razlika vanjskog i unutrasnjeg sjemena?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2009
10
0
0
33
kupila sam sjeme Big Bug..
ali danas mi palo na pamet to da imam jako puno sigurnog prostora oko kuce i da je bas
wrijeme za wanjsko uzgajanje..smijem li da posadim to sjeme wani ili je bolje da narucim i Durban Poison ili Early Mist? koja je razlika izmedu vanjskog i unutrasnjeg sjemena? koje je sjeme od owa 2 wanjska bolje za nasu klimu? zivim u Rijeci i visoke su ljetne temp.hvala:sun2:
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
zavisi od tebe da li vise volis sativu (durban) ili indicu (early misty)
durban moze i da raste do 3m u vis, a early misty, posto je indica ja po prirodi niza
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
a koje je bolje za posadit Durban Poison ili Early Mist
To baš neznam ,nikad provao,poljoprivrednik je malo opisao,ovisi od uvjeta kakve imaš,visina npr.
Ja san ljubitelj sativa,tako da bi onda Durban,inače kažu za njega da je fin:mrtva_banana:
 
28.03.2009
10
0
0
33
Hwala ljudi..a sta mislite o owome..
Big Bang (Greenhouse) feminised

Awards: 3rd prize HTCC 2000.
Genetics: Skunk, Northern Light, El Niño.
Effect: Relaxing and calming. Well known for its medicinal properties; it is sold in the Dutch pharmacies as prescription medicine.

Flowering indoor: 9 weeks will guarantee the full range of cannabinoids. Commercially ready in 8 weeks, with a yield of up to 800 grams per square meter. Very good on SOG and ScrOG
Flowering outdoor: Ready at the beginning of October in the Northern hemisphere, with a yield of up to 1000 grams per plant.
THC: 15.5%
CBD: 1.5%
CBN: 0.4%

ali ja bi to sadila wani sad cim stigne, a pise listopad..molim pomagajte jer mi se cini najbolje...
 
28.03.2009
10
0
0
33
lijepo ide swe wan..ima sume okolo koliko hocete...=)... e ljudi hwala..
i usput owo mi 1 sadnja..pa dali ona bijela klica kada nikne ide prema gore ili dole u zemlju?
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Dole....I probaj negdje gdje nema puno svjetla da ne bi doslo do nezeljenog stresa...Mozes s picnetom isto ako ti je lakse stavit sjemenku u zemlju..Ali i ako stavis na drugu stranu,nemoj dirat.samo ce se okrenut i izbit na površinu