Reanimacija biljke i urod nakon toga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.05.2011
39
0
6
39
Ima li urod veze sa time ako biljka biva uništena tokom vegetacije/predcvijetanja, potom bude reanimirana?

Naime, biljka mi je bila spaljena od gnojiva te sam je uspio ponovno vratiti u život. Poslije toga nije imala normalne listove već 3 članka po listu. Znači, ne 8 dijelova, već 3. Ima li to ikakve veze sa urodom i sa svime? Hvala

http://imageshack.us/photo/my-images/8/dsc02915pi.jpg/ ovo je slika cvijeta pa me zanima za koliko bi se urod mogao jos povecati i kroz koliko dana? :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ja sam skroz brucoš na ovom forumu , ali sam pročitao skoro sve o uzgoju biljke . Ako je ovo spaljena biljka onda super izgleda , uspio si je vratit u život kako ti kažeš , samo što je tek počela cvijetat . To jest treba proć još dosta vremena do branja kako bi ubrao maximum uroda . Nek ti iskusniji kažu koliko ti je do branja .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moralo bi da bude veze, tj. manji prinos. mada mi nisi jasan sa onim 8 delova, nisam to jos sreo bro, trebalo bi da je neparan broj uvek u pitanju
 
05.05.2011
39
0
6
39
PowerSeed je napisao(la):
moralo bi da bude veze, tj. manji prinos. mada mi nisi jasan sa onim 8 delova, nisam to jos sreo bro, trebalo bi da je neparan broj uvek u pitanju

Ma dobro, 7 il 9 haha. Nisam se opterećivao time previše :) Bit je da poslije reanimacije novi listovi su imali samo 3 prsta, a ne 7 il 9 :/