Ravna Zemlja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
hahah treba otvorit temu samo sa urotama da vidim sta su sve ljudi smisljali dok su bili navareni :D
 

baslo

Aktivan Član
03.05.2016
424
1.354
143
naravno da je laz svetskih lidera!
odnosno elite koja poseduje korporacije....
 
02.04.2015
61
81
18
Ipak se okreće!

Hmm?? Erastoten i ekipa sa štapovima nemaju pojma, vjerujem da si pomno proučio tematiku budući da tvrdiš suprotno, što misliš o tome? Pitagora, Platon... Oni su se bavili istom mišlju, koje je tvoje viđenje toga?

edit: video je dokaz da se okreće to na čemu smo, kako li se ta ploča okreće, pod pretpostavkom da je ploča(što ako pogledaš video će bit jasno da nije, ili ne al onda jebiga, šta više reći, kad napraviš krug oko zemlje javi se)..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
triptanik ti je vec napisao post iznad vezano za teslu uglavnom da on ne vjeruje u matematiku trazi neki drugi dokaz
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Čemu ove nepotrebne rasprave kad za siću od milju eura možemo kupiti brutalnu jedrilicu i opremu pa oploviti Svijet i u roku par mjeseci vidjeti pravu istinu. Netko se i ponudio financirati :D

Ali kakva bi to zavjera bila, Ameri, Rusi, Kinezi... pa onda kolika masa bogataša, pustolovaca, jedriličara, piloti aviona, telekomunikacijske kompanije, znanstvenici, svemirske agencije, novinari... pa Katolička crkva na kraju krajeva. A i jeb*** teoriju zavjere gdje nema bar nekoliko "svjedoka pokajnika" od tolikih stotina tisuća upletenih kao u ovom slučaju.
Ako toliko različitih ljudi može toliko dugo takvu zavjeru i iluziju gurati onda me iskreno i zaboli ona stvar što je iznad ili ispod nas kada se još uvijek među nama samima krije toliko čuda...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Relaksacija i razonoda...
Putovanje na mentalnim talasima...
Tema je na mestu...
Al sam vec rekao,ponavljam,bez svadja,uvreda itd... :)
Obratite paznju na pravilnik,nemoj posle bude necu vise :banana_rasta:... stej haj
12.4km kazes Triptanik,a jel se zna sta su pronasli i zasto nisu mogli dalje kopat... :spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
kako je da je,sad ste me pravo izokrenuli
pa cijeli život maštam o planetama,finim okruglim a vidi sad...
ova da je ravna mi se isto dopada ,do yaya
samo,ko' tu kog' valja :D
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Ha,ha ovdje još uvijek žurka :mario::...Tema je odlična,više sam naučio kakav je tko nego da li smo na kugli ili na pladnju. Jedino ovakva prepucavanja mogu održati ovu temu na životu ali ništa konstruktivno neće izroditi od toga o_O ili da tema bude za Ravnozemljaše gdje će si oni trpati filmiće,argumente i medjusobnu potporu a onima kojima se to ne svidja ima milion drugih tema gdje mogu boraviti :).
Ne širiti tenzije i nervozu na ovakvom divnom i mirnom forumu :ljubav:

:vutra::respect:
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Sad sam se sjetio jednog malog testa zemljine zakrivljenosti di vele da na obzoru cekas da sunce skroz zadje i onda se brzo popnes na drvo ili nesto visoko i dobit ces jos par desetaka sekundi sunca. Ne znam napamet brojke al navodno se ful dobro vidi, pogotovo na moru kad se popnes na jarbol pa vele da mozes dozivjet vise zalazaka sunca za redom heheh...ako se imas gdje penjat :D
upload_2016-10-17_1-14-21.jpeg
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
@Kanabis_kid , kako NASA predvidja pomrčine? Oni za to koriste Saros cycle, koji korijene vuče od babilonaca, koji su vjerovali da je zemlja ravna. ako ne vjeruješ meni, provjeri sam.
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
@Triptank nisi mi odgovorio jesu li i ostale svemirske agencije uključene u zavjeru, kao ni kako nastaje pomračenje mjeseca? To ti je ono kad se naša planeta neđe između sunca i mjeseca pa baci sijenku na mjesec.

Neozbiljno sa tvoje strane što me preskačeš, niti sam te vređao niti se podsmijavao nego probao da ti predočim zdravorazumske dokaze da nisi u pravu, koje sam možeš opaziti, a ti me ladno iskulira.


Hahaha @No Joke nije to šala, vjerujem da im je i ta "misterija" imala bitnu ulogu u prihvatanju ravne zemlje.
 
Poslednja izmena:

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
A na početku ove teme kaže kako proučava ovu tematiku par mjeseci, ej. To nije proučavanje, to ti je nešto salično kao kad poslije sedam dana bez padavina uzmeš onaj bocun od 5l odvrneš čep i pustiš vodu da se napuni da bi otišao zaliti biljke. Tako njegovu glavu pune "teorije" i "dokazi" sa youtuba.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
a onima kojima se to ne svidja ima milion drugih tema gdje mogu boraviti
Slazem se.
a sta li ima ispod ove nase ravne zemlje?
Ljudi koji propagiraju teoriju ravne zemlje kazu kako su ispod stijene,a neki tvrde da su cetri slona koja drze zemlju ili kao sa pocetka teme kornjaca.
Triptank
Najteze je ljudima da odbace uvjerenja od kojih zive otkad znaju za sebe.Prije dvadeset godina moja majka je bila uvjerena kako trava nemoze nikako pomoci covjeku,a danas svoje prijateljice od 75 godina je uvjerila kako je to prirodni lijek.Nego meni jedino sto smeta u uvjerenju da je zemlja ravna je objasnjenje koje daju ljudi koji to uvazavaju.Znaci ako te pitam oko pomrcine,satelita,vode koja se ne prelije,zasto ne mogu vidjeti snimku,gravitacije...itd. uvijek je isti odgovor,a to je;vlade svih zemalja vjesto skrivaju tu zavijeru i ljudima su usadili ono sto njima odgovara.Medutim postavlja se pitanje koji je onda razlog?!E na to pitanje nema relevantnog odgovora,jedino da je radi novaca ali zasto?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.