Razlog zasto je indijska konoplja (kanabis) ilegalna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Naravno.Imas Amsterdam Canabis college,Skolovanje ti traje sest mjeseci i obuhvaca sve grane oko marihuane,uzgoj,upotreba,medicina...sve..Koliko kosta neznam i jedino je jos pitanje kako rade sa strancima ali mislim da nema problema.Moj prijatelj koji zivi u Nizozemskoj je pohadao tu skolu i bas je prezadovoljan,puno je naucio.Tako da je to ono sto ti mogu preporuciti.:thumb:
 
13.07.2016
3
1
3
54
Hvala

Daj mi samo jos jednu stvar reci.dali je dobio kak u diplomu nakon završetka te škole?
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Da,dobijes diplomu,zapalite trubu i to je to.Sada,koliko je legitimna za neki posao da canabisom neznam.Ukucaj malo,pisati će.
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Kontrola broja stanovnika. Stres svakodnevica. Ljudi pod stresom manje društveni. Jedinka ne nalazi drugu jedinku. Smanjen natalitet.
 
13.03.2018
70
185
33
31
Jednostavno. Zato jer je drustvo odlucilo da ce kaznjavati one koji puse maricu i da to nije prihvatljivo i okarakterizirali smo ju (drustvo) psihotropnom tvari koja mijenja stanje svijesti. U biti trava je prirodni imitator molekule koja se zove anadamid koja je zasluzna za regulaciju mnogobrojnih procesa a to su procesi oni koji vam se dogadjaju kad ste pod efektom. Spavanje jedenje i mnogi drugi.
Realno i kad cura s parfemom prodje pokraj mene nista drugacije ne djeluje to od droge you name it te i te. Ali kao i uvijek pitanje je balansa i korisnika.

Volio bih s vama podijeliti jedan zanimljiv dokumentarac. Radi se o izraelcu koji je prvi otkrio thc a i jos ponesto drugog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.