Raspored hranjenja, pH, nutrijenti, voda (Flora feeding schedule for soil)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

ming

Aktivan Član
16.09.2014
249
642
93
Sinoć sam je nahranio duplom dozom, a od jutros pljušti kiša. Da li kiša sve sapere ili ostane hrane u zemlji? Da li bi bilo dobro i još jedno gnojenje sutra-prekosutra ako ne bude kiše?

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.327
10.713
398
nesto ode nesto ostane... vezano za to a iz drugog topika

kada su dnevne temp. par dana ispod 17C proces fotosinteze se usporava, samim tim i svi procesi rasta i razvoja biljke. kada su dnevne temp. ispod 13C biljka je u fazi hibernacije
eto ovih dana je bilo ispod 17c, a od sutra ide gore na 20+
dati duplu dozu ili ne? harvest je ionako ne pre 15 moze biti i 25 tako da nema veze karenca

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.327
10.713
398
ne bre, naravno da cu nadjubriti jos jednom, nego me sad buni ovo tvoje usporavanje i hibernacija, znas da imam fobiju od prihrane, pa se raspitujem vise o tome kad se budi posle hladnog vremena?
kako god bilo bice u dnevniku :D

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
438
367
113
@Nazgul
U početku samo prskaj zemlju, a kad poraste zalijevaš polako i prestaješ kad procuri.
Koliko često? kad je suha zaliješ.

• Sviđa mi se
Reactions: Stipe
04.06.2016
87
63
18
38
Sori stvarno,novi sam u svemu kao i na forumu,postavim pitanje i na mobu mi ne prikaze dal je postavljeno,al shvati zabrinnut sam za bebe :) prva sadnja pa sam nervozan :) sori ako sam naporan

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Podrav svima!
Imam pitanje u vezi BioBizz gnojiva...
Za vege sam koristio BioGrow, a sad na red dolazi cvjetanje pa me zanima koja je razlika između Bio Bloom i Bio Top Max?
Uzeo bi samo jedno pa me zanima koje je bolje i dal se preporuča samo jedno?
Hvala

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.434
28.223
1.198
Ne preporuca se samo jedno kada ta gnojiva dolaze u paketu i rade zajedno. Mislim da BB ima 5 komponenti.
Top max je samo booster i radi zajedno sa bloom-om, i ostatkom

U cvjetanju koristis heaven, grow, bloom, algamic i topmax. U vegi ide grow, root juice i bio heaven.

Visekomponentna gnojiva se koriste u paketu jer se koriste i funkcioniraju zajedno ali razlicito, ovisno o fazi growa.

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
178
784
93
Ja bih spomenuo i bio bizz fish mix, ove godine sam gnojio samo s fish mixom outdoor i mogu reci da je prava stvar za vegetaciju,makar cu ga ja stavljati sve do polovice cvjetanja u kombinaciji s bloom-om.:Dj

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
447
1.998
163
Dali bi ovo bilo ok za vegu ? ili je bolja yara ferticare ?

da li je bolji, ne znam, nisam probo ferticare
meni se za ovogodišnji out pokazao odličnim uz kombinaciju gaveza i koprive
za cvijetanje sam pripremio Kristalon za plod i cvijet, crveni + neka govanca

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
341
1.487
143
Skturisana voda za zalivanje biljki .

Voda iz česme i vodovoda nije živa voda kao ona iz planinskog izvora i potoka . Vodu za zalivanje biljki možete " oživeti" jednostavnim pretakanjem preko okruglih kamenčića ili preko klikera u levku , nekoliko puta i dobijete vodu koja ima učinak na biljke skoro kao efikasno đubrivo ( gnojivo)

Za napredne korisnike : vodu je moguće i magnetizovati na određeni način ... postupak imate u ova dva videa .

Za još znatiželjnije korisnike izguglajte Dan Winters imploder - patent za pravljenje vode koja se koristi na plantažama marihuane u Americi i gde su dobili prinose uvećane za 60% .. ( ako ne lažu , ali i trijes posto je vajdica )
ovo je najprostija varijanta :

i ovo gde je prikazan original imploder - koji košta oko 1000 dolara ... ali ovaj lik pokazuje gde stoje magneti kako to funkcioniše i kako se pravi vodeni vorteks koji obogaćuje vodu po izlasku iz sistema.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and oz