Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

The_Flying_Dutch

Banned
Banovan
19.04.2016
0
0
1
35
Nije mislio da ces skinuti 150g samo zbog gnojiva, nego ako cijeli grow odradis kako treba. Treba gnojiti, pogotovo u cvjetanju jer to gnojivo je biljci hrana. A imas puno vrsta gnojiva, ako si na vi sa novcima i tek ucis mozda ti je najbolji izbor Plantela...
A JBG BOX JE KOLIKI JE,A JELI SMIJEM U 600W STAVITI JOS JEDNU 250 HPS JEL TO IMA VEZE ILI MORA BITI OBJE 600.PA ZENE SU MAZENE GNOJENE U VEGI I CVIJETANJU PH VODE MJERIM UVIJEK I BUDE 6,5 6,8 7,0 NIJE PREVISOK NI PRENIZAK,A SAD JBG NEAM BAS UVIJETE ZA PROFI PA I TO STO BUDE JE PREDOBRO OK MOZE BOLJE AL TRIBA I LOVE.HVALA NA SAVIJETU LP
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Poslednja izmena:
03.02.2015
49
93
18
36
Molim Vas za pomoć. mjesec dana sam bez vutre, stari našao biljke još je trebalo ostati 20ak dana do berbe i pokidao je.. to je bio Blue Kush i Durban Poison
a inače sam otkinio mali vrh blue kusha za probu, i od onda kao da me nešto spopalo, vrtim se po kući, ruke mi drhte povremeno, pričam ko djete od 5 godina :( savjet neki možda? :zvezda::
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Koje je tvoje pitanje i kako da ti pomognemo?
Zar nije pametnije porazgovarat sa ocem.... imas skoro 3 banke :) (barem tak pise na profilu)
Ponuda i potraznja nisu dozvoljeni na ovom forumu....ako si slucajno na to mislio.

Znaci, ostaje ti porazgovarat sa ocem i posadit ponovo.....ili odi pa kupi sa ceste. Ja ne vidim trece rjesenje.
I pripazi u koje teme pises da ne moram selit.

edit: ja sad ne kuzim da li je problem sto nemas vutre ili sto ti ruke drhte nakon sto zapalis nezrelu vutru? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan and Tvorac

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ispravite me ako grijesim, al kad se pravi out door (balkon grow za mene nije outdoor) jer nije najpametnije iskopat rupu i ubost biljku u nju s zemljom?? Prosle sam godine imo bubble vani i nemozete vjerovat al ttu biljku cak nija nisam uspio sje+at, mislim da za outdoor zeznit moras bit bas naraden..
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju sve sto se sadi vani, znaci ne u boxu pod lampama je autdor, zasto ne napises sta si sve radio sa biljkom da ti se pomogne, jer sudeci po biljci posto se narasla tako veliko(lijepo) do jednog trenutka sve si dobro radio, a sada pred kraj vege sta si napravio(neznamo).Reci sta si napravio, i reko ti je kolega pod obavezno napravi, pocni od flusha(ispiranja zemlje).

Kobaja, izvini nisam ni primjetio da si ti napisao za aut, ali sto sam napiso za aut stojim iza toga, mislio sam da je to napiso kolega sa problemom.
 
Poslednja izmena od urednika:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
sad cu nafurat gnjev za mene,al groweri u out dooru nisu groweri za mene... U outu 80% priroda ucini sve dok je u indooru sve u tvojim rukama.. Pogotovo ako iskopas rupu u zemlji i to koristis za grow..
 
  • Haha
Reactions: maška

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju i jedno i drugo je uzgajanje (grovanje), dali in, dali aut, i u jednom i u drugom uzgajanju je biljka ovisna o nama, kako groveri u autu nisu groveri, stvarno te ne razumijem.U indoru da zalijes biljku treba ti najvise 10 m, u autu ljudi hodaju i po 10km da bi zalili biljku, i uz to nose enormne kolicine vode.U indoru si ti na svom terenu, a u autu sadis di zive i ljudi i zivotinje, i sad mi reci ko je sigurniji, kome treba vise napora, ko se vise namuci,itd., itd., itd.Sta ti mislis da kisa koja po ljeti i tokom cijelog grova je dovoljna za biljku,dali ti mislis da je svugdije zemlja u autu plodna, pa ljudi nose po 100tine kg zemlje, kopaju rupe, krce raslinje koje smeta biljci da bi dobila tokom dana vise sunca, cupaju korov tokom cijelog grova itd.Gledaj to ti govorim dobronamjerno, u krivu si, i neznam dali si ikada probao sta posaditi u autu, prijatelju najbolje ti iducu godine otvori dnevnik, posadi par biljki, nemoras se javljati uopste, jel neces odlaziti na sajt, jel ce priroda napraviti sve, samo nam se javi u 10mj.da se pohvalis sa svojim uspjehom.E onda nakon tog grova cemo ponovo otvoriti ovu raspravu, pa cemo vidjet sa kojeg stajalista onda gledas grovanje u autu.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
sad cu nafurat gnjev za mene,
Ma kakav gnjev..Vidi ja mislim drugacije,isto volim i prakticiram indoor ali mislim da su groweri na vanjskom uzgoju suoceni sa vecim problemima jer priroda koliko daje toliko i uzima dok u indooru ti ako znas mozes savrseno kontrolirati uvjete.Kad citam po dnevnicima o nametnicima,pljesnjivljenju,pa krada..sto problema.U indooru imam svojih cetri kvadrata i puno lakse mogu kontrolirati probleme.:):thumb:
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Prijatelju i jedno i drugo je uzgajanje (grovanje), dali in, dali aut, i u jednom i u drugom uzgajanju je biljka ovisna o nama, kako groveri u autu nisu groveri, stvarno te ne razumijem.U indoru da zalijes biljku treba ti najvise 10 m, u autu ljudi hodaju i po 10km da bi zalili biljku, i uz to nose enormne kolicine vode.U indoru si ti na svom terenu, a u autu sadis di zive i ljudi i zivotinje, i sad mi reci ko je sigurniji, kome treba vise napora, ko se vise namuci,itd., itd., itd.Sta ti mislis da kisa koja po ljeti i tokom cijelog grova je dovoljna za biljku,dali ti mislis da je svugdije zemlja u autu plodna, pa ljudi nose po 100tine kg zemlje, kopaju rupe, krce raslinje koje smeta biljci da bi dobila tokom dana vise sunca, cupaju korov tokom cijelog grova itd.Gledaj to ti govorim dobronamjerno, u krivu si, i neznam dali si ikada probao sta posaditi u autu, prijatelju najbolje ti iducu godine otvori dnevnik, posadi par biljki, nemoras se javljati uopste, jel neces odlaziti na sajt, jel ce priroda napraviti sve, samo nam se javi u 10mj.da se pohvalis sa svojim uspjehom.E onda nakon tog grova cemo ponovo otvoriti ovu raspravu, pa cemo vidjet sa kojeg stajalista onda gledas grovanje u autu.
sve to stoji al se moj komentar odnosio na to da je potreban puno manji skill nego u indooru.. Volio bi napravit experiment,pa posadit negdje vani biljku (nek je autos npr) i vratit se za 3mj..ne gnojit,ne zaljavat,pustit majku prirodu da odradi svoje.... Imo sam jedan bubble u outu,i znas sta?? to mi je jedini grow da nusam nest sjebo a u to vrijeme sam imo ovdje svoj prvi grow dokumentiran,s massim sranha,kao i dan danas sto imam,zato i kazen da priroda ispravi 74% naseg zajeba kod groowanja
 
  • Haha
Reactions: maška

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nemojte uporedjivat babe i zabe :)
Outdoor or indoor... disko, frend u out-u imas vise zajeba i vise problema nego indoor... najveci problem u out je taj-rizik od slobode-a drugo djesu nametnici, srne, misevi qrac palac... mslm sad da pisem sta i kako, to bi bilo kao bukvar... u indoor si ti bog ti odredjujes kako i sta se desava sa biljkom... u outu jedna greska i ode biljka u nepovrat... zato sam ti lupio iznad ne slazem se :) eto obrazlozenja malog... i da out ima dosta svojih prednosti, kao sto ima i indoor... tako da ne mozes uporedjivat outdoor i indoor to je isto kao plus i minus... stej haj peace
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ja sam u samom centru grada od nove godine, na stranu sto mislim da je po pitanju kojekakvih defiencisa outdoor lakse, KOBAJA SKIIDA KAPU I NAKLON DO PODA SVIMA VAMA KOJI GLUMITE GERILCE PO SUMAMA JER IMSTE PO MENI JAYA VECA OD BIKA, KOBAJA NIKAD NEBI RADIOO OUT NIGDJE OSIM U SVOM VRTU,NA SVOM POSJEDU ZATOO MOJ VELIKI NAKLON.. itreba da se nekad i neslazzimo,pa nismo u sjevernoj koreji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Veruj da bi najradije i ja radio u svom vrtu... meni su biljke 89km od mog doma,to sa automobilom, a gde je posle pesaka sto imam ici... al elem, sve to ima svoje cari... :) takodje i indore ima svoje cari,ma jednostavno biljka je carobbna gde god da se uzgaja... ;) i udri koju sliju, davno nisam video tvoje biljke :D prosle godine si imao dosta problema, nadam se ove da ti ide ok ... gledamo se u foto galeriji sa slikama... aj matori stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan