Razlog zasto je indijska konoplja (kanabis) ilegalna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.12.2009
1
0
0
32
svka ti cast na ovome

moram priznat imam asmu od rodenja i imao sa velikih problema cjelo vrijueme visio po bolnicama itd...
pusim kanabis vec 3 g i u te 3 godine ja nisam bio kod lijecnika meni s zivot promijenio 100% ja sam zivi dokaz da je kanabis lijek a ne droga
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ilegalna je zato jer je država ne može oporezovati. Iz tog razloga je alkohol legalan - mi se opijamo a država ubire danak. Da travu proglase legalnom, svak bi je imao na balkonu.
Tako da sam uvjerenja da se u bližoj budućnosti nažalost neće ništa promjeniti po tom pitanju.
Mislim da to nema puno veze...alkohol je legalal i oporezuju onaj šta izlazi iz tvornica i koji se nalazi na policama dučana ili čega več.Isto tako ima i puno ljudi koji imaju svoje npr. vinograde i rade vino i brlju:) za sebe,to ti nitko ne može oporeziti.Zato ljudi koji nemaju mogučnosti "uzgajati" svoj alkohol jednostavno kupe,a i izbor je veči:)
Kad bi i legalizirali omjer bi bija možda i podjednak jer ne žele svima npr. starci da im sinovi i kčeri sade po balkonima i boxevima i za njihov se pojam "opako drogiraju i bježe od stvarnosti", zato bi postojali dučani i još s izborom:)
Neki možda i nisu sposobni da uzgoje svoje ili je jednostavnije kupiti....i eto poreza i dobro svima:)
Možda ima netko u vrhu ideje za sve to ali nema ****a da pokrene inicijativu da ne odleti sa svog slatkog položaja...
Polako,a do onda polako :)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Frendovi, EVO PRIJEDLOGA...... (prilagođen text Hrvatskoj, samo u ovom slučaju, bez uvrede susjedi;))

Toliko sam zadovoljan ovim tekstom da slobodno govorim kako bi upravo ovaj tekst (još naravno s nekakvim uvodom u "priču")
TREBALO odnjeti u 24 SATA,

SVI STE SVIJESNI kakve glupe kolumne i priče znaju stavljat kaj oduzima po 15 stranica,

E PA EVO IM TEME KOJE BI SVE ZANIMALO,

POGOTOVO svim Green aktivistima, protiv zagađenja zemlje i drugih pm.

Uzgajajmo konoplju........

24 SATA IMA DNEVNO MIN. 1,5 MILIJUNA ČITATELJA, i to s svakodnevnim informacijama tipa:Maja MoralLess ima veće sise?
Ljude to ne zanima, ali ipak čitaju!!!

A DALI ISKRENO MISLITE DA IH OVO NE BI ZANIMALO???

Ovaj tekst kad bi prodrio u javnost, nastala bi revolucija,
emitiranje na emisijama (provjereno, otvoreno, novac, VIJESTI)

I LJUDI BI SE EVENTUALNO ZAPITALI, ZAŠTO the fuck NE???

Imam i ja 1 Primjer,


KADA JE NIZOZEMSKA (Holandija) LEGALIZIRALA KANABIS, KRIMINAL JE OPAO ZA NEKIH 70%!!!
A pod te kriminale se NIJE ubrajala VUTRA!!!


Pa čovječe, prestanite sječi drva, neka rastu, neka mi zdravo dišemo,

PAPIR OD KONOPLJE!!!
Zašto ne??? Radili su to DO KAD NISU DOŠLI NEKI BOGATAŠI S ŠUMAMA NA BACANJE!!!

Trebali bi se samo ovako dobro informiratI!!!
Političari bi eventualno raspravljali o tome,

EVO VAM IZLAZ IZ KRIZE GADOVI,

TU MOŽETE ZARADITI NA "crno" KOLIKO GOD ŽELITE, S TIME DA I SELJACI IMAJU DOBIT,

KOJA RECESIJA?


Pa svaki dan slušam kako je vozač izletjeo s ceste i poginulo nekoliko prolaznika zajedno s njim i putnicima,
čovjek poubijao cijelu obitelj, I T (the fuckinnn) D......... I TO SVE POD UTJECAJEM ALKOHOLA!!!

Da li ste ikada čuli da je netko počinio ubojstvo iz razloga "pod utjecajem" Marihuane???

Od svih tih beneficija, vama najdraža VUTRA Itsself!!!

Nema ljudi više 1gram 100-200kn, i to najveća sranja,

vi ćete uzimati najbolju stvar za nekih 10 kn u TISKU, Trgovini, ili Baru!!!
Sjemenke za badava, A sadnja pred kućom, odmah do ceste, NEK SE VIDI (ima se, može se!!!)

Točka(.)

TKO ME PRATI???

Dal imamo novinara ovdje???

Vrijedi pokušati, SPREAD THE WORD (proširimo riječ)!!!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jako hvala na tekstu, upravo sam pokazao staroj tekst i slaze se samnom i slaze se o travi kako bi trebala biti legalna... puno mi je pomoglo... :D obozavam vas decki
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
moramo bar da osvestimo bliznje, porodicu i drugare
neverovatno kako malo ljudi zna za ovo
a deda se seca da su je uzgajali na veliko
danas je bas jebada uzgajati je, moras imati dozvolu od ministarstva
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Ovaj cijeli tekst , te recimo linkovi sa youtuba sa prijevodom Run from the cure , lijek za rak , i kada bi to uspilo nekako izac nekim cudom u novine , mislim da bi bilo bome papreno !!! Jer evo meni mater prva , istina nije staromodna ,ali svejedno u zivotu nije zapalila joint niti ikakvu drogu probala , pa kad sam joj iznia sve činjenice o konoplji i njenoj povijesti , farmaceutskom , duhanskom , alkoholnom , drvnom , naftnom lobiju , pametnome ne treba puno da shvati ubiti ni glupome nebi trebalo , te sam joj takodjer pustia dokumentarac Run from the cure nakon toga vidim da je itekako promijenila mišljenje ;). Bravo za volju i prijevod teksta rep+ ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
mogu ja taj cijeli tekst poslati vladi??? Bez ikakvih izmjena...
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Možda nema baš previše veze sa naslovom, ali nešto sam čitao i naleteo na ovu kartu...

European-cannabis-laws.png


Da li je stvarno istina da pored Holandije, je legalna i u Španiji i Češkoj???
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
za spaniju nisam znala, dok u cesku sam htela da se selim tad kad su usvojili zakon
a pazi pise decriminalized u rusiji? heh
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Tacno je sve to, propale bi guzonje, svaka cast za prevod, eto sad prave auto od vlakana marijuane pa vidicemo sta donosi sutra.
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Hvala za info nisam to znao @natura.

Cak su i motori radili na alkoholu dobivenom iz marijuane, cc, drama. Bjelosvjetska ekonomija ebo ih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.