Razne domaje outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2012
37
17
8
32
drug izvini sto ti ovo moram reci al biljke presporo napreduju mraz ce za mjesec ipo dana a ni cvjetati pocele nisu..ja sam ti govorio prije dva mjeseca da iskrcis malo da sunca pravog imaju al ti si govorio da je u minskom polju i tak to da se nemogu krciti al neces nista imati tu vjeruj mi..al radi kako hoces tvoje su biljke..opet praticu da vidim hocel za mjesec dana biti napredka al sumnjam,,..
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ower biljoze su ok..:) samo ti druze nastavi kako ti uslovi dozvoljavaju,tvoj grow je malo na neobicnom i mestu pa zato ti i radi i raskrcuj kako mislis da je najbolje...koliko sam videla do sada ,to tebi super ide..:)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ne sekiram se ja za svoje biljke a ni za bezvezne komentare.Pa ovo mi je ne znam ni ja koji outdoor al uvijek ima netko tko se pravi pameta,isto ko i ja u pocetku.Sam mi nije jasno gdje izvlaci sve take nebuloze da necu nista imat od tog haha pa brate mili ja sam uvjeren da za 2 2 i po mj skidam oko kile heda a to cu mu i dokazat.Mjesto je takvo kako je i vec smo raspravljali u vezi toga.I za tvoju informaciju dami biljke su krenile cvijetat jedna cvijeta vec 2 tjedna a ove ostale oko tjedan dana.A i sta mislis da me mraz nesto koci,pa to su drva preko 3 metra trenutno i 2 3 mraza nece nista naskodit.
A bas bi volio da vidim tvoje biljke kako izgledaju,ajd posij ti u minsko polje sa krosnjom od 20 metara da vidim kako ce tvoje biljke izgledat.
Ne bi ni upola doso dokle sam ja doso,a ti dokazi da se ja varam.
I jos jedna stvar meni nije jasno kako ti mislis da biljke ne napreduju kad rastu kao blesave,svaki put kad dodem na site sve su vece i vece.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ev kod mene mal sranja da updateam.Dosli su demineri i krenili cjelu sumu razmiravat.sve pod zutim trakama i onim tablama sa lubanjom.Posto neke biljke teze cvjetaju onako tek prve dlake dok su 2 krenile deblje cvjetat pitanje je vremena kad ce demineri doc i pronac site.Morat cu sad pazit i bit spreman na njihova pomicanja dok razminiravaju.Plijesan je nestala,biljke i dalje rastu samo da ne dode do katasroficnog kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
To je to kad neko nema srece jbg,pazi se i nemoj obilazit vise biljke,nego otprilike kad mislis da je gotovo odes vidis poberes i bjez odtuda to je moj savjet,ja se nebi zajebavo,al opet bas ce netko mislit da neko sadi u minskom polju ahahah
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,isao sam na site prije par dana i pognojio i sprico sa galicom.Sve cvijetaju osim jedne,a jedna koja najduze cvijeta je pocela dosta plijesan navlacit.Skino sam neki tridesetak grama plijesnjivih hedova i probro neki 4 5 grama iz tog sto nije obuhvaceno cisto da probam kakav je dim.Biljku sam dobro isprico i sad cekam neki tjedan dva da vidim ako se plijesan nastavi sirit moram je skinit.Ove ostale rastu ko lude,jest da malo cvijetanje kasni ali sad dolazi bolje vrijeme.

















I da dim sam probo,pun je secera i ima okus na jagode.Rad je predobar i indi i sati,zapalim topa i par sati me lomi.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
dobre su biljke, ali opet ti i tvoja nestrpljivost.. 11.04. si zapoceo dnevnik znaci prije 5mj. *eboga ti.. ako si mogao 5 mjeseci cekati onda sacekaj jos mjesec i nesto sitno da to dode do kraja, pa da vidis kako ce onda raditi ;) poz
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,jutros sam obisao i skinio biljku koju sam planirao skinit ranije zbog plijesni.Imala je neki 30% plijesni na sebi kad sam je skinio.Sad se hedovi suse na susilu za ves laganini.Vec sam ih otrimo sve i cuvam trim jer je bas bolesno secerasto.Naso sam i koju menku al pitaj boga sta je tu sta oprasilo.
Ostale biljke napreduju i sve cvijetaju,jedna je visine mozda i preko 4m nisam nikad tak sta vidio u zivotu.Sad kod mene vec opada lisce po sumama i sad ima vise sunca ali sta vrijedi kad su poplave i kise non stop,u mom podrucju na siteu pola sume je poplavljeno,a biljke imaju makar jos mj dana.Borba je ziva u cipelama do koljena mokar idem prskam sa galicom i skidam plijesan.Sreca nemoram zalijevat ali mi toliko kise ne ide u prilog ni za gnojenje.Stalno je voda u kretnji.Nisam slikao slike biljaka je jednostavno nisam mogao,bilo je premokro,a i kad sam furao biljku nazad bio sam pun paranoja jos se sa patrolom susreo na cesti al sreca nista se nije desilo.Usprkos sto sam bacio dosta heda ostat ce neki 90 grama suhog ja bi reko.Dim je jak suta nakon 2 3 serije ako zapalim 2 3 frule ne pusta me satima.Rad je po meni 60%high 40% indi.Al vidicemo jos sve kad se dobro prosusi.


 
29.10.2013
15
11
3
Lepo ti to sve opises, drzim fige za do kraja, a ova jedna, jedna briga manje i taman imas sta za paliti, samo teraj over :thumb: Jedino bas ne razumem kako procenjujes te procente, al nebitno, samo neka radi sto joj je posao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
E drustvo bio sam na siteu,izlila se rijeka voda mi do koljena,uskoro ako ne reagiram ja ili voda gotovo je sve.Suma je minirana i kad sam isao hodat nista nije isto jer je sve pod vodom,usro sam se dok sam doso do sitea,mogo sam i plivat.Ako se ne povuce voda kroz tjedan dana rezem sve a treba im makar jos 3 do 4 tjedna.Strasna je ova godina,za popizdit.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.248
10.174
358
biljke su ti odlične :), ali bilo bi suludo ići po njih u minsko polje pod vodom, ako je bez vode ruski rulet, s vodom je 100 x ruski rulet
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ista stvar se meni dogodila,valjda sam posadila u neki rijecni dio i posle velikih kisa naletila bujica....pola ih odnesla a ostatak se polako poceo susit(korjeni su smrdili po trulom)....tako da suosjecam :(
Mozes ih komotno pustit 5 dana tek nakon toga pocmu naglo propadat.........
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ma bas sam o tome razmisljao dal da skidam jer stvarno ne znam sta cu.Svi moji poznanici koji growaju blizu mene su skinili sve sto su imali vani,ja da budem iskren ne znam sta ocekivat.Za dan dva idem na site pogledat stanje ako se nije nista popravilo skidam sve iako imaju 3 do 4 tjedna jos za odcvijetat.Zalosno hbga...
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,skinuo sam 2 biljke bio je potop i krenila je plijesan,morao sam ih skinit.Ima manje nego ocekivano jer je mal ranije skinuto,al kvalitet je jako dobar.Bolji je rad od prosle biljke,ostale su jos 3 vani.
Ove dok duvam su gorke i ljute,samo takav je okus,zna se desit da odma krenem kasljat nakon so povucem seriju.Hedovi smrde po hasisu,po meni dobra medic biljka.
Evo slike otrimanog heda i trima u koji sam ubacio jos neki 30 grama manjih hedova.Nadam se da ce bit dosta materijala za jednu spricu ulja,na vagi polumokrog sad ima 170g,skinio sam prije 2 dana,i imam 15 grama suhog trima.








Ove sto su ostale 3 vani,pokusat cu ih sto duze odrzat zive ali ako i te krenu plijesnjivit,skidam ih sve.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.