Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako je tebi Himalaya pun k... "ovih sto prolaze po forumu"onda zasto ocekujes zdravu raspravu.Ti si taj koji ne prihvaca tuda misljenja,ti si taj kojem je pun k....Ja se naljutio nisam vec samo rekao svoje misljenje iza kojeg stojim.Bez zdrave rasprave sa nekim argumentima nema koristi i misljenja sam kako takav nacin rasprave ne treba nastaviti.I to je sve o mene.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Drug ja sam uvijek bio za dobre rasprave ali sam nakon par godina oguglo na to,jer 60/70% clanova foruma je prolazno ;). Dodju tu i budu par mjeseci/godinu dana i nestanu a ja sam na njih bacio sate i sate odgovarajuci na njihova pitanja. Pa bolje to vrijeme da provedem sa svojom djecom nego tamo sa nekim nadrkanim madafakerom
Nemoj sve shvacati osobno,ti imas svoj nacin growa koji sadrzi meni nepotrebne stvari kao recimo melasa,kuglice i glistenjak itd... ali se ne mjesam u to,to je tvoje i samo furaj ali treba i druge stvari probat da bi mogao voditi neku dobru i kvalitetnu raspravu
Ja se naljutio nisam
Pa nadam se da nisi a i ako jesi to tvoj problem :joint:
@Stipe
;)
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
ovdje je yard jel? dobro onda.
idem danas na izlet, roštilj i dim sigurno jer to nosim sa sobom, ide i mali pelinkovac. izlet je tematski,tražit če se lokacija:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@Himalaya Gold
Pa nismo ti i ja raspravljali da je bilo osobno.I nismo pricali o nacinu growanja vec o gramima.Ali ok..svoje si rekao.
Na mene svoje osobno vrijeme neces trositi...budi siguran.
Sa @Stipe sam vodio razgovor iz kojeg uvijek ja ucim ali se on ne postavlja "visoko"vec objasni,pokaze..Ti se uvijek vracas na "osobno","naljutio se"...
Ugl.hvala ti na savjetima,pomoci..naucio sam puno od tebe.Ali jednostavno necu trpiti te fore sa visoka i bas to smatram osobno.A ako cemo se okrenuti na tome tko je koliko i sta...pa nisu ljudi poceli prvi put growati onog dana kad su se uclanili na Vutru...Nema potrebe da trosis svoje vrijeme na mene kao niti ja svoje na tebe.Nemam problema sa ljutnjom vec sa ljudima koji hoce u svakoj prici biti iznad drugih.Ugl.ne zelim vise ucestvovati,raspravljati..Svoje sam rekao i iza toga stojim.Hvala ljepa.
@1310
Da..imas pravo,ovo je groblje...za sve koji se ne slazu oko nekih rasprava..koji hoce zauzeti svoj stav..Pa tko ce pratiti postove koji se nalaze na ovom mjestu jer nigdje drugdje ne pripadaju.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nacin growanja donosi izmedju ostaog i grame :D
Mozda se cini da sam bahat ili da pisem sa visoka ali to uopce nije tako,jer da je tako nebi se sigurno zadrzao na ovom forumu ovoliko vremena i pomazu ekipi da si ubere koji gram vise :)

Ali jednostavno necu trpiti te fore sa visoka i bas to smatram osobno.
Nemoj to smatrati osobno,nije to dobro za zdravlje
Na mene svoje osobno vrijeme neces trositi...budi siguran.
Ali koliko vidim ti to sve smatras osobno
Toliko su losi savjeti bili,a? :D
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Ja odoh da pripremim termo lepak, hladnjak, kulere, žicu, lemilicu, unimer... lagano... dok stignu ova 12v 50W "kineska sranja"...
Nešto mi sebičnost polako postaje sve privlačnija, pa razmišljam... što bih ja svoje spoznaje i saznanja iz sprovedenih eksperimenata uopšte delio sa nekim?
Nisam do sada pokazivao znake egzibicionizma.

Nikako me ne vuče da radim opet ove zime indoor, kako bih nešto nekome dokazivao.
BOX mi nikako "nije naruku", a naročito pošto sam ispod ovog kineskog LED sranja i sklepanog panela i 3 biljke ispod njega, pobrao više od 150g.
To mi je, uz prinos iz ovogodišnjeg OUT-a, i više nego dovoljno za 2 godine lagane duvke.

A interesantno mi je kako ceo forum skoči u pomoć, moram da ih nazovem "gotovanima", koji uzmu keramička grla i ceo setup slože sa CFL-om i NIKO im ne kaže da je to neproduktivno, waste of time and money, i slično... a znamo da i kineski LED tuče CFL u svakom pogledu.

I onda mi... proleteri u samogradnji i eksperimentima... odemo na groblje...
Evo ja udaram krstaču!

P.S. g/W je i za mnoge koji rade sa HPS-om - misaona imenica, pošto (valjda svi to već znamo) nije jedino i najvažnije - svetlo. Naročito mi je zanimljivo kad neko kaže da je dobio g/W a biljku držao 45-60 dana u vegi pa tek onda 60+ u cvetanju. Trebalo bi uvesti kategoriju g/W, ali po danu života biljke tj. koliko je ukupno W potrošeno da bi se dobilo koliko grama. To bi bio realan i pravi odnos uloženo/dobijeno.
 
Poslednja izmena: