Razne razprave oko lečenja, konzumacije rso ulja koje nemaju mjesto u adekvatnim temama.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Jedno pitanje ekipa da li neko zna ,kako da ublazim zivcanu bolečinu, koja se širi od sternoklavikularnega zgloba na obe prsne mišice, da li naša mara može pomoći oko toga? Ukoliko sam postavio pitanje na lošem mestu mod...molim te reši problem.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Koristio sam 5%-tno cbd ulje za slične probleme i učinilo je čuda. Kasnije sam uzeo 3,75% rezultat 0. Nakon toga ponovno 5% ali drugi proizvođač isto ništa.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Moj prijatelju, shvaćam tebe i druge jako dobro. Jer vas sve volim, borce kakvi ste.
Ako voliš pomoć, tada se ne obazireš na pisanje nekog, koji ti se u datom trenutku ne svidza. To znači intelekt. Čim kažeš dostojanstvo, omaložavanje i slično tada osječaj zamjeni intelekt. A to nikada nije ništa dobro donjelo. Jer kod razprave, osječaji nemaju šta tražiti. Siguran sam, da to znaš.

Tu postoje samo dve mogučnosti,

Prva, kod tebe prevlada intelekt i dobrom temom objasniš svoje uvjerenje, šta i kako misliš, da je pravilno :thumb:

Druga, prevladaju osječaji/ nezrelo/ i dižeš sidro:(

A sada mene ubedi, da si intelektualac:thumb: ili ono drugo:):wave:
Cill ti si diplomat!
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Pozdrav svima, početnik sam u growu a u planu mi je i spremanje ulja, ali na drugi način (biljnom infuzijom) jer sam takovo ulje koristio i pomoglo mi je. Upravo sam pročitao postove, i mislim da je sve ok, zaboravite ljutnju, nikome ne koristi!
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Bok Cill, Imao sam namjeru naručiti RSO protiv glavobolje, ali mi prijatelj (Holandez) nije mogao ili htio kupiti. Umjesto toga mi je donio CBD 5% ulje, koje mi je vrlo snažno djelovalo protiv artritisa koji me muči u šakama, ramenima i vratu. Ti bolovi su nakon dvije flašice (10ml) skoro nestali. Tada me je to zbilja zainteresiralo jer ne može se reći da je to placebo efekt ili sl. Desilo se da su jedni bolovi jednostavno prestali. Na nekom popratnom listu je pisalo da je ulje dobiveno biljnom infuzijom. U međuvremenu sam dobio nešto sjemenki koje sam zasadio isada growam. Inače sam se razmišljao da sam napravim ulje na RS način , ali mi ova metoda djeluje zgodnije, nema kemije, nema opasnosti, sve prirodni sastojci. I kako kaže moj mentor: bumo vidili. Pozdrav svima.
PS. Moram još napomeniti, kad sam to ulje potrošio, a više ga nema u prodaji, pokušao sam sa dva druga različitih proizvođača ali je rezultat bio 0 (nula). Ne pišem imena , neznam jel se smije ili ne, ali mislim da sam ono bitno složio.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Pozdrav ljudi.

Ne znam di da pisem nisam pa da ovjdje pitam za prvu ruku.
Tata mi je imao rak na debelom crijevu kao sto sam vec pisao ovdje.
Uzimali smo ulje i pomagalo mu je i nije se patio, ali nazalost je izgubio bitku :(

Ostalo nam je ulja jos, a mami su vene na nogama velike i muce ju sve vise. Pa me zanima molim Vas kako mogu iskoristiti ulje da joj pomognemo s venama.
Ona ne bi uzimala ulje, vec razmisljam o kremi za vene? Kakvu da pravim i kako najbolje iskoristiti?
Hvala Vam