Raspored hranjenja, pH, nutrijenti, voda (Flora feeding schedule for soil)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ako koristis Hesi onda svako zaljevanje koristis gnojivo, samo zaljevaj svakih 3-4-5 dana kad se zemlja posusi a ne svaki dan i koristi propisanu dozu i nista vise od toga.......a ako si do sad zaljevao svaki dan sa gnojivom nebi bilo lose sad kojih 7-10 dana zaljevat cistom vodom jer mi to zvuci kao da si pretjerao.......
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mozes ako je blago... Inace je moje neko nepisano pravilo voda-gnojivo-voda-gnojivo..... Nece biljka biti bolja ili dati toliko vise ako forsiras s gnojivom. Samo mozes sjebati!

EDIT: pretece me GreenRyder :)
EDIT2: Nisam nikad koristio Hesi pa neznam sa sigurnoscu, slusaj sto Green kaze jer znam da ga koristi. Iako se sa Hesi moze svako zalijevanje gnojiti ja opet ne bih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cricket
07.04.2012
7
0
0
72
gracias mi hermanos :thankyou:. što mi bude drago kad dobijem ovako dobre savjete, a usput oni se poklapaju sa onim što bih i ja 'nako odoka procijenio.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@Kali- i ja sam mislio da netreba svako zaljevanje pa BB ostao krzljav,kod Wembleya svako zaljevanje pa u pola cvjetanja pokazao da mu je previse a Skunk#1 (2 growa) nakon 20 dana propisanu dozu svako zaljevanje i kak bi ljudi rekli "da je bolje nebi valjalo......

.....treba experimentirat svakako jer svaka biljka drugacije prima hranu, nekima ce bit previse a neke nikak nahranit.......

..... kazem moze zaljevat po tablici a i nemora......odabir je na njemu......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Svaki box-s je prica za sebe.
Svako gnoivo takodje.
Tablica je tamo samo da bi otprilike znao sta da radis. Nehrani se svaka biljka isto.
Procitaj i svati dobro gnoivo koje koristis. Treba da pise na njemu koliko po polivanju ili po nedelji.
Biljke polivas i hranis po potrebi. Sa vremenom i iskustvom ces nauciti da gledas biljke i prepoznajes njihove potrebe.

Sretno dalje.
 
07.04.2012
7
0
0
72
još jednom hvala ljudi. dobro sam ja naučio jezik biljaka, i slatko se napričao s njima puno, puno puta. ali bilo je to outdoor, da ne kažem u bašči:sun2:. Ili da budem još veći nostalgičar pa da kažem...bilo je to još u ona lijepa vremena, dok je bog po zemlji hodao:flamed:. ali, što je tu je. valja se upoznati s indoorom. veseli me to što sam sve sigurniji u to da i one pod suncem i one pod sijalicom istu dušu imaju i isti jezik govore. samo se malo akcent promijenio. pozz:hippy:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
@Kali- i ja sam mislio da netreba svako zaljevanje pa BB ostao krzljav,kod Wembleya svako zaljevanje pa u pola cvjetanja pokazao da mu je previse a Skunk#1 (2 growa) nakon 20 dana propisanu dozu svako zaljevanje i kak bi ljudi rekli "da je bolje nebi valjalo......

.....treba experimentirat svakako jer svaka biljka drugacije prima hranu, nekima ce bit previse a neke nikak nahranit.......

..... kazem moze zaljevat po tablici a i nemora......odabir je na njemu......

Bas zato sam i tebe preporucio, njemu! :)) Ja sam 0 s Hesi gnojivima :)
 
07.04.2012
7
0
0
72
evo mene opet. evo i pitanja. Ako mi od zalijevanja ostane mješavine gnojiva (Hesi bloom complex) i vode, smijem li to upotrijebiti za slijedeće zalijevanje za 3 dana.

---------- Post added at 13:01 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

evo mene opet. evo i pitanja. Ako mi od zalijevanja ostane mješavine gnojiva (Hesi bloom complex) i vode, smijem li to upotrijebiti za slijedeće zalijevanje za 3 dana.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
MALI UPDATE: TABLICA NEDOSTATAKA PO PROGRESIVNOSTI



TABLICA_NEDOSTATAKA.jpg



Iron_Sulfur1.jpg



Magnesium.jpg


---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

Nitrogen.jpg



Phosphorus.jpg



Potassium3.jpg



Zinc_Manganese.jpg
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Dali mogu koristiti destiliranu vodu koja dođe iz klime za zaljevanje biljaka?
Imam je stvarno na litre i šteta mi ju je baciti ako je ko normalna destilirana voda iz dućana..
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
pošto nemam limuna,a treba mi za smanjivanje pha vode,koji je bolji,alkoholini ocat(9%) ili jabučni voćni ocat(5%)?