Rata tata Prica o 3 vrste Automata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav ekipica, dosle su narucene sjembe, 3 vrste Automata koje sam pazljivo izabrao. Gledao sam im karakteristike i ove vrste su mi se dopale

3 sjemenke - Auto Purple Glam Kush
purple.jpg
80% INDICA20% RUDERALIS
Mjesavina: Purple Glam Kush x Ruderalis
Cvjetanje: 8-9 tjedana
Berba za: 10-11 tjedana
OutDoor Visina: 35-60cm ( nadam se da ce biti 60cm min )
Grama po Biljci: 25-60g
THC: 19-23%
Slatkasti vocni okus i aroma sa utiscima Ananasa, Topskih Koktela i nekih spices

2 sjemena - Auto Zkittly Zi Zi
Auto-Zkittly_Zi_Zi-2.jpg
30% SATIVA50% INDICA 20% RUDERALIS
Mjesavina:
Zkittly Zi Zi x Ruderalis
Cvjetanje:
8-9 tjedana
Berba za: 10-11 tjedana
OutDoor Visina: 100-130cm
Grama po Biljci: 200g
THC: 24% CBD: 0,32%
Aroma je Grejpa, egzoticnih voca i tropskih suma

3 sjemenke - Auto Lime Skunk ( Nisam nasao bolju sliku nazalost )
lime.jpg
45% SATIVA35% INDICA20% RUDERALIS
Mjesavina: Lime Skunk x Ruderalis
Cvjetanje: 8-9 tjedana
Berba za: 10-11 tjedana
OutDoor Visina: 60-140cm
Grama po Biljci: 50-120g
THC: 18-22%
Okus i aroma su jaki, sa utiscima od vrste Skunk #1 + limunom i spices

Sjembe su trenutno u vodi, ceka se da proklijaju
sjemb11.jpg
sjembe.jpg
Btw Badi - malo sam ti maznuo djir boja :banana_rasta:
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Prica o 3 vrste automata zavrsava ovdje.. pola sjembi su proklijavale otp 12 dana.. dok je ostala polovica proklijala u 2,3 dana i onda sam ih posadio i od tada u 10 jebenih dana su izasle 2 deformirane ostalo nije ni niknulo.. Ujutro sam dosao na terasu i sve rasutao nogom jer mi je sve skupa ovo diglo zivce, ove koje su proklijavale sam bacio sa terase na ulicu. Ko ih jebe, ostao mi je jedan purple glam koji mozda uspije i 2 lime skunka koja za sada super proklijavaju u maramici.. Znaci 1 sjembu sam dao frendu ostalo sve propalo osim ove 3.. Ako bude ista od ove 3, stavljati cu updejtove.. Znaci tesko sranje, uvijek do sada bi mi niknula klica u 2 dana i stavio bi ih u zemlju i za dan, dva bi bile vani.. ovo je ocaj, nez jel do sjembi il do mene al sam se prezivciro.. Naruciti cu novu turu automata ali cu ovaj put gledat da daju sto vise hedina a ne da izgledaju ljepo itd. jer me zaboli vise za to. Hvala na citanju i peace.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and .i.

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav, ako netko od admina moze obrisati i poslati mi edit teme bio bi zahvalan jer cu otvoriti danas novu, ova tura je propala a dobio sam novu turu menki pa otvaram novi dnevnik.. I pod edit mislim, ak admin ikako moze izmjeniti kao temu prije neg obrise pa da mi posalje cijeli template, da ne moram opet sve boje uredjivati ( ak se ne moze nije bed ) Hvala jos jednom
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav @ChiliHead i to sto kazes, sto manje treba komplicirat al ja volim vidit da bar malo klice baci pa je roknem u zemlju.. ova tura automata je bila tipa 24-30h u vodi i kada su potonule, sam ih prebacio u maramice i u maramicama su neke proklijale nakon 3 dana a neke nisu nakon 10 ::sex:: teska jebacin* haha.. ev sada sam uzeo novu turu sve automati, bubba kush i blue amnesia xxl i stavio ih direkt u maramicu nista u vodu i nakon 30h vec pustile klicu, ev sada su posadjene vec.. tak da kontam da su menke bile srot jer sam narucio sa hempatie paket od 300kn ili ti ga tipa 43 eur otp i doso tamo da platim paket kazu paket vec placen.. a bila je sema da sam cekao tjedan dana i mislio da ce mi stici paket a nisu ga ni poslali pa sam se javio i rekli da ce dat 2 free gratis menke.. nakraju svi ovi paketi iz dnevnika su bili za djabe.. pa sam kontao da su dali neke starije menke prokrzalje.. nemam blage, ukratko od tog paketa mi nije nis uspjelo .. moze da je i do mene al sve sam isto radio ko i uvijek.. al od sada sve rokam odma u maramicu tak na 24h il malo vise i cim baci klicu, rokaj snimaj.. ovo je teza biblija buraz