Random Domaćica x2 + The Incredible Bulk x2 Šikara stajl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Pozdrav ljudovi! :gled:

Evo da se priključim zajednici.
Nakon dosta vremena traženja sajta, mimoilaženja ljudi sa kanistrima vode po šumi,naljetanja na tuđe biljke (čini mi se ove godine pola grada prekvalificiralo u growere) itd. odlučio sam se za brežuljak blizu mene pošto je nepristupačan, zarastao i nema susjeda na 400 metara.

Dakle, 2 domaćice su proklijale i izašle danas koji centimetar (inače, prije 2 dana sam ih u vatu stavio a sada se već prže na suncu :sun2: hehe) i trenutno su na drugoj lokaciji dok ne pripremim teren i nabavim sve potrebno za sada. Naime sajt je na teeeeeškoj šikari i plan mi se nekako zavući u tu bodljikavu nakupinu grmlja i po sredini prokopati 4 rupe i ograditi zelenom žicom. Neznam baš kakav ću biti s financijama za potrebne stvari tako da su alternativne metode dobrodošle. Isto se dvoumim oko toga dali da ih presadim u zemlju ili da ih stavim u velike pitare? :watch:

A kad smo kod The Incredible Bulk-a, on je naručen s neta i kroz koji dan je kod mene :let:, zanima me da li je netko imao iskustava s njime jer sam čitao da u idealnim uvjetima daj 800 - 1500g? ? ?


Nadam se da se nitko ne ljuti što počinjem dnevnik dok je zec još u šumi ali čim domaćice daju malo veće listove ide par slika.
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Za domacice slobodno prostijas zemlju da ne bude tvrda i piknes ih direkt u tu zemlju,bar ja tako radim i ne mogu se pozalit na urod :) a za to brendirano sjeme bi bilo bolje da uzmes neku zemlju ali nemoj ih drzat u teglama jer ces ih morat cesto zaljevat...to je sad na tebi da odlucis,sretno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brusvejnovsobar

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Nije mi problem nikakav što se tiče zaljevanja jer mi doslovno treba 5 minuta do sajta (10 dok paranoično posmatram ima li koga izad, iznad i oko mene jer bukvalno danas sam šetao pola sata po šumi naletio sam na 3 susjeda, 2 poznanika i par ljudi koji su me usmjeravali kao momak nemoj tu ići tamo ti je samo drača a dobro znam što je tamo hehe, samo po prirodi nisam zla osoba i nemam namjeru uznemiravati te ljude, kao ni njihove biljčice). Ciljao sam da ne budem blizu tim sajtovima jer mi se neda susretati sa njima i stvarati sebi i njima neugodu. I što se tiče zaljevanja planiram jednu večer donjeti neku zalihu vode a i čitao sam da je bolje da je voda malo odstajala tj. mlaka pa mi se to čini kao plus.

Da se dotaknem zemlje, imam par bližih prijatelja koji imaju mnogo svojih biljčica i međusobno smo se dogovorili da nećemo odavati jedan drugome svoje sajtove iz preventivnih razloga. Nemogu vam točno još reći o kojoj se zemlji radi ali sam 99% siguran da je zemlja prava za maricu pošto je jedan od prijatelja proučavao znatno više od mene, a isto tako i potrošio mnogo novca na potrebne stvari tipa zemlja, pa se tu i tamo mogu ogrebati kod njih za to.

A razlog zbog kojeg pitam ima li tko iskustava jest taj što se želim osigurati na duže vrijeme zbog nestašice.

Hvala vam na dobrim željama, i izvještavati ću vas svako 5 dana (vjerovatno i manje hehe).

LP odoh da proučavam po dnevnicima malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi89Srb

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
naletio sam na 3 susjeda, 2 poznanika i par ljudi koji su me usmjeravali kao momak nemoj tu ići tamo ti je samo drača a dobro znam što je tamo hehe, samo po prirodi nisam zla osoba i nemam namjeru uznemiravati te ljude, kao ni njihove biljčice)

Užas batice... pa gdje si ti, u Lazaretu :D Ne svidja mi se ovo nimalo.... toliki promet u šumi, a još sve uzgajivači :eek: Tolika aktivnost u šumi svakako privlači pažnju, i značajno povećava šanse da na šumu obrati pozornost i :murija:

Nadji mjesto samo za sebe ako možeš.... ako ne, ili indor,ili....
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ako je tamo toliko prometno kao sto kazes batali taj sajt,ja tamo nebih radila outdoor da sam na tvom mestu..i nemoj nikad ogradjivati sajt nikakvom zicom ili bilo cim ,jer ako neko naidje tamo i da neprepozna nasu biljcicu sigurno ce mu biti jasno kad vidi ogradjeno..a jos ako stavis u pitare sve si mu rekao..po toj tvojoj prici postoji sansa ili da ti ovi dvoje troje koliko si vec rekao neznam da ti oberu ili ako si ti obazriv mogu oni pogresiti nesto pa da oni navuku :murija::murija:na svoj sajt a samim tim i na tvoj sajt...ako ipak odlucis za taj sajt onda srecno jer ona ti je naj potrebnija od bilo kog drugog saveta...:wave:
 

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Braćo ne sekirajte se ako se ja ne sekiram :p danas sam 3 sata po suncu raskrčivao draču praveći mjesto za drage. @Dzparanoja haha lazaret moj nazaret xD

I hvala svima na dobrim željama

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
ne sekirajte se ako se ja ne sekiram
To sam ja uvijek govorio svome ocu, kada god bih mu nešto prkosio....
- Što se ti sjekiraš kada se ja ne sjekiram - govorio bih...
- Ja se sjekiram što se ti ne sjekiraš - uvijek bih dobijao ovakav odgovor....
Danas polako shvatam da je bio u pravu :djede:

Srećno batice ;)
 

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Pozdrav svima,

Evo dok čekam The Incredible bulk, obišao sam domaju i tek su par cm iznad zemlje.
Ali sam si našao još nove zanimacije, tj. dokopao sam se 1 x Super lemon Hazea, 1 x Afghan Kusha i 1x Critical Rapido AF. Već drugi dan klijaju u vati, i mislim da bi sutra mogle lagano u pitare na sajt.

Odlučio sam se odmah saditi u pitare iz više razloga, prvi je to što nema muke i stresa sa presađivanjem, drugi je taj što mi je voda na nekih 10 minuta od sajta, treći je zbog šikare i mnoštva bilja i raslinja okolo, mislim da bi dosta vode crpile te okolne biljke pa mi se ovo čini idealnim.

5 x Pitar od 20 l
Flora zemlja za cvijeće (jel to ok?)

I zadnje pitanje pošto me za domaju toliko nije pekla savjest, kada da stavim ove skunkove u zemlju, tj koliko cm da čekam klicu??


LP i sutra idu slikice
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
:D Sto klica izadje,stavi to u zemlju... da ti ne struhni od vlage... nemas sta cekati... a sto se tice zemlje:Terra magma, Potgrond H, Compo sana Universal, Plantella Balkonia... ako mozes doci do njih,one su proverene... a za tu,nznm al mislim da nije pogodna,neko ce ti se javit ko zna vise o toj zemlji..
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
i pola centimetra klica je po mom već rizik da se ošteti pri sađenju. Milimetar, dva i u zemlju. Haha, znači još jedan od skunkavaca
gigglesmile.gif
.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Trebam pomoć!!

Naime, od 3 brandirana koja su uredno proklijala i sva 3 su isto posađena u velike pitare, samo mi je jedna izrasla nekih 4 cm, a ostale, eh sada, neznam jesam ja dobro urađen ili što, izrasle su dvije male male biljčice, svega 20mm, ali mi ne izgledaju na marihuanu, i sad se ja mislim dali su to one samo su se iskrivile zbog tvrde zemlje ili je nešto drugo izraslo, no u svakom pitaru ima samo po jedna takva i svega par cm od mjesta gdje su zabodene.