Raspored hranjenja, pH, nutrijenti, voda (Flora feeding schedule for soil)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nadjes venu u stabljici i ubacis intravensku kanilu. 5 grama tartufa(istra blizu) u prahu rastopit u 1l.vode i prihranit,djubrit,gnojit,hranit itd. intravenozno principom kap na kap.
e sad, cevapi . ak se ne zapapre dobro, nema nikakvog efekta. sarma ak nije sa kiselim ogulinskim(varazdinsko vuce na gorko) zeljem ispadne k...c od ovce.
meni se najboljim pokazao cejlonski caj bez limuna kod nas popularno poznat pod imenom Ruski Caj.
edit :
NPK je skracenica od Nikad Preko Ku.ca uzgajat biljke :signs046: .
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Dijagram antagonacijskih i sinergijskih djelovanja elemenata.
Antagonist nekom elementu koči apsorpciju tog elementa ako ga ima previše.

resourcesmulders-chart.jpg
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Onoliko koliko je potrebno da se natopi zemlja i procuri dole na saksiji. Ako baš moram specificirati, litru i pol do dvije...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
...ako vec dolazis u dilemu.neznam nekako je Bio.logican izbor ima smisla uzgajati na tu shemu ;)
 
05.11.2014
64
54
18
29
Amsterdam, Netherlands
Jel u redu da zalivam biljku jednom nedeljno al da je zalivam sa plantelom list koja je razmucena u vodi sa redukovanim ph? (jos je u vegetaciji) posto mi se zemlja osusi za tek za nedelju dana a pise na pakovanju da treba da se djubri jednom nedeljno
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
U tom slucaju geldas kako biljka prihvaca gnojenje. Mozes svaki drugi tjedan, mozes svako zalejvanje pa pola doze plantelle...neke mogu progutat i svako zaljevanje full dozu. To ces morat sam vidjet. Za pocetak probaj pola doze svako zaljevanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BLONDinaNINA
22.10.2014
37
37
18
pozdrav jedno pitanjce :) znaci 10 automatika NL od P.S-a su 1.4 sve proklijale i stavljene direkt u sajt zemlja je crvenica a ja sam iskopao rupe duboke 30-ak cm i stavio kupovnu humus.izabrao sam to vrijeme iz tog razloga sto ih nemoram obilaziti jer u prosjeku svakih 3/4 dana padne kisa a ostatak sunca na pretek. to je ajm orec guerilla grow..posjetit cu ih 1.5..te zanima me posto sam stavljen pred gotov cin i neznam sta c eme docekati jer ih nisam jos vidio a kad dolazim za prvi maj bi ih htjeo pognojiti i pitanje glasi ddali da ih gnojim s plantela list ili cvijet? pretpostavljam da im je trebalo 2/3 dana d aizniknu te imaju do 1.5 znaci nekih 24/25 dana vegetacije mozda su vec pocele cvijetat a mozda i ne. jel moze se sta desiti ako su u fazi vege a ja ih pognojim s plantela cvijet ili obrnuto ?