Rast u krizi

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
A

Anonymous

Guest
Prvo,pozdrav svima,sve vas cijenim.Ovako ovo mi je prvi put da sadim i imam jedan problem.imam 6 biljaka,posaðenih 12.4.Jedna je dosta velika,oko 110 cm,a ostale su maximalno 25 cm.slijedio sam vaše savjete,zavivam ih èesto,sunca imaju dosta pa me interesira u èemu je problem?Molim odgovor jer je hitno!Hvala unaprijed... :cry:
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ne kuzim. jesu sve zasadjene u isto vrijeme, rasle u istim uvjetima (zemlja, svjetlo, prostor...)?
slika bi pomogla.
 
A

Anonymous

Guest
Možda slaba genetika semena a i nije ni još bilo mnogo sunca...Ima još mnogo vremena tako da nemaš razloga za skrb!
 
A

Anonymous

Guest
pa da,sve te biljke su jedna pored druge,saðene u isto vrijeme.Stavit æu brzo slike,pa æe možda biti jasnije.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
..nisam htjela otvarat temu, pa da vas ode pitam....
imam 4 biljke stare 2 mj. nisu bas prevelike, ali lijepe su, razgranate i snažne... bile su na balkonu 2 mj na suncu... i sad mi je tata reko da ih stavim u apartman da susjedi nebi sta srali.. i sad su one na vratima, pola metra od balkona... ima im svjetlosti ali ne tuce sunce u njih... i tako zive vec bar 2 tjedna i jos su u redu... mogu li one tako prezivit?? jer ako ne onda nista od njih,.... nemogu ih preselit u sumu a niti nabavit rasvjetu!!!
????????????

*imam 3 cure zasad, jako ljepe! bila bi steta....
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma necu obrezivat!!!!!!! neka rastu.. :x
nemogu ih drzat vanka... susjedi bi me mogli prijavit... prosle godine sam imala samo 1 biljku pa nije smetalo, ali sad su 4 dosta velike i nemoguce je da su vanka...
mogu li one prezivit bez da im sunce tuce u lisce?? proslo je vec neko vrijeme i jos su dobre ko i kad su bile na suncu!!!! :?
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ne mogu preziveti biljke ako nemaju direktnu suncevu svetlost.Jedino resenje je da im skines vrh i tako usporis rast.
 
A

Anonymous

Guest
P.P. je napisao(la):
i sad mi je tata reko da ih stavim u apartman da susjedi nebi sta srali..
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
pa valjda tri sedmice... malo su usporene, valjda zbog svjetla... ali zar nisu jebene??????

nego cudna mi je ova jedna... puna je onih bjelih niti, kakve zenke imaju, i danas vidim pocele su one bobice kao sta ih muski imaju???? koji *****, ono????
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
...proèitala...
ali sjebala sam :( ... objesilo se lisce, umiru... nekidan sam nakon zaljavanja ulila malo gnjoja (kozja govna+voda) ... i sad nakon nekoliko dana... vidim nije im dobro...valjda je gnjoj spalio korjen... ali i prije sam stavljala po malo pa nije bilo nista... :cry: izgubit cu ihhhh..... joj

jebemu kozja govna!!!!!!!! :evil: :x
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ne mora da znaci,samo ih redovno zalivaj.Ili rano ujutru,ili uvece.

p.s.Cemu ta kozja govna,ako nemas nesto pticijeg porekla kupis u poljo apoteci ono za cvece i sasvim je ok.