Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
najprije zahvaljujem na upozorenju odgovornih za red u potonjim postovima, nije mi cilj provocirati.
usvajam savjet u dobroj namjeri, hvala bližnji!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nista strasno, ali pocele grane da se uvrcu?

liberty haze

DSCN0001.JPG DSCN0002.JPG DSCN0005.JPG

a mozda i od tuge za kushevima :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
@grouchy A kakve to veze ima s temom? Nikakva mutacija ili deformacija se tu ne vidi, sasvim normalna biljka. Nhf ali promašio si temu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
lol???
deformacija = izoblicenje/promena oblika (tela) pod spoljnim ili unutrasnjim uticajem, kako kod biljaka, zivotinja, ljudi tako i kod stvari.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Znači ti stvarno misliš da je deformacija kad narastu cvijetovi i biljka savije grane prema dole zbog težine? E brate, svašta i ti pričaš...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa nije se savila na dole od tezine, nego se bukvalno uvrnule oko svoje ose, kao kanap/uze, nm.

kad se otanji zimnica pa skupljaš mrve hahha ... ko ne radi indor ..
nema zime za mene, jos imam iz berbe 2015, da ne govorim o proslogodisnjoj... ja sam stedljiv, ahahahaha.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
hahhaha, pametno je to .. rastegnuti usev do sledeće berbe , ali to od pre dve godine bolje da si poklonio , thc ne može toliko dugo da opstane , posle godinu dana počne da se razlaže ..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ali to od pre dve godine bolje da si poklonio , thc ne može toliko dugo da opstane...
moze, naravno pod uslovom da je skladistena kako treba, a tu ima dosta faktora na koje treba obratiti paznju
posle godinu dana počne da se razlaže ..
hehe, recimo da pocne, al koliko traje taj proces. nece verovatno sav thc nestati za par dana :) palio sam vlastitu vutru iz outdora staru 3 i vise godina, nisam imao nekih velikih zamerki. jos uvek imam cvet od prve biljke brasil kc koju sam uzgojio, ponekad malo smrvim i radi sasvim ok. grow je zavrsen 2012 godine a evo moz i da vidis kako izgleda danas, nakon vise od 5 godina
PA250641.JPG
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
oooolala :) divan primerak ..

ma to sam čula kako neka profesorica u laboratoriji ispituje uzorke koje je zaplenila policija .. i kao thc počinje da se raspada posle par godina .. činilo mi se logično - kao i za lekovite trave da etarsko ulje nestane iz njih posle dve sezone .. ali ako se čuva u vakumu ili kako već nemam razloga da ti ne verujem :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja mogu lično reći, da mi je jedan poznanik završio na psihijatriji.. jel sad tačno zbog vutre, ne znam, ali znam da mu je pogoršalo njegovu situaciju, kada je bio napadnut na ekskurziji u Hamburgu dok je išao u školu tada.. kroz nagle povrede na glavi, momak ono bio je čist i sve to, gledajući na njegov um.. ali kroz pušenje marihuane mu se to sve pogoršalo, i tačno se moglo vidjeti da to za njega više nije, tako da sam na samom startu okončao to "prijateljstvo" i ispričao njegovim roditeljima moja zapažanja, no to je tada bilo kasno, jer kroz društvo dolazio je uvijek do marihuane a to ovdje nije nimalo problem pronaći, možda to sada nekima ovdje zvuči na "cinkanje", ali dovoljno sam bistar i educiran, i ne samo to, treba biti čovjek pa pomoći, a ne gledati kako se neko uništava.. no kako god.. sada mu je analizirana šicofrenija, i momak sa 28 godina.. kada pričaš sa njim, pričaš sa 3 osobe.. veoma žalosno, znam da nije moja krivica, jer ja nikad nisam sa njim pušio, poznavao sam ga preko drugih, i sastjali se na feštama, ali da mogu vratit nekako to vrijeme, rado bi volio da sam mogao bolje i više pomoći.. nije da smo sad bili neki extra frendići.. ono naletimo jedan na drugog tako na feštama.. ali ipak ono.. ode mlad život u helać.. a najviše mi se gade ti njegovi prijatelji.. danas kad ih sretnem na ulici (živimo svi relativno blizu jednu drugih) ne mogu im u oči pogledati, a da me neka huja ne uhvati..
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
jel ima ovde ispovesti ? nema ... hahaha , nisam napisala da je bila naduvana ispovest :)
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
:fuck:

Posvadjaj se odmah prvi dan sa njim da ti ne bi dolazio na kafu i tako te komsijske posjete. :D
:murija:
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Pa to već izgleda kao da smo posvadjani..jedino sa njima nema komunikacije nikakve!Digli nos..ovo-ono!Sa celom ulicom je ok, sa svima pričali..ma sve picikato!Jedino oni kao kost u grlu!Ma taj donji sprat bi bio stalno pod ključem, ali opet...jbt sreću kad ceo život čekaš ovako nešto i onda ovaj iskoči i sjebe sve!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
komšija pandur
Meni je dvorište spojeno sa susjedovim,a taj susjed je bivši načelnik za narkotike i često mu navrate bivše kolege :murija:,svaki put kad se parkiraju na dva metra od moje kuće ja se cimnem :confused:,svjestan da nisu tu zbog mene al čovjeku ih nije svejedno vidjeti :whato::
Dal susjed bio policajac,gluha baba,dečko kojeg svi hvale ili neka zgodna djevojka,svi su oni podjednako opasni i od svih treba skrivati...
Samo opušteno uživaj u novoj kučici,nemoj se svađati sa susjedima,radije izgradi odnose s njima... nikad neznaš kad će ti dobro doći ;)
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
To mi i žena veli..(od
svakog ćeš se podjednako čuvati) ali ja paranoja, što i nije tako loše!Priželjkivao sam da je neko bar u sličnoj situaciji da malo oladim glavu, eto nadje se...hvala drug!Ma da, sa svima lepo pa lagano...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-