Raspored hranjenja, pH, nutrijenti, voda (Flora feeding schedule for soil)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Sinoć sam je nahranio duplom dozom, a od jutros pljušti kiša. Da li kiša sve sapere ili ostane hrane u zemlji? Da li bi bilo dobro i još jedno gnojenje sutra-prekosutra ako ne bude kiše?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nesto ode nesto ostane... vezano za to a iz drugog topika

kada su dnevne temp. par dana ispod 17C proces fotosinteze se usporava, samim tim i svi procesi rasta i razvoja biljke. kada su dnevne temp. ispod 13C biljka je u fazi hibernacije
eto ovih dana je bilo ispod 17c, a od sutra ide gore na 20+
dati duplu dozu ili ne? harvest je ionako ne pre 15 moze biti i 25 tako da nema veze karenca
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne bre, naravno da cu nadjubriti jos jednom, nego me sad buni ovo tvoje usporavanje i hibernacija, znas da imam fobiju od prihrane, pa se raspitujem vise o tome kad se budi posle hladnog vremena?
kako god bilo bice u dnevniku :D
 
04.06.2016
96
68
18
42
Sori stvarno,novi sam u svemu kao i na forumu,postavim pitanje i na mobu mi ne prikaze dal je postavljeno,al shvati zabrinnut sam za bebe :) prva sadnja pa sam nervozan :) sori ako sam naporan
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Dali bi ovo bilo ok za vegu ? ili je bolja yara ferticare ?
xepdsp.jpg

9urtpd.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Podrav svima!
Imam pitanje u vezi BioBizz gnojiva...
Za vege sam koristio BioGrow, a sad na red dolazi cvjetanje pa me zanima koja je razlika između Bio Bloom i Bio Top Max?
Uzeo bi samo jedno pa me zanima koje je bolje i dal se preporuča samo jedno?
Hvala
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne preporuca se samo jedno kada ta gnojiva dolaze u paketu i rade zajedno. Mislim da BB ima 5 komponenti.
Top max je samo booster i radi zajedno sa bloom-om, i ostatkom

U cvjetanju koristis heaven, grow, bloom, algamic i topmax. U vegi ide grow, root juice i bio heaven.

Visekomponentna gnojiva se koriste u paketu jer se koriste i funkcioniraju zajedno ali razlicito, ovisno o fazi growa.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Ja bih spomenuo i bio bizz fish mix, ove godine sam gnojio samo s fish mixom outdoor i mogu reci da je prava stvar za vegetaciju,makar cu ga ja stavljati sve do polovice cvjetanja u kombinaciji s bloom-om.:Dj
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.024
163
Pozdrav ekipa
Evo dao sam si malo truda pa uredio biobizz tablicu prehrane svih proizvoda posto se ubio trazeci po netu pa ako kome zatreba :)
 

Prilozi

  • biobizz Nutrient-Schedule full.jpg
    biobizz Nutrient-Schedule full.jpg
    193,5 KB · Pregleda: 63

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Skturisana voda za zalivanje biljki .

Voda iz česme i vodovoda nije živa voda kao ona iz planinskog izvora i potoka . Vodu za zalivanje biljki možete " oživeti" jednostavnim pretakanjem preko okruglih kamenčića ili preko klikera u levku , nekoliko puta i dobijete vodu koja ima učinak na biljke skoro kao efikasno đubrivo ( gnojivo)

Za napredne korisnike : vodu je moguće i magnetizovati na određeni način ... postupak imate u ova dva videa .

Za još znatiželjnije korisnike izguglajte Dan Winters imploder - patent za pravljenje vode koja se koristi na plantažama marihuane u Americi i gde su dobili prinose uvećane za 60% .. ( ako ne lažu , ali i trijes posto je vajdica )
ovo je najprostija varijanta :


i ovo gde je prikazan original imploder - koji košta oko 1000 dolara ... ali ovaj lik pokazuje gde stoje magneti kako to funkcioniše i kako se pravi vodeni vorteks koji obogaćuje vodu po izlasku iz sistema.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310, Badi and oz