Razlićiti ljudi,razlićito djelovanje ili nešto drugo...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Evo otvorio sam ovu temu jer me zanima kako na vas utjeće naša najdraža teta marica...

Dakle,primjetio sam da moji frendovi dok pušim s njima uvijek imaju neke svoje zasebne tripove...Jedan je stalno zamišljen i dubokoumno prića,drugi je hiperaktivan,stalno bi igro neš,treći se nemože gasit,stalno prićo al skužio sam da ak mu pustim neku mjuzu isto postane zamišljen...Meni je osobno sve lijepo,divno i smireno i zbog toga mi dođe neš da mo0ram to iskoristiti i isto postanem hiperaktivan..

Smijavica nas ne lovi ćesto,ali kad nas ulovi,uvijek nas ulovi sve što je ćudno s obzirom na to da inaće imamo drugaćije tripove..

Tu se postavlja puno pitanja...

Dali naš travel ovisi o vrsti žiže,o tome kakve smo inaće osobe,kako se osjećamo u tom trenutku u kom pušimo...Zanima me isto kolko ćesto vas lovi smijalica??

I jel ima veze kolićina popušenog s ućinkom???

Zamislite kolko toga se sad iz svega toga može kombinirati kako bi se postigli neki određeni tripovi: ugođaj,mjesto,glazba,društvo,kolićina popušenog,vrsta robe.....

Sad se isto postavlja pitanje što od toga ima najjaći utjecaj...Kad bi to znali svašta bi mogli,možda bismo mogli čak i kontrolirat kakav travel želimo....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pa...svatko ima svoj način izbrijavanja jer smo ličnosti koje pod radom vutre (i ostalog, al o njoj je ovdje riječ) radimo ono što nas najviše i interesira...ponašanje je uz to vezano, naravno, to je čisto svačija subjektivnost i individualnost...ali kažem, svatko ima neke konstrukte koji ga vode i koje vodi kroz svoje životno putovanje i svatko pod dizanjem i efektivnim učinkom gudrovine, radi ono što ga najviše zabavlja, motivira, podiže itd. Pod drogom, čovjek dobiva motivaciju za vlastito interesovanje i izbrijavanje tripova...zato se često i manipulira efekt droge kao de-motivirajuć...ali toe čisto zato jer ne može čovjek na drogi radit nešto što ne želi, već ono što je samo po sebi već kvalitetnije (barem na nekoj misonoj, mentalnoj razini...na razini djela i prakse što se mora se mora :)

što se tiče pak sekundarnih faktora, količina, vrsta, ugođaj, društvo, naravno da to ima varijabli pošto smo ljudi, a time i podložni svemu i svačemu, a ponajprije emocijama vezanih uz događaje i trenutke... osobno, volim zapalit u dvoje-3-4... svaki rad ima drugačija svojstva čisto zbog njegove same naravi; kad zapališ sam, onda te to uvuče u čistu introspektivu, uvuče te u sebe, pa više si misaono raspoložen, više si fizički ubijen, čisto zbog logike radi jer nemaš drugog pojedinca s kim bi nešto radio i dijelio dojmove pod utjecajem vutre.... u dvoje je isto intimna atmosfera, koja ovisi o tom drugome, ali uglavnom ljudi budu više fokusirani na neke priče, atmosferu, ugođaj koji proizlazi iz tog čina da dvoje ljudi radi nešto zajedno, što ih povezuje...u troje i više ljudi još može biti intimnija atmosfera koja ovisi dal ti je to svakodnevno društvo ili pola-pola...tu već sumnjam da će bit mjesta "filozofiji" i sličnim "dubljim" pričama jer većinu to ljudi ne zanima pa je onda sam ugođaj druženja više fokusiran na zabavu, smijeh bla bla...

to bi bilo onako općenito :p
u mom slučaju, više se prilagodim ako je netko "nov" u điru...ako se čovjek više voli zajebavat, iskoristim tu priliku pa se zajebavamo...ako više voli pričat, onda sam def za taj đir...osobno, volim neku kombinaciju zabave i "dubokoumnosti"...uvijek je zanimljivo kako vutra proširi povezivanje stvari u glavi....tako da bi bilo šteta ne uživat u tim čarima percepcije i spoznaja u nama i oko nas:)

a količine i vrsta...eeeeee, to po meni i ima glavni faktor jer je sad količina jednostavno premala da urodi ikakvim radom i efektom osim onih početno udarnih, koji po meni ispadaju ko da je tek natruha napušenosti, glupost... prije kad se stavljalo po gram ipo u pljugu, vutra je pucala na euforiju, dizalice, smijeh do suza, tripove u glavi koji su bili totalno psihodelični i ludi....otkad je došla ova situacija da se prodaje skank pod domaju, ne mogu reć da sam više ikad imo te tripove :) al dobro aj, šta...ovo je sad više za relaksaciju nego za zabavu :D
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Vrlo zanimljivo.....Uistinu...
Znaći što više stavim u pljugu i što nas je više u društvu,veća je vjerojatnost za smijavicu...
hvala na postu..aj ljudi pišite dalje...šta svi šute
 
21.07.2009
12
0
0
34
Trava ti djeluje dosta slicno kao i (vrlo) male kolicine LSDa, znaci uzasno puno ovisi o setu (ono kaj ti je trenutacno u glavi) i settingu (ono kaj se desava oko tebe, inputi) ceg ljudi nisu ni svjesni.
Probaj eksperimentirati s drustvom, dobama dana, okolisem (soba, suma, parkic, nasip, pizde materine) i slicno, tak dugo dok ne naletis na kombinaciju koja ti najvise pase. Nekima (npr. meni) najbolje odgovara soliranje ili eventualno s curom nakon frule izlezavat se i samo razmisljat il zujat po gradu/vozat se u tramvajima i gledat kroz prozor (ovo moze bit apsolutno prejebeno :)) ).
U svakom slucaju, iskoristi svaku priliku da isprobas nes novo. :)
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Vidim ista situacija svuda , svako ima svoj trip , jedan se njishe tamo vamo' . Chesto palimo kad ima neki novi film da se gleda koji nikako str8 ne moze da prodje , ili neku seriju . Znachi transformersi HD , south park itd . Nekad nas opali flesh da igramo karte i igramo neku vrstu igre koja se zove LORA dugo se igra jedno 2 sata pa tako da voznja traje u razlichitim pravcima .
Imam 2-3cu drugara koji vole da ubacuju ljude , i meni je to flesh ponekad kad sam u drushtvu da vozimo jedni druge nekim bzveznim prichama .
Sto se tiche smejanja , retko me u poslednje vreme opali da se smejem , kada sam pochinjao vishe je trip bio da se smejem sad redje . Vishe se svako vozi na nekom svom nivou . Ne volim da palim sa vishe od 3-4 choveka i to mi je mnogo . Jer uvek ima neko koga vishe radi i onda se desi da me izbaci iz tripa da se smorim i odem kuci , samo zato sto sam dobio neku ideju da nacrtam nesto ili napravim .
 
09.08.2009
4
0
0
43
jest..jest..pa nije THC bez razloga svrstan u halucinogene.. zna odnjet..pogotovo u mislima...naravno da se kvalitet marihuane povećava sa postotkom THC-a što direktno utiče i na formu i količinu gluposti koji ti se počnu motat po glavi, znači ...pa eto ima ono ulje od hašiša, znači zadnja frakcija prilikom ekstrakcije THC-a,a svakom slijedećom frakciom se dobija hašiš boljeg kvaliteta od predhodnog,; najjače što se može dobit je oko 10% THC-a, a taj dim porede sa LSD-jem kratkog djelovanja,;što nam ukazuje na činjenicu da smo sretni ako naletimo na čičak u kome ima od 0,5(jadno)-3%(posrećilo se)..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe,zanimljiva tema,previše je toga za diskutirati a zaključak bar za sebe stavljam pod upitnik.
Kad smo kod smijavice,iako je u zadnje vrime ne doživljavam previše(malo se ima pa se solira ili u duetu),kod mene baš i nije nekako šta više stavim i šta nas je više da če mo svi odvaliti od cerekanja.Expreimentirat ču možda u vremenu koje dolazi.Recimo imam jednog frenda s kojim kad zapalim najčešče ako odvalimo sa smijanjem ne prestajemo tako lako,makar da je i treča osoba s nama može nas gledati s čuđenjem koji nam je qurac,čemu se smijemo.Vjerovatno je stvar psihičke naravi i želja za ispucavanjem određenog učinka,i još ako ti se to "poklopi"s nekim.
Postajte ljudi,možda i zaključimo nešto :)
 
15.04.2009
15
0
0
36
pušenje solo ima svoje prednosti (veća introspekcija) i mane (u pravilu manja fizička aktivnost).... recimo ugrubo da je kod pušenja u (većem) društvu obratno - manja introspekcija, veća tjelesna aktivnost... ako ćemo i sam smijeh stavit pod istu, a nema razloga da ne, jer
kada se smijemo, al ono baš aktivno, onda radi i dijafragma, i trbušni mišići i mišići lica, nekad i mišići udova... općenito, smijeh stimulira metabolizam..

sad sve zavisi šta ti želiš... variraj, balansiraj, ispituj, vidi šta ti najbolje paše... dobro je ako ste u društvu svi ili većina približnog pušačkog staža... šta više u prirodi di si potpuno slobodan, šta manje u betonskoj džungli, pred tv ekranom ili na netu, gdje je osoba izložena neprirodnom obrađivanju informacija u svom mozgu... hehe, ima jedna mudra, naizgled jednostavna, al dosta govori..

"Svaki čovjek po prirodi teži znanju." - Aristotel

Ovo ti je neka smjernica, nevalja se opet ničega prestriktno držat.....
 
15.04.2009
15
0
0
36
pa ako baš moram birat onda solo... neznam, valjda zato jer kad pušim s nekim, onda su to pretežito idioti.. zasad..... znaš ono, "bisere pred svinje..." Pa onda bolje solo...

primjer za idiotizam je naprimjer polusatna rasprava o tome ko može više popušit... ili čije je auto bolje... ono, wtf, napij se pa pričaj o tim pizdarijama i izbrijavaj te reptilske nagone kolko oš... općenito, mislim da većina usera zloupotrebljava konoplju...
 
26.07.2009
6
0
0
33
evo da se ja ubacim....meni tj i mojoj ekipi odgovara najvise neki park i da je mrak ... kad nas je vise u drustvu zabavnije je prica se smeje se itd al kad san sa ovim pikom sta smo najbolji solo onda je neko razmisljanje svako se povuce u sebe tu i tamo neko nesto dobaci i govtovo :) tako da bi ti preporucija drustvance...

a sta se tice kolicina i delovanje,a vise truba vise zabave kod mene tako deluje... :)) srećno...
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
meni je slićno ko u smilea...
Što nas je više to bolje...kad pušim sam i motam pljugu doma osjećam se ko zadnji narkoman....koda ju trebam da bi dalje živio...
Više volim častit ljude,nekad mi i plate to...nekad uzmem nekad ne...Baš nas je jućer bilo 6 u krugu..smotali smo 2 obiteljske i bili veseli smijeh zajebancija,opće nam nije bilo dosadno...
Dok recimo kad nas je manjeviše vodimo umne razgovore.promatramo prirodu i slušamo neke pjesme
 
09.07.2009
42
5
0
33
najjače što se može dobit je oko 10% THC-a, a taj dim porede sa LSD-jem kratkog djelovanja,;što nam ukazuje na činjenicu da smo sretni ako naletimo na čičak u kome ima od 0,5(jadno)-3%(posrećilo se)..
hmmm nebi se bas slozia stebon ali mislin da ulje ima oko 60 - 70% thc , hasis 30 - 35%, vutra 5 - 25%, ovo sto se pusi po ulici mislin da je oko 5 do 10 % oko grijesin ispravite me ali znan da san ovo nedi cita. A sto se tice pusenja meni je najbolje solo ili u dvoje, 3 ono max nevolin kad ima puno ljudi, jos pogotovo ako dodjen nedi di neznan bas ekipu ( to se cesto dogadja jer san se priselia pa san vecinom sam) onda sutin cilo vrime, ono nemogu se opustiti bas.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ja kolko sam skuzio najvise je povezano s sortom...

svaka ima zasebno djelovanje, koje se ne intenzira (bar meni) ukoliko stavim vise istog...

samo produljujem napusenost....

ekipa i strain sto se mene tice :)
sve ostalo je relativno xD
 
24.08.2009
12
0
0
35
U dobrom drustvu i dobrom raspolozenju definitivno. Kad kazem raspolozenju vise mislim na ukidanje onih trip likova koji furaju neku pricu :eek:j ne znam bil ja pusio ili necu,imam sutra neku obavezu,moram kasnije ovo ono sranje tuc muc i time jebe ostatak ekipe,tj.kvari atmosferu. Neces pusit,mars odavde. Ali tesko je u posljednje vrijem izbjeci svo ono drustvo sto ne puse. Eh u takvim situacijama treba sam spusit buksnu i gotovo,ili je ne pusit nikako i cekat adekvatno drustvo.

Situacije su kao i kod vas dosta slicne.Znaci nekakve igrice,zajebancije,razgovori o svemircima i druge gluparije.
Kakvu igru s kartama neko spomenu sto igraju 2 sata...interesuje me o cemu se radi pa ako nije mrsko nek posta tu igricu :))

Poz svima, ljudi varite...jer lose ne moze biti...samo uzivanje :))))
 
09.09.2009
1
0
0
34
mene npr. fuja uvek digne znaci brate postanem hiperaktivan u svakom pogledu...ali to se ne dopada svim mojim halfovima, zato sam odvojio 2 halfa sa kojima redovno varim i to je to.ne gotivim nikako da varim sam jer nije isti osecaj...nema smijalice, sve mi je monotono...ali kad sam sa njima sve je opusteno svako upadne u svoj neki trip, onda pricamo viceve,kartamo se i gotiva...mnogo mi je jaci osecaj kad varim na otvorenom bio to neki park, livada i sl. ne mogu da vamdu sa mnogo likova posto je tu mnogo razlicitih kontova onda krecu podjebavanja i tripanja...a to je mnogo lose, to me mrzi...

znaci samo opusteno... ;))) par halfova, dobra marihuana i ne moze biti lose...just be high :D
 
31.08.2009
38
4
0
36
3 čovjeka je meni idealna brojka. Poanta je šta više se smijat i držat pažnju, trenirat mozak, a to je tad najbolje.. zato kad pušim sam nikad ne popušim puno, jer me u protivnom odnese u mislima i vizijama... a to mi netreba. Ako mi je do tih stvari, onda ću radije uzet malo tripa ili tako nešto..

glazba, priroda, biljar, PES, istraživanje nepoznatog (otić na mjesta ili radit stvari koje dotad nisam, jednostavno razbijat rutinu)