Razgovor Ugodni...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Dosao sam na ideju da napravimo fino jednu sobu gde ce ljudi moci da klafraju koliko ih je volja, o bilo cemu sto ima veze sa legalizacijom, a ne spada u druge teme. Tako fino kad netko primjeti da tema lagano seta u oftopik, razete drustvu: Vis, mogli bi u Razgovor Ugodni pricat´ koliko nas volja. ::super
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
U najmanju ruku zanimljivo: toliko offtopica a ovdje niti jedna poruka.

Eto, došlo meni da se malo isprièam...

Sad upravo frend sredio komp; bilo 300 virusa i trojanaca...zanimljiva cifra, no sad komp opet prede sa svojih 366 mhz.

Taj isti frend je stvarno zanimljiv: èovjek kad se našije ful glasno prièa, tj. preciznije dere. Nije bitno kolko je sati i gdje je. Sjeæam se jednom prilikom kad smo zapalili pokoju i krenuli šetat. Na jednom dijelu ceste nalazi se proširenje, tj. ulazi od 2 nasuprotna hotela. I tako mi hodamo a èovjek prièa, tj. preciznije dere se i pošto bili na tom dijelu ful odzvanjala jeka. I èovjek se dere a cijela ulica odzvanja a iza nas taman neke ženske i pucaju od smijeha skupa samnom. Mi hodamo, one iza nas (50 metara preko ceste!). Èovjek se dere, a mi se svi zajedno èovjeku smijemo. Koja situacija....heheh

Da kažem još nešto...khm...

Prije 3 dana nismo imali cigare a nikog na cesti ne možeš naæ (uobièajena situacija Opatije). I trebali skupljat opuške s poda (one od pol cigare). Užasan okus!!!!! Užasan!!!! A zamislite još da u tih pol cigare duplo katrana i nikotina, i još uz to ponovno sagorijevaju. Loše u najmanju ruku.

Pozdrav svima, ma koliko vas ima...buahaha




;)________? (al ne danas:)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Eto, danas ništa od vu...al ide se do Zg za 3 dana i onda ima da se puši prava vutra...
Trebamo iskombinirat i da idemo na Sljeme...u Prirodu.

P.s. ne, definitivno nije naduvana poruka... Prije hladnoglavna:

-Èale me juèe nije pustio u kuæu naveèe (njegova ispravna odluka koju podržavam)
-Išo sam spavat kod frenda u 3,5uj nakon šta zaspo u njegovom autu u 2h. U kuæi kod frenda bio u sobi koja nema grijanje a deka koja mi je bila namjenjena je bila od 1,2 metra (moja slobodna procjena:) i nisam se mogo pokrit a i bila je loša i ne-topla. Tako da se smrzavo od 3,5 uj do 7,30uj na 4 stupnja, nisam sklopio ni kapka.
-došo doma u 7,30 uj (imo kljuè:) kad mi starci odletili na posao, išo spavat i spavo 4 sata.


Heheheheheh...prži mozak ova prièa kad ju se nanovo èovjek prisjeti:)))

The Smile:

" :) "
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Tko su ovi reklameri koji se non stop registriraju Texas poker, poker itd???


Moram ih malo...

:tovarenje:
:kenny_revenge:
:jashe_konja:
:banana_jahach:
:mudonja:
:mrdam_guzom:
:goth_band:
:tuki_blah_tuki:
:behe_hehe:
:punch:
:chat:
:roll:
:girlie:
:krezoobee:
:banana_tuzhna:
:qchka:
:banana_znak:
:lizhe_nogu:
:biTch:
:ludaci_lol:
:tuki:
:oops:
:cry:
:banana_mrtva:
...više.

:tjaos:
:bravo:

Smajliji imaju svoju prièu... VidiTe li ju?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Bio sam unjeo sistem ono sa imagom pri registraciji tako da nisu mogli da se auto registruju preko botova. Ali onda forum preradjen pa je sve poslo snjime i moram ponovo a to me mrzi a i nemam vremena trenutno...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lijepo "spustih" (imamo Svoj Obred Istine) Prijatelja ove noæi: Prije nego se rastali na putu prema kuæi, dogodio se ovom Dijalogu Smisaono SamoProduktivan i SvePotreban razgovor:

Kažem ja, "najbolje je vutru Potencijalno Iskoristit i održavat kao vatru u njenoj SveObuhvatnosi Pružanja. Možeš zabrijat da te ne pere veæ nakon sat vremena, a možeš ju naspram toga i Iskoristit kako bi svatko tko je s nekim Smislom Stvoren, stavljen u Izvor našega Postojanja."
A Prijatelj odgovara, "ma ja to najviše mrzim. Skrivat æu se od staraca i sa cigarama, i s alkoholom i s vutrom
da kad dolazim doma da me ne pere da me ne probe. Al zato kad zabrijem na dubinu u vutri, onda me nitko ne razumje, ništa šta prièam."
A ja èovjeku odgovaram, "Prijatelju, Velièina neèijeg Postojanja oèituje se u tome da ono šta on ima za Podjelit sa Drugima kao Svrsishodnost Potrebe "Istinskog Moram", ne smije biti po Drugoga nerazumljivo, veæ Preneseno Emocionalnom barijerom Sebe Drugome zgog jedinog i najvažnijeg Sebe na nemu jednak naèin na koji se on manifestira i u Govorniku Govora. Shvaæanje kao Uzrok, Svrha i sama Manifestacija Dijaloga Poruke. Ne nerazumjevanje."

Šaljem Vam Našu Ljubav Postojanja.



Veèeras me emisija Željka Malnara jako Usreæila...Oduševila moje postojanje i Prenjela mi Savršeno Poruku Smisla... Ciganska je Glazba veèeras bila...kako sam Uronjen u Vlastitost Ushiæenja... Ostao sam, i Proživljavao nam najdrevniji i najviši Osjeæaj Instinkta: Osjeæaj Ugode ilitiga Smjer Puta Sebe.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
cili dan buljim u ovaj kompjuter da mi se slova spajaju prid ocima.ja nista nevidim sto ti pises moze malo veca slova.ucinilè mi se na trenutak da ce onaj nogometas skocit na mene.i jos me ova bila boja foruma u buja u oci.plus jos ova zelena.vidim bili ekran s crnim tockicama i zelenom crtom,tj. crtama
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
E doors of perception, ovdje imamo semu da jedan drug ne moze izdrzat a da svaku sekundu ne opominje ostale drugove da glasno pricaju kad se navari. Stari moj, nekad se toliko uspanicari da svi oko njega glasno pricaju da je zivi urnebes gledat ga kako ide od jedne do druge osobe i opominje ju :=)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
@ b0ddah: Hehe...a mi svi tom frendu govorimo da se ne izderava :)

Juèe je bio dobar izlazak. Kad smo se vraæali kuæi, taman susreli frenda. 150 metara od nas bio parkiran policijski auto i panduri u njemu, a ne vide nas jer taman red grmlja izmeðu nas i njih. I frend uzeo mobitel, s onom jakom lampicom, i zavuko se u grmlje i svijetlio im lampicom i dero se: "Gledajte, sad æu vam i ruku pokazat!". Pucali smo od smjeha :lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe...pazite ovu prièu. Zapalili 1 pljugu nas trojica. I ubili se ko budale. Frend se izrigo izvana i iznutra po autu od frenda tijekom vožnje sa glavom kroz prozor. Došli kod njega i stari mu taman skinuo 4 boce vina. I mi pucamo od smijeha ubijeni od vu a on skupa s nama puca ubijen od cuge. I pošto bilo 4 ujutro, probudili mu staru i ona dolazi; blijeda, nenašminkana, u spavaæici i umorna i govori kako ne može spavat. A njen sin se poène smijat i kaže: "Vidi, izgleda ko duh!" i puca od smijeha.
I samo vidiš njegovog starog kako mi se obraæa: "Ej, Alek, a znaš šta? Pa stvarno ko duh izgleda"
Mi pukli :lol: :lol: :lol:

Ova Soba mi se najviše sviða.... :D
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Upravo zato je british airways zabranio æufte u svojim hangarima kako nebi trpili ekonomske sankcije NATO-a. Stovise, cak je i bush izjavio kako priznaje da je olicenje jednosti i da mu je najdraza slobodna aktivnost pusenje govnjavog *****. Za New York Times dao je izjavu
"I just love sucking shitty cocks, i love the way they feel in my mouth. It remindes my of my dog who's dick was so long and beautiful."
Bushova stranka je podrzala svog vodju i rekla kako ce pojesti i ladna govna ako treba, samo da bush bude zadovoljan.
Sto reci na nesto takvo? Dok s jedne stranje zemaljske kugle mala djeca sviraju ukulele, druga moraju svaki dan lijepiti tapete u tzv. "demokratskim" drzavama. I di sad tu spadaju svinje i pajceki??? Takvo stanje vise se ne moze tolerirati i morat ce biti poduzete sankcije.
Najveca bojazan ipak je jos uvijek strah od æufti koje bi mogle u potpunosti uništiti sve zelene traktore na planetu. Nije ni potrebno reci sto to znaci za nijemce koji ne mogu bez svojih malih pimpeka. Naravno da japanci imaju jos manje, no to nije bitno s obzirom na suzuki i hondu.
Od vjekova se ljudi pitaju zasto samo japanci imaju manji alat od nijemaca no to pitanje ostat ce neodgovoreno kao i ono drugo! Mozda cak i sedmo. Ipak, kako navodi Jutarnji List, potrebno je povecati oprez pri prijelascima zeljeznickih vodova kako bi se izbjegli slucajevi da mladi siptari dolaze u minimarkete i traze po sest do osam metara tramvajskih sina!!!! Pa ne mogu se time popravljati rupe u stropu!! Ono na sto se svi moramo koncentrirati je povecanje opce osvijestenosti naseg drustva kako bismo sprijecili mnoge mnoge mnoge te.
ZATO, OPREZ!!!
hobotnica
gliste
helikoptercici
munje i gromovi
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ludnica... Frenda stari skužio da gruva, nabacio mu test i èovjek bio pozitivan. Moji za mene znaju da gruvam veæ pol godine a ja im i reko da pušim veæ 3,5 godina. Ovih dana njihove su brige dosegle vrhunac, tako da sam u toku nekoliko dana nazvan: dilerom, onim tko navlaèi svoje prijatelje na drogu, osoba koja bi dala da drugi padnu zbog nje, narkoman, onaj tko ništa neæe u životu postiæ i koji æe završit na heroinu. Istog dana roditelji tog deèka, mene i još jednog frenda su se udružili i tako je preko noæi tester kupljen za sve nas. Deèko je pao, a nas dvojicu se kao èeka. Iako ga meni nisu htjeli dat jer su znali da pušim svaki dan ( i sad moram prestat dok je test u ðiru il imat kod sebe tuðu pišaku). Ali...
...juèe se vraæam kuæi poslije faxa i vidi me stari od tog deèka koji pao na testu... I prièam ja s èovjekom. Pita on mene: "Šta ti vidiš u travi?" i non stop s tonom razgovora da se vu vegetira, zabijen sjedi i ništa ne može. I ja èovjeku govorim kako koristim cannabis u Svrhu Rada na Sebi i prièam mu o pojmu droge, dezinformacijama itd. A èovjek inaèe izbacivaè u klubovima pa se nagledo svakakvih narko-prizora i ima iskrivljeno Mišljenje za cannabis, kao i veæina roditelja. Govori on meni: "Pa reci onda, jel možeš uèit napušen, Jel može?" Ja odgovaram èovjeku: "Pa naravno da mogu i ne samo to...nego to i radim. Znam sjest u knjižnicu i proèitat po 50-100 str knjige ili baš idem uèit". Ovo sam primjetio kolko je zaèudilo èovjeka, ful. (osim toga i te veèeri sam uèio napušen kad sam došo doma pa ono...) Još mie bio reko: "Pa pogle si oèi, ti si i sad razbijen"...heheh
Ono šta sam èovjeku Objašnjavo bilo je: Kako æe droga utjecat na pojedinca i kako æe ju on iskorištavat ovisi o 2 stvari: kakva je osoba i ovaj kapitalizam koji u ljudima stvara sve veæe raskorake sa Sobom, usaðivanje izopaèenog (materijalizam, osjeæaj pojedinaènosti i nemoguænosti za promjenama, kako bit boljim i drugaèijim od drugih, sebiènost itd.) ali i sve teži radni dan nakon kojeg se nude emocionalni paketi suspenzije Osjeæaja i dezinformacijskih Iluzija. One su najopasnije jer služe za korist drugog (države) a ne pojedinca kojemu su pružene. Drugim rijeèima, ima mnogo korisnika cannabisa koji se prepušavaju, napuše pa gledaju u strop i to ih zadovoljava, mnogo njih se "spali"...ali to je zbog naèina života koji nam se usaðuje (zašto se ljudi ne potièu na aktivnosti, spoznaje, Istinu veæ ih se bombardira beznaèajnim filmovima, medijima, reklamama i kako što kupit i kako u Svrhu materijalnih težnji i komplexa) i zbog samih osoba. Imate ljude koji na drogi propadnu, spale se ili ništa ne rade. Ali da li bi oni bili imalo drugaèijima bez droge? S druge strane imate ljude, meðu kojima su pisci, umjetnici, znanstvenici koji koriste droge ali na potpuno drugaèiji naèin, kako bi izvukli Potencijal i uèinili nešto sa Sobom. Ja se osobno ježim cannabisa i nerada zajedno, cannabisa i neaktivnosti, te same pasive koja prelazi u naviku. Ali opet ostaje ono kljuèno: kakvi su Interesi te osobe kao osobe, tj. osoba koja se npr. napuši i gledanje u strop ju zadovoljava, da li bi ona bila ikako drugaèija u životu? Jer protu-argumentacija su oni koje to ne zadovoljava.
Èovjek mi nakraju govori: "Sad dok tebe ovako slušam kako govoriš o travi doðe mi i da ja zapalim kako savršeno o njoj prièaš. Ti si zaljubljen u nju"
A o tome kako je svaka civilizacija i manja grupacija prije imala svoju biljku/biljke koje je smatrala Putem Dolaska ka Božanstvu, a religija je i danas jedna od èovjeku najpriznatijih i najsvetijih oblika Postojanja i Teženja ka Boljemu tj. Sebi, nije bitno.

Èovjek mi nakraju reko da je samo pitanje vremena kad æu preæ na nešto teže, naravno, kako je on to mnogo puta veæ posvjedoèio. Ipak, bilo mi je jako Drago i bio sam jako Usreæen njegovom Brigom i Ljubavlju koju sam osjetio dok je prièo o svojoj obitelji...Zbog toga sam mu i Zahvalio.