Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.10.2016
40
152
33
41
hvala na lijepim željama ;)
kaj se tiče čitanja dnevnika, zadnja 3-4 mjeseca svaki dan čitam ovaj forum, doslovce svaki dan i mislim da sam teoriju savladao u dobroj mjeri.
Stvarno sam puno korisnih imformacija prikupio zahvaljujući svima ovdje, sada to prenosim u praksu.

Ne kužim foxtailove- kakvi su poželjni a kakvi ne? Mislim da se na mojima pojavili kod ventilatora...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ajde se potrudi napisati smisleno pitanje sa pocetkom i krajem.
Tvoje pitanje zvuci ko "kolko konj ima 4 noge?"
...i ovo nije tema za takva pitanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maška

miljenkomumlek

Banned
Banovan
20.04.2016
8
2
3
52
Ajde se potrudi napisati smisleno pitanje sa pocetkom i krajem.
Tvoje pitanje zvuci ko "kolko konj ima 4 noge?"
...i ovo nije tema za takva pitanja
zašto forsirate 12 h mraka i 12 h svjetla kad krene cvatnja? ja ih udaram 20 h svjetla i 4 h mraka.

neće ti cvasti na 20/4 osim ako nemaš disko kuglu da se vrti poviš ;)
imam led full spectrum 1600w x2

imam led full spectrum 1600w x2
pojasni "disko kuglu"
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

miljenkomumlek

Banned
Banovan
20.04.2016
8
2
3
52
Čovek napisa knjigu o automatima:
https://www.autoflowering-cannabis.com/autoflower-light-cycles/

Citat:
Cannabis is a plant that requires no dark period and that is why it is categorized as a C3 plant which means that it gathers CO2 during the light period and uses it at the same time but it doesn’t gather the CO2 in the dark period like the C4 plants.
udri,brate!samo neka rastu.moj čovik

Pa jel ti cvetaju te biljke il ih samo udaraš dvajes sati? Jedino autoflower sorte mogu da cvetaju na tom režimu svetla. ;)
dosad rasle pod 20/4 ,kreću cvasti i mislim ih ostavit tako.
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ides u turizam i planiras kaucarenje???
sine uzmi ti bilo koji limun, havajku, dizelku... pa se rastrci naokolo i uzivaj u tome sta ces videti.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Možda če ga kurva zabavljati dok "kaučari" mada bi se ja nadrobio sative:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
:banana_rasta::mario:::skot:::banana123:kako mi je ova godina krenula, za poludit, prvo 10 kalaša od sirijusa dobim za poklon od frenda, pa 5 cbd mix-eva, i danas stane seki na 2 min kod mene, izljubi me, dostavi mi grinder "royal q. s.", plastični zeleni, pajp:thumb: i normalno: 1 x babl gum, 2 x sooper silver hejz i 2 x kritikal...
valjda je mislio kritikal kaš:cool:...sjemenke nisu u orginalu, al sam dobro zapamtio valda...:smoke:
nikad nisam napado te kupovne, al ova godina mi negine opako zakucavanje...a bogami i expirijens....za kalaš znam da će bit muških, pa ču imat prilike konačno i sparit nešto po svom, a da je i čača pedigre faca:)
baš se osječam hippy, odma sam si složio bezobtazno debelo i dugo punjenje pa se sad preseravam tu, sretan što ima o tom šta i protrkeljat...
tekmu slušam u pozadini na boli me uvo....
živili, inače kalaši napreduju fino...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
znaci iz belgije ili nemacke, onda i ne moras toliko da vozis ako ti nije do turizma, dovoljno je da samo predjes granicu do prvog veceg mesta i imas kafica koliko hoces, ok, ne bas koliko hoces ali na jedno 10k gradic ima bar jedan.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Pozdrav ekipa:thumb:

Svaki put kada smotam trubu,zapalim kroz filter mi prilikom uvlacenja dima curi ulje..smede,masno,ljepljivo
po mom iskustvu, ali ne moram biti u pravu, to i nema toliko veze sa strainom, desavalo mi se to i sa albankama a i drugim sortama...mozda pravis premale i preuske flopove? i uf, koliko je gadno kad ti ostane malo tog katrana na usni i zubu, fuj. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
21.07.2015
14
2
8
39
Sve se svede na cijenu na kraju jer postoje odlicna rjesenja sa 3W sa 10W sa 100W itd.
Daj malo vise info...


GalaxyHydro ce radit dobar posao,

Za VEGE taj prostor oko 100W kvalitetnog LEDa 4000k-5000k White spektra (Himalaya Gold se slaze?)
Ja bi napravio nesto sa ovim :
http://ce.citizen.co.jp/lighting_led/dl_data/datasheet/en/COB_5/CLU038-1206C4_P3365_1115.pdf
Sve se svede na cijenu na kraju jer postoje odlicna rjesenja sa 3W sa 10W sa 100W itd.
Daj malo vise info...


GalaxyHydro ce radit dobar posao,

Za VEGE taj prostor oko 100W kvalitetnog LEDa 4000k-5000k White spektra (Himalaya Gold se slaze?)
Ja bi napravio nesto sa ovim :
http://ce.citizen.co.jp/lighting_led/dl_data/datasheet/en/COB_5/CLU038-1206C4_P3365_1115.pdf

Hvala, raspitat cu se malo o tim ledicama.

Molim te jos za pomoc, koliko komada bi bilo optimalno za 60×60×150 te koja velicina posuda?
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
:razvaljen::Interesantna tema pa evo da napisem kako ja to radim:djede:
Prvo ja kad posecem grane pocupam sve lisce:let: i budove fino podasisam:makaze: tako se roba brze susi i lakse je to napravit kad je vutra jos sveza-tako kazu:ajnstajn:. Ko ima vrlo suv prostor-environment ili zeli robu duze da susi lisce ostavlja na grani pa jih skida kad se roba osusi al je tada to puno mukotrpniji posa-tako majstori kazu:ajnstajn:. E lisce deponiram-ne bacam jer iz njega napravim shit (more se i kolacice itd il se samo tako fino popusi):puuuh::. Znaci tako upicanjene grane sa budovima obesim naglavacke da se suse. Optimalna okolina-parametri za susenje su T21C i vlaga 50%. U dobrim uslovima roba se mora osusit u roku od 4-10dana i to je po PS sad neki hoce da suse duze jer kao kvalitet se dize o tome nek kazu nesto oni koji to prakticiraju-imaju iskustva. Roba se nesmi dodirivat među sobom i mora bit dobar protok zraka ( ali ne da fen puse drito u nju) da nam se ne desi pljesnoba. Tama-svetlost? ja sam je prvi put susija u tami drugi put na svetlu-zbog nametnute mi situacije i iz iskustva mogu rec da nisam primetija razlike ali kolko znam u tami je po PS. E sad robu bi bilo najbolje osusit toliko da ima u sebi vlage između 60-65%. Zasto? Zato jer se roba najbolje kjura po PS na vlagi 60-65% i T21C, znaci kad budove stavimo u case najbolje i najsigurnije je da imaju vlagu između 60-65%, visa je vlaga veca opasnost od plijesnobe niza vlaga slabiji cjuring:razvaljen:: iako se roba oce cjurat i na 55% vlage ili mozda jos nizoj ali je ucinak cjurena slabiji-tako majstori kazu i ja im virujem, ko ne nek experimentise pa nam dragocene informacije izvoli ponudit ovdi negde na sajtu:thumb:. E sad kako znati kad je roba idealno osusena za u case ??? E tu po osecaju a suvog zlata vredno je iskustvo a ja napravim ovako. Kad imam osecaj da je roba taman idealno suva ( iz mog iskustva vec fino gori i pusi se kad se pripali pljuga) bolje je da je malo vlaznija, lipo budice odvojim od grana i stavim jih u kofu- slika dole- u kofu stavim vlagomer onaj ca koristim u boxu i lipo kofu za zrak neprodusno zacepim. E sad najvaznije u kofi sa budicima vlaga nesmi prec 60-65% u periodu od 24 sata, znaci kad stavim budice u kofu i zacepim je od tok trenutka gledam na sat, ako mi u intervalu kracem od 24 sata vlaga pređe 65% ( ja gledam da ne pređe 60% jer sam malo sigurniji da stavim budice sa vlagom 60% u case) kofu otvaram prezracim budice i radnju ponovim, to napravim toliko puta da mi vlaga kad prođe 24 sata bude u kofi 60% po PS moze da bude 60-65%. Znaci kad je kofa non-stop 24 sata hermeticki zatvorena unutra vlaga posli 24 sata nesmi bit veca od 60-65% i sad su budici spremni za u case. Znaci imam tocnu informaciju vlage budica ak je vlaga niza znam da sam presusija robu a visa nikako nije dobro da je u glavnom imam koristnu informaciju. Moze se kupit i mali vlagomer za u casu pa tako radit i u casi al eto ako se nema mogucnosti zato moze i ovako i koristimo jedan vlagomer u vise svrha ca nam pojeftinuje proces proizvodnje;) Ako imamo puno robe stavimo je u vise kofa al merimo na jednoj a otvaramo sve itd valda svacate ca govorim da nepisem sad ovdi doktorsku disertaciju vec i ovako se ovo otegloo_O E sad se budici najpre izvazu da znam koliko sam proizveja gospe ti i samo ta informacija je merodajna koliko sam grama proizveja i nijedna druga, mislim cita sam ovdi na vutri ljudi govore o gramima robe a izvazu mokru vutru i to sa liscem i granama i cak i stablom ma ajte molim vas pa ubacite jos koju ciglu ispod lisca:rolleyes: znaci posle vage budici idu u case, posto znam kakva mi je vlaga u mom slucaju 60% otvaram casu jednom u 24 sata ak je vlaga niza otvaram ređe itd svrha svega je da imam perfektno osusenu vutru ne presusenu ne gnilu:( E sad ja jos nisam cjura robu duze od 7 dana ljudi sve odnesu đaba im govorit pa sacekajte jos malo bice jos bolja jok borac cuti dobra je ovako OK kad je dobro vama dobro je bogme i meni;) hocu rec ovo i to je iz mog iskustva ak roba nije dobra vec posle samog susenja đaba vam sve sje.......li ste je sa đubrivom i nijedan cjuring tu ne pomaze to je vec otrov, cjuring daje samo ono tacku na i aromu okus znaci top of top na vec dobru robu:puuuh:: Eto toliko raspisa sam se ko raztrgan doktor ali ima tu podataka iz ozbiljnih turtorijala i iz mog provjerenog iskustva pa se moze nac koristnih i verodostojnih informacija u tom mom romanu:puuuh::;):razvaljen::
 

Prilozi

  • 021.JPG
    021.JPG
    168,7 KB · Pregleda: 23

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
E sad ja jos nisam cjura robu duze od 7 dana ljudi sve odnesu đaba im govorit pa sacekajte jos malo bice jos bolja jok borac cuti dobra je ovako OK kad je dobro vama dobro je bogme i meni;)
ma mozes to i dosta ranije poceti prodavati, samo kazes masi da je malo masnija, pa je zato vlazna.:idea:
:fuck: steta sto ces popiti ban, tekst do odredjenog dela nije bio los.:grob: