Razlog zasto je indijska konoplja (kanabis) ilegalna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.01.2012
12
20
0
57
Štovani članovi ! Ovo je moj prvi i pretpostavljam zadnji post... sgurnost radi.

Želim skrenuti pažnju na uspješnost IlumInata i Masona koji stvaraju novi svijetski poredak.

Put do Novog svjetskog poretka ...

1. Globalizacija - ekonomska moć u rukama manjeg broja poduzeća
2. Zajednička valuta i financijske institucije - države gube vlastite valute, stvarna moć je u zajedničkim organizacijama koje povećavaju ovisnost država o bankama kroz zaduživanje. Konačan cilj je zajednička svjetska valuta kojom će upravljati manja skupina.
3. Tajne službe - tijela koja se ne vode demokratskim načelima, ljudske slobode ih ne zanimaju.
4. Masovni mediji - sustavno pranje mozga kroz kontrolu medija kako bi se stanovništvo usmjerilo prema Novom svjetskom poretku.
5. Sirovine, voda i hrana - kontrola svih važnih sirovina i kemikalije u hrani koje mijenjaju ljudsko ponašanje.
6. Čipovi - umetanje RFID čipova ispod kože za nadzor i upravljanje ljudima (ciljevi se djelomično postižu i čipovima u putovnicama, bankovnim karticama...)
7. Klimatske promjene, terorizam, ratovi - manipulacija svjetskim događajima.

Osvrnimo se na bibliju u kojoj je sve to pretkazano još prije 2000 godina Ivanovim Otkrivenjem.

Kako ne bih tupio o teoriji zavjere ... koga zanima neka googla o David Vaughan Icke.


Ono što želim reći jest, mi smo slabi oponenti centru moći koji stvara zakone protiv ljudske prirode i čovječanstva, a sve u ime novog svijetskog poretka.
Ako želimo nešto promjeniti treba nam toliko vremena koliko je trebalo Iluminatma da stvore trenutno stanje.

Želite informirati ljude ??? Nemoguća misija !!! Razlog tomu je potreba za preživljavanjem trenutnog dana, kako materijalno tako tjelesno i emotivno.

Moguće je promjeniti nešto, no to je proces.
Ne možete promjeniti na način da ljude potežete za rukav kako bi vas saslušali, niti medijskim istupima jer večina ne želi primiti nove informacije a još manje mijenjati ustaljeno mišljenje.

Treba početi od najugroženje kategorije, a to su bolesni.

Zamislite mogući scenario kada bi u slijedečih desetak godina aktivisti vutra.org iscjelili 5 000 bolesnih od raznoraznih "neizlječivih" bolesti ili bar olakšali njihovo stanje.
5 000 iscjeljenih koji svijedoče o korisnosti konoplje,tomu dodajte obitelj iscjeljenog, prijatelja, znanaca ...
Dobiti ćete dovoljan broj ljudi ( kritičnu masu ) za brzu promjenu zakona. ( Referendumi itd ... )

Budući da je 90 % članova na Vutra.org prisutno iz osobnih ( čitaj sebičnih ) razloga ( informirati se, naučiti, proizvoditi, pušiti i zaraditi ), dakle ni taj scenario nije izgledan.

Dokaz toj tvrdnji je pitanje ... Tko je spreman riskirati uzgojiti par kila, ne da zaradi 10 - 15 000 eura, već da bi besplatno iscjeljivao druge ... i tako dok se ne stvori kritična masa koja će promjeniti zakon ?

Molim svakoga od svekolikog članstva da ovaj post ne nađe uvredljivim niti provokativnim.
Eksponirao sam sebe u namjeri da iznesem mišljenje.

Respect


Zanimljivo da imam status upozorenja, sa svojim prvim, tek objavljenim postom ... upozorenjem na što ?
... i kako se stiče dojam po broju postova ispod mog avatara da je ovo moj drugi post.
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
a pogotovo ovaj David Ike,,,joj,,,,ma ne zelim nikog uvrediti ali na samo spominjanje tih imena
vec mi je muka,,,,pogotovo od ovog treceg imena,,,,zadnje tri cetri god,susretali smo njegovo ime i djela (knjige)
na svim mjestima,,,,seminari ,,tv emisije,,,,toliko teorija zavjera,,i sad ono najbolje..
21. 12. 2012 i kaj je,,,di je smak svijeta,,,di je promjena,,,di je NIbiru,,,di su Anunaki,,,Marsijanci,,itd,itd,
nista se vise ne cuje,,,svi zasutili ,,,,srecom nije onaj meteorit kaj je pal nedavno na Rusiju vise stete napravil ,,,jer bi se svi
osljepljeni teorijama zavjere,, sigurno osjecali potvrdzeni u svojim izjavama,,,,nazalost nista od toga,,,
,,a ko me tjera da pijem cisti secer,,ko me tjera da pusim otrovne cigarete, i locem alkohol ,,ili visim na igli ,,,,da perem zube nezdravim pastama,,
nitko,,ama bas nitko,,,
 
31.01.2012
12
20
0
57
PowerSeed, zahvaljujem na trudu ( linku ) , i ujedno se ispričavam na dezinformaciji o mom prvom postu.
Ipak je bio drugi jer sam zaboravio da sam se prije više od godinu dana predstavio prvim . Sorry ! My bad !!!

Stvarno ne želim tupiti o teoriji zavjere jer je to nešto što se ne može zaustaviti, no može se razmišljati o njoj.
Iz vlastitog iskustva znam da je "teorija zavjere" največi razlog što je Canabis ilegalan.
Siguran sam da ste jednako kao i ja informirani o farmaceutskim lobijima ... i da znate kako močnicima nije u interesu imati besplatan lijek.
Jednako tako nije dozvoljen razvoj ideja Nikoli Tesli, jer je on imao viziju besplatne električne energije.
Sve se vrti oko profita. Profit je veći ako je ulaganje manje.
Profit ne trpi besplatno obrazovanje, zdravstvo, plačanje radnika, penzionere ... vidite kuda to ide ???
Dovoljno je pogledati oko sebe i spoznati da se nalazimo u "orgijanju profita".

Profit ne trpi relaksirajući "opijat" za duh i tijelo, već forsira opijate tipa energy drinka .. itd

Korisnike marihuane smatram osvještenima, jer ne dozvoljavaju da im netko prodaje m**a pod bubrege što je danas svakodnevnica.
Legalizacija može donijeti samo dobroga ( financijski, moralno, zdravstveno i kulturno ). To sam spoznao prije puuuuuuuuuno godina što me aktivno gonilo da se borim za legalizaciju, no umorilo me.
Nas nekolicina je pisalo, pričalo ... i nailazili na nevjerovatnu blokadu uma.
Danas je to jednostavnije sa uznapredovalom tehnikom i primječujem da su ljudi otvoreniji za tu tematiku, no odbija ih način promocije legalizacije i hedonistički stil života konzumenata.
Da me se nebi krivo shvatilo ... konzument sam već 35 godina sa svojim stilom života i nisam više aktivan od pojave "novokomponirane" Hr. države.

Postom iznad sam htio iznijeti mišljenje o načinu kako legalizirati, što je možda i OT sorry zbog OT

Naravno da forum ne tolerira zaradu uzgojem marihuane ili bilo kojom zaradom vezano uz nju jer je to protuzakonito.
No nitko me ne može uvjeriti da na ovom forumu nema "komercijalista", naročito u ova teška vremena i sa opremom od 2 kW ili outdoorom sa 50 koštica.
... i svakako znam da ovaj forum nema ništa sa time, ali jbg ...volim stvari nazvati pravim imenom.

Respect
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lamp3rija

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Ova tematika mi je više dosadna, niti Illuminati niti Slobodni Zidari nisu stvoreni da bi vladali svijetom, Illuminati su tajno društvo većinom znanstvenika poput Galilea nastalo kako bi medjusobno lakše mogli razgovarati o idejama koje su protivne idejama crkve, kasnije su Illuminati se izgubili jer se većina infiltrirala u Masone koji isto tako nisu neka tajna organizacija jer ih svi znaju, sve jedan lodge zidara ima i fan page na facebooku pobogu. Ja neznam kako se nitko nije zapitao da nas možda nisu sudci zahebali, da nema neke tajne grupe ljudi koji rade ova sranja po svijetu, dali je moguce da smo mi kao ljudska rasa, jednostavno predebilna da bi funkcionirali normalno. Umjesto da se naučimo priznavati pogreske i ne kao u vrticu "ja nisam, on je" nego shvatiti da kolektivno unistavamo nas planet, da zajedno svi pohlepom unistavamo nase ekonomije, ne mi radje izmislimo da se 300 godina staro tajno drustvo opet skupilo kako bi porobilo svijet...

Nemoj me krivo shvatit ne zelim u diskusiju dali sam u pravu ili ne, samo mi je stvarno dopizdilo slusati o Masonima, supervulkanima, smakovima svjeta vanzemaljcima i super virusima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: avalanche

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
WusBsbrl.jpg
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
walls+of+green.jpg
evo ga.SLOBODNI ZIDAR ,rodjen u tijuani :bale .
In Tijuana recently there was a massive pot bust that netted around 140 tons of marijuana, some of it shown above. They burned it all, in order to "prove" to the drug cartels how serious they are about stopping this evil scourge:
 
19.10.2013
6
4
0
Covjece,svaka cast.
Trebaju ljudi otvoriti oci,pa zabranit svu plastiku koja nije od konoplje,treba legalizirat mary j.
 
09.03.2016
58
19
8
Svijet je u zadnjih 100 godina otisao u "tri pozde materine" jedina vrijednost se smatra ona materijalna i svi koji razmisljaju drugacije i van granica odredjenih zidovskih pravila nisu "normalni". Biti ce potrebno puno vise od dobre volje manjine da se to promjeni. Što je jos gore je da je dobra volja manjine u opadanju. Okarakterizirani i kao sa tetoviranim znakom na celu negativca, iskreni znalci propadaju prisiljeni da gutaju sintetiku plive i bayera da se dovedu u red ili trunu u izolaciji :(
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Dobro je biti svjestan svega što ste do sada naveli i dobro je informirati se, vjerojatnije je da u svemu (o čemu pišu i govore razni teoretičari zavjera) ima dio istine nego da je to sve samo njihova fiksacija.
 

Šiv@n

Banned
Banovan
02.06.2016
21
2
3
38
sirov kanabis je LegaLan jer se deLta9thc stvara tek nakon dekarboksiLacije odnosno sušenjem i sagorijevanjem biLjke,... (edit: ipak rade sve tipke)
 
Poslednja izmena:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
onda si mora negdje procitat da je sirov kanabis ilegalan:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.