Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Frisian duck od Dutch Passiona.
 
Poslednja izmena od urednika:
30.01.2016
2
1
3
Pozzz,molim vas za pomoc,nisam znao kamo da smjestim ovo pitanje pa reko da pokusam ovdje.
Putujem sljedeci tjedan na odmor u Bosnu,jel ima kog iz Bihaća da me malo upozna gradom i da zapalimo nesto naravno ;D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
treba si postavit pitanje... jer biljka tek cveta.... javi se pocetkom oktobra sa slikom i upitom za berbu....
slika je osla u adekvatnu temu,smotaj te jedan i opustite se ;) stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

uu_ro_kan

Banned
Banovan
02.05.2015
3
2
3
30
Prijatelju ako neznas sta bi reko radje suti. Pljesan se stvara na listovima na cvjetovima cak i na stabljici. Od nje ce ako Bog da biti kila ko sto bude i svake godine. A sto se listova tice znalo ih je biti i manje. Nemoj mi spamat vise. Ako zna neko biologiju botrytisa neka napise pa ces vidjeti. nhf
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
@uu_ro_kan opasna ti ta biljcuga, nekak vuce sativcugasto,el znas koja je vrsta u pitanju i kolko je stara. Mislim da ti svi problemi koje navodis ju nece omest da dovrsi do kraja samo ako zbog ovog kisnog vremena ne navuce pljesan,ali to budes vidio pa reagiraj na vrijeme. Moglo bi tu biti topova ako izdrzi!
 

uu_ro_kan

Banned
Banovan
02.05.2015
3
2
3
30
Prijatelju to sto je on uzgojio ne govori nista o njegovom znanju o gljivama i pljesni. BTW i ova moja bi tako izgledala, cak je i malo vislja, da joj nisam skinuo sve te listove

edit, hvala na komentaru hondofob, Mislim da je gorilla, ma da nisam siguran. do kraja ima jos dosta dgo, pljesan sve moze uzeti...., Sad ce biti suncano par dana, pa opet kisa,, onda ce se spore najbolje vidjeti ako ih uopce ima.problem sa korijenom akoi postoji ce biti rijesen
 

uu_ro_kan

Banned
Banovan
02.05.2015
3
2
3
30
Jesam prijatelju mnogo vise. 3 puta sam banan bas zbog nekih prgavih autoriteta. Puno sam toga naucio, ali ovo da cim imas neku titulu da si sveznalac to si jos ne mogu utuviti u glavu....
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ali jednostavno nije dobro za biljku da joj ukloniš najznacajniju stvar za proizvodnju energije..i to jos sve listove! Mogao si barem neku selekciju napraviti ako vec to radis..I super ako ti zbog toga ne uhvati plijesan , samo nije to dobro za biljku i produljujes proces i stavljas je u stres,takoder oslabis biljku..ima mi smisla da ce prije oslabljenu biljku uhvatit plijesan al ok...Moguce da joj fali fosfora i tih elemenata za cvjetanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri