Rana cvatnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2015
3
4
3
32
Pozdrav ekipo, imam jedan problem.
25.3 posadio sam proklijane sjemenke,bile su u improviziranome boxu 1m2, 400W HPS za vegetaciju. Stavio sam ih u čaše 0.5L. Sve je bilo super, nakon nekog vremena poceli su zutjeti listovi, shvatio sam da ih treba van premjestiti no baš u to vrijeme vani je bilo jako loše vrijeme te sam odgodio do prvih lijepših dana. U tih par dana pocele su cvasti, sad sam ih prebacio van pred 2 tj, dakle biljke su cca 10-15 cm i imaju vrhove i vide se trihomi lagano. Dali je moguće da one shvate da su prerano procvale te se vrate u vegetaciju? Dali se netko susreo s tim problemom ? Dali netko koristi greenhouse feeding bio ili mineral ?
Radio se o strainu super critical feminised.
Hvala Vam na odgovoru, nadam se da nisma pogriješio s svrstavanjme teme.
LP.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
21.09.2018
10
9
3
Srbija
ovde sam negde procitao,da neko to sto se tebi desilo slucajno,ima ljudi koji to rsde namerno..puste da procveta,da vidi da li je muzjak ili zenka,pa ga opet vrati na vegetaciju.Po meni,prebaci u vecu saksiju,smanji vodu.Jer lakse ce pretrpeti susu nego ppuno vode,i onda dolazi do problema..Lisce yuti itd,neki vid stresa.Vrati je pod lampu na vegetaciju.Dok su u grow,vegetaciju dryis 18h svetlai 6h mraka,kada predjes na 12h mraka i 12 h svetla krece cvetanje.Ovo sam ti napisao nesto iz mog iskustva a nesto sam ovde nasao..
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: zehlenifarmer

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Nisi nista napisao o rezimu svjetla, ali moguce da si dobio automate. Ako su cijelo vrijeme bile na 18/6 i procvale, imas auto.

Iako mi nije jasno, posadio si ih 25.3. i onda pises da si ih prije tjedan dana bacio van ( cca 23.5 si iz stavio van, znači da su u vege bile 60 dana pod 400w hpsom) i onda govoris da imas biljke od 10-15 cm sa cvjetovima. 10 -15 cm nakon 2 mjeseca vege? Nesto radis krivo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
13.04.2015
3
4
3
32
ovde sam negde procitao,da neko to sto se tebi desilo slucajno,ima ljudi koji to rsde namerno..puste da procveta,da vidi da li je muzjak ili zenka,pa ga opet vrati na vegetaciju.Po meni,prebaci u vecu saksiju,smanji vodu.Jer lakse ce pretrpeti susu nego ppuno vode,i onda dolazi do problema..Lisce yuti itd,neki vid stresa.Vrati je pod lampu na vegetaciju.Dok su u grow,vegetaciju dryis 18h svetlai 6h mraka,kada predjes na 12h mraka i 12 h svetla krece cvetanje.Ovo sam ti napisao nesto iz mog iskustva a nesto sam ovde nasao..
Hvala, ovo je bila moja strategija. Uzgojim ih indoor do 10-15cm da ojacaju i postanu snažnije i preselim ih van. I sad su vani, a nista na ilost i nemilost majke prirode su, nadam se najboljem :D

Nisi nista napisao o rezimu svjetla, ali moguce da si dobio automate. Ako su cijelo vrijeme bile na 18/6 i procvale, imas auto.

Iako mi nije jasno, posadio si ih 25.3. i onda pises da si ih prije tjedan dana bacio van ( cca 23.5 si iz stavio van, znači da su u vege bile 60 dana pod 400w hpsom) i onda govoris da imas biljke od 10-15 cm sa cvjetovima. 10 -15 cm nakon 2 mjeseca vege? Nesto radis krivo.
Da, cilj mi je bio izgojiti ih indoor pa prebacit van kad malo narastu, medjutim bile su obaveze neke ovo ono i prerasle su casu, dozivjele sok moguce da ih j to okrenulo u cvatnju. sjemenke sigurno nisu automati.

One su dobro shvatile pa prcvjetale jer su automati.Samo da ti shvatiš da moraš naučiti osnove prije nego što zabiješ sjeme u zemlju.
Tu si 4g. a joj miško:fuck:
Hvala na egoisticnome ispadaju, nadam se da si sretan sam sa sobom :)
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Nisam baš zadovoljan sobom ima tu još puno za raditi.Ne vidim ništa egoistično(gdje si ti tu vidio egoizam,stvarno ne znam)ako ti tako kažeš neka bude.Moramo se malo šaliti....:)
Čovječe božji pa pogledaj što ti pišeš "Prerasle su čašu ,doživjele šok i moguće da je ih je to prebacilo u cvatnju"(ovo je majstore za vutra provale)
Ne znam dal da se smijem ili plačem.
Ako ti je fem tad ti je režim svjetla u boxu bio 12-12 a ne da je od šoka procvjetala. Nigdje ništa nisi spomenuo koji ti je režim svjetla.
Naravno da ću pretpostaviti da je automat.
Ne moj se ljutiti da sam tu 4g. i da ne znam osnove,osnova bila bi me sramota....:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Badi
13.04.2015
3
4
3
32
Nisam baš zadovoljan sobom ima tu još puno za raditi.Ne vidim ništa egoistično(gdje si ti tu vidio egoizam,stvarno ne znam)ako ti tako kažeš neka bude.Moramo se malo šaliti....:)
Čovječe božji pa pogledaj što ti pišeš "Prerasle su čašu ,doživjele šok i moguće da je ih je to prebacilo u cvatnju"(ovo je majstore za vutra provale)
Ne znam dal da se smijem ili plačem.
Ako ti je fem tad ti je režim svjetla u boxu bio 12-12 a ne da je od šoka procvjetala. Nigdje ništa nisi spomenuo koji ti je režim svjetla.
Naravno da ću pretpostaviti da je automat.
Ne moj se ljutiti da sam tu 4g. i da ne znam osnove,osnova bila bi me sramota....:)
Dobro, nisam kako treba opisao cijelu situaciju. Svjetlo je bilo HPS 400W za vegetaciju dakle plavo svijetlo. Režim svjetla je bio 10/14, koji režim bi bio idealan za feminiziranu biljku indoor?

Dobro, nisam kako treba opisao cijelu situaciju. Svjetlo je bilo HPS 400W za vegetaciju dakle plavo svijetlo. Režim svjetla je bio 10/14, dali je moguce da zbog toga ?
slažem se, treba se malo zezati :D sry, pao mi šecer

Nisam baš zadovoljan sobom ima tu još puno za raditi.Ne vidim ništa egoistično(gdje si ti tu vidio egoizam,stvarno ne znam)ako ti tako kažeš neka bude.Moramo se malo šaliti....:)
Čovječe božji pa pogledaj što ti pišeš "Prerasle su čašu ,doživjele šok i moguće da je ih je to prebacilo u cvatnju"(ovo je majstore za vutra provale)
Ne znam dal da se smijem ili plačem.
Ako ti je fem tad ti je režim svjetla u boxu bio 12-12 a ne da je od šoka procvjetala. Nigdje ništa nisi spomenuo koji ti je režim svjetla.
Naravno da ću pretpostaviti da je automat.
Ne moj se ljutiti da sam tu 4g. i da ne znam osnove,osnova bila bi me sramota....:)
Da, nisam bas dobro napisao. izgleda da sam sjebao s režimom svjetla.
 
Poslednja izmena: