Ravna Zemlja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
keep-calm-and-don-t-feed-the-troll-22.png
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ja se samo iznerviram kod ovakvim diskusija, ne znam koji me vrag goni da se uplićem.
Ne , amneziahaze.. po njihovoj teoriji (ili bar jednoj od) sunce i mjesec su neke velike lampe promjera par kilometara koje nekako putuju slijeva na desno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a kakvih retarda ima na planeti u zadnje vrjeme se i ne sjetim da je trol

a brate iritira me kad prave neke teorije koje nemaju smisla
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ti što prave teorije nisu problem, ne sumnjam da boluju od neke psihičke bolesti. Problem je što ljudi veruju u takve glupost:upiii:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma ovi sto prave samo gledaju koliko debila ima na planeti.ova tema je ko ono kad ti na facebook dode necete vjerovati samo kliknite na ovaj link de je onaj lik sto je otvorio temu da ga odma blokam ne zelim da cujem ista od njega vise
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Niko ga nije nagrdio, samo delimo mišljenja.
Ja rekoh gore dva puta, ne mislim ništa loše. Samo mi je sve ovo smešno i teško za poverovati
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
@Triptank
jel sad shvacas zasto ovakve teme ne mogu opstati na ovakvom forumu.
samo se navuce gnjev forumasa i izazove vrijedjanje. ovakve teme se ne razlikuju previse od tema sa religijom i politikom.
opet ce biti negativnih bodova, brisanja postova i svadja.

Koliko god ti i nekolicina vas vjerovali u te teorije, toliko se i nama ova teorija cini smijesno i nevjerojatno da bi netko mogao danas u to vjerovati. Pa probaj ti i nas shvatit da ne mozemo prihvatiti nesto sto se ne moze dokazati, a odbiti ono sto je vec dokazano i moze se svaki dan dokazat sa kalkulatorom, papirom i olovkom i vidi se golim okom ;)
 
Poslednja izmena:

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
više neću komentirat ništa ovdje jer je tema mrtva ali moram vam reći da stvarno nisam očekivao da će se dić ovakva prašina.Stipe je spomenuo neko spaljivanje vještica, osjećao sam se ko vještica u bijegu dok sam čitao neke komentare haha :D


Ok, Ok, zemlja je okrugla, ili kako kaže deGrass -oblate spheroid.
Ova tema nikako nije mogla naštetiti ugledu foruma, više mu štete nanose članovi koji svoje komplekse i emocionalne traume liječe jadni za tipkovnicom, umjesto da idu izudarat vreću, nabacit sparing, bacit nešto pod jaja. treba to izbacit iz sebe, ne valja bit pun gnjeva. :) ja nisam ljut na nikog, a vi kako hoćete ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jackal55

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ako neko želi malo da popravi raspoloženje, imate baš dobre komentare ispod ovog videa što je Perikle okačio :rolleyes:

Nisam znao da ima ovoliko ljudi koji veruju u ovo, prosto sam se iznenadio :crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perikle
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.