjeva gore ..itd konkretno lemon skunk i skunk 1...nikako da nadjem nesto opsirnije na netu svugdje samo osnove....ako netko ima iskustva....mislim isti k....ali opet mozda voli nesto vise:)
ty
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
Ogromna definformiranost vlada na nasim ulicima u vez marihuane,ima nesto slicno i u amereci sa kushom i chronicon(kao kush je indika a kronik je sativa itd.) he-man je reko sve.

thcxx sumnjam das bas u stupanje nac precizne informacije al lemon i skunk#! su jako slicne genetike pa vjerujem da im je tolerancije za temp tu negdje....iako sam mozda u krivu...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
skank je sinteticki dobijena marihuana....i jaca je i do 500 puta od obicne trave....naprimer od jednog kg skanka moze da se dobije 20 ili 30 kg obicne marihuane koja opet moze sinteticki da se preradjuje u skank :rofl:
 
22.12.2010
0
0
0
32
Da li ste nekad probali skunk ? Hteo bih da kazete kakav je osecaj i da li mozete da se kontrolisete od skunka i koliko traje dejstvo ?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kaje to skank?
jel to neš za jest?

u zadnje vrijeme pitanja su i više nego priglupa! :eek:hno:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
e jel neko primjetio da je ovo već jedno 3. ili 4. postavljeno pitanje NA ISTU TEMU...

pa jeste vi prsli e... daj nek neko ovo pobaca na đubrište!
polit benzinom i zapalit...

ontopic: "OBIČNU" vutru pušimo mi, a skank dolazi iz svemira, donose ga mali ljubičasti microgerbili koju lagano vuku na tamno smeđu boju...

mogu onda i ja postavit pitanje,...

jel netko ikad pušio neobičnu vutru, dajte mi molim vas informacije, lud sam, bojim se isprobat, dali ću se moć kontrolirat, i dali ću umrijeti od toga!??!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: babolcanka