Rap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
vozdra raja ja sam tu novi i ne snalazim se bash najolje mozda glupo pithanje ali ako netko zna kako se zove pesma mislim znam jedan del "iz kola ti nude carobni prah ahhhhaa bela roba za belog roba" tako ness hvala
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
hirn je napisao(la):
vozdra raja ja sam tu novi i ne snalazim se bash najolje mozda glupo pithanje ali ako netko zna kako se zove pesma mislim znam jedan del "iz kola ti nude carobni prah ahhhhaa bela roba za belog roba" tako ness hvala
to ti je Voodoo popeye-dop gun
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
vrtlar je napisao(la):
moj teritorij, actualy i sam snimam tako da...

ne slusam strane jer me vecinom smaraju dok od domacih slusam scriptora, marchela, mageljana, valara i tu lokalnu ekipu...

sinestet ekipa po meni najjaca u hrvatskoj.. zaj*bi blackout, neki daniels i ekipu.

kad smo vec kod domacih.. ima tko link za album od djecaka?
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Brate:
Blackout,
Prti BG,
Sinestet,
Dječaci,
Mayer,
T.B.F,
BS,
Mučenička Grupa ...

Cricket (upaljač?) HAHAHA

Upload ću ti ja ovih dana album
 
03.12.2008
1
0
0
34
aesop rock, andre nickatina, cage, cypress hill, gangstarr, j dilla, mr lif, murs, biggie, papoose, pharcyde, a tribe called quest, uncle murda, wu tang (i sve pojedinacno). to su mi najdrazi, ali slusam sve od rapa, ugl underground, ali mogu poslusat i lil wayne, the game, i malo poznatijih.
 
08.01.2009
1
0
0
40
evo da malo ozivim temu koja nesmije nikako da se izgubi...ne na forumu o vutri :cool44:...znaci (bez muzike nemogu,ni zivit ni duvat) tako da ima tu ice cubea najvise,dub-c(wc),westside connection,dre naravno,xzibit,nas...tu i tamo nesto od g-unita i tako...

peace
 
22.12.2008
10
0
0
34
Ne znam ja nista...Ubedljivo najbolji 2pac,Nas nije losh(shteta shto 2pac nije bash gotivio NAs-a)...Rakim ima mnogo dobre matrice (old school)...Guru -a sam cuo samo preko pesme koju je odradio sa Kai Bee (pesma je The way it iz)...Nashe manje slusham gledajuci da se oni realno josh uche... Respect za topic
 

flight

Banned
Banovan
19.01.2009
0
1
0
32
mucenicka grupa,kowa,,target,tram11,frenkie,nexter,,mayer,prti bee gee,blind business,mc seven,edo maajka !

A OD STRANI public enemy,eazy e,wu tang,ice cube,jedi mind tricks,gang starr