Random sjeme, prvi out!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ma nista FIM, od treninga jedino cu topiranje, lst me strah da cu sjebat nesto.. Prvi put mi je i ocu je dovest do kraja a sljedeca tura ce biti eksperimentiranja.. Power ne uzgajaju paradajz nego tako rade oduvik i nikad nije bilo problema
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
pa Lst je manji stres od topinga kolko sam ja pohvatala....samo trebas biljku savinut prema zemlji tako da bocne grane zabriju da su glavne i dobivaju vise sunca pa brze rastu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pocetnik.1995 je napisao(la):
... Power ne uzgajaju paradajz nego tako rade oduvik i nikad nije bilo problema
radi onda kako rade oni, sta ce ti forum... ne rade sigurno u ovoj fazi ako se planira topiranje, kakvo kidanje zaperaka kad topiras da bi ti ti zaperci postali nove grane... kontas li ti pricu oko topinga ili... ostavio sam ti link o treningu
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Sad sam procito, sve u redu stari nemoj vikat odma haha :p ugl.prije cu poslusat tebe nego ove moje bandite.. Power ugl.bili mi preporucia lst ili ne posto mi je prvi put pa da ne s***** nesto?
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Bas se nadam da nije muška biljka, ali kako napreduje i kako se grana ima veliku šansu da bude ženska biljkica.. Al to cu onda vjv saznat za negdje mjesec dana :S
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
pocetnik.1995 je napisao(la):
Zanima me dali ovo na ista ukazuje
Ukazuje da još nisi savladao osnovno pravilo. UKLJUČITI FAMILY SAFE opciju prilikom postanja slika, da ne širiš ponografiju po forumu, i drugo da ti fali zemlje u pitaru.

Ostalo ide nabolje, ali još puno moraš :read: i bit će sve bolje i bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnik.1995

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ma stari meni je ovo zajebancija, volin tu biljku i zato san se odlucia na ovo.. Al kuzis sjebano mi je masu jer nemogu nista priniti po danu a po mraku me strah ici u divljinu ionako je sve puno divljih svinja i ima čagljeva dosta, a zemlju i to moran ici kupit u susjedno selo jer ode nema i onda mi je malo sve to sjebano al valjda cu izdržat do kraja ;) i zilac sva srica pa san se na tebe ugleda tako pametnog, aj svregon muno da li muno
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ja nisam nista lose mislio sa svojim komentarom, na pocetku koliku si paniku dizao oko biljcice u casi fino je poslje par dana ne posjecivanja foruma vidjeti da ti je ono jadnice fino krenulo rasti...
a jedno bzvz pitanje, imas jednu biljku, zasto ti je sajt sa jendom biljkom toliko udaljen? ok, shvatam da se bojis ali zasto sebi pravis duplog posla
a sto ti se tice zemlje u pitaru, uzmi fino u torbu svega sta ti treba, ispucaj se jedan dan napravi stek sebi tamo za sve iz torbe da ne moras svaki put kontati sta kako,...
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ekipa zao mi je ali lose vrijeme u kraju i biljka je nastradala, pokusat cu tu jos nesto napravit al cisto sumnjan.. Nisan htio slikat doslo mi da plačem, ugl.power nemoj jos premjestit u nesavršene dok sto posto nebudem siguran da ću je vratit u život..
Tužan san :(