Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooo, nisam gledao reviju viktorijne tajne :(

:lol:
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Stigli 12V full spectrum COBovi!
Sad ću se dignem s groblje... samo dok upalim svetlo.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Kak sad ispada da su izgladnjele, prije (u temi "ako imate problem mozete pitati iskusnije clanove za pomoc") mi je bilo receno da je cak malo prejaka hrana i da bar dva zalijevanja ne gnojim, pa sam tako i napravio? Trenutno im dajem GHE Ripen svako drugo zalijevanje. Da li sad na kraju fali hrane ili je ima i previse?? :confused: Slijedeci put cu odluciti sam bez trazenja pomoci, jer kad pitam za pomoc tek onda vise neznam i najcesce prvo dobim krivi odgovor.
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Badi,kad se pita više ljudi očekivano je da će biti i više različitih odgovora,nisu svi isto upućeni u materiju :whato::
Možda da probaš više vjerovati svojoj intuiciji :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
e bas tako, ovo je vec drugi put da su mi biljke ostale gladne radi krivog odgovora, da sam napravio kako sam mislio bilo bi ok
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Dobro ti kaže No joke, evo moja ti je tako izgledala prije 3-4 tjedna pa tek sad za koji dan počinjem flush koji će mi trajat 10-14 dana. 90% pistila mi već naranđasto, imam i amber i mliječnih trihoma, al još uvijek ima dosta prozirnih koje želim svest na minimum.
Bez žurbe da ne budeš razočaran na kraju.
Ovako je moja izgledala prije 5 dana, sporedni niži vrhovi malo kaskaju za ovim glavnim al za 2 tjedna bi kompletna trebala bit spremna.
 

Prilozi

  • SAM_0526.JPG
    SAM_0526.JPG
    231,6 KB · Pregleda: 37
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
znam truare, i mislio sam da je no joke u pravu, drukciji odg. sam dobio u drugoj temi jos prije pa sam bio preskocio jedno gnojenje...mozda bi vec bila pri kraju. Znaci samo da nastavim dalje sa Ripenom kako sam i dosad do flushanja ili da bez iceg samo sa vodom? Ako smijem pitati, zasto ce ti flush trajati toliko dugo? Zar nije dovoljno 3-4 dana da se osusi voda s kojom sam flusho? Ili ti mislis na ono klasicno zalijevanje samo vodom bez gnojiva pred berbu?
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
U fazi gdje si sad ona se itekako još uvijek hrani tako da joj hrane treba, eventualno smanjivat doze prema kraju kad vidiš da je usporilo stvaranje novih calyxa i pistila. Ako imaš problema nije na odmet provjerit pH, da ti bude tu negdje između 6.0 i 6.3
Za najbolji okus dobar flush bar zadnji tjedan, tj. svako zalijevanje samo voda ali pojačano, npr. najprije zaliješ samo da natopiš zemlju, ostaviš bar 10 minuta i zatim ponovo zaliješ da dobar dio procuri, i tako u par navrata prije berbe, listovi bi trebali početi žutiti kad je isprana kako treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
ok znam da sam mozda rade trebao uzeti mentora, ali sad kad nisam sta je tu je. ali svejedno mi nije jasno zasto neki ljudi glume profice i prave se pametni svojim odgovorom na moje pitanje ako neznaju, onda bar da napise nisam siguran ili pricekaj nekog drugog iskusnijeg
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ne mozes znati dali se netko pravi pametan ako nisi dokazao njegovu gresku u onome sto pise.Poanta je usredotociti se na mentora,njegove upute i tako steces znanje,iskustvo i masne topove.Svako ima svoje nacine growanja,tako da je tesko sve to spojiti u jedno.Ali..citanjem mentorskog kutka i pojedinih dnevnika da se punoooo odgovora naci na svoje probleme:):thumb:Bez da postavis jedno pitanje;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Mo1

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
znam li ili ne, nebitno. tko sam ja uopce da odlucujem sta je pravilno ili krivo...to je bilo samo moje misljenje.;) Pročitao sam neke dnevnike, tu i tamo svratim i prucavam ih kad stignem, ali ne vidim razliku da li trazim odgovor u dnevnicima ili ovako sa pitanjima jer i svaki taj dnevnik(grow) je drukciji, drukcija oprema itd., jasno da se sve moze naci u njima ali dok ja pronadem grow koji je slican mom, dok ga prelistam i procitam do kraja (jer ima i duzih), a i kad pronades odgovor kako opet mozes biti siguran da ce to u mom slucaju biti ispravno...mislio sam da ce mi bit jednostavnije i brze ovako sa pitanjem, ali izgleda sto manje pitas to bolje.:) A i cemu onda tolike zasebne teme, svaka za pojedino podrucje (zemlja, svijetla, prihrana biljki, ventilacija itd.), nije li to i napravljeno bas radi lakseg pronalazenja odgovora nama pocetnicima? Ili sam trebao uzeti mentora i za citanje pravila foruma?:puuuh::;)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Mislio sam na neke clanove foruma, ti si mi puno pomogao hazeri o tome i pricam odmah po tvom pristupu i odgovorima se moze vidjeti da si majstor, a tek dnevnici i slike:respect:. Svaki put kada objavim pitanje iskreno nadam se da ces ti hazeri uletit prvi:Dili netko od pravih majstora (panta, stipe, herb gardener, cill, opa cupa, Powerseed, L0oD, honda, no joke, VenloNL, Bar, truare, itd.) jer sam vasim svim odgovorima uvijek dosada bio zadovoljan, te su svi bili itekako strucni:respect:...koga sam izostavio neka se ne ljuti ali ovi su mi se najvise urezali u memoriju. Znam da svi hoce pomoci i naravno da nitko nece odgovoriti s ciljem da nekoga zezne samo treba biti malo suzdrzaniji sa odgovorima za koje taj netko nije siguran. Ma ajde dosta ne slusajte me vise, i ja isto trkeljam:razvaljen::. Hazeri zato cu te i poslusati, sljedeci put uzimam mentora ako nesto krene naopako, ali mislim da ce slijedeci put biti puno lakse jer sad imam vec skoro dva zavrsena, znam u cemu sam sve grijesio dosada a i treca sreca ce valjda bit.;)
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ekipa znam da je puno toga napisano pa se izvinjavam ako je off . Koje je otapalo najlakše nabaviti,koje se preporučuje?
Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da niste malo odlutali od teme :) naslov je jasan, procena koliko do harvesta a ne spika o hranjenju, problemima, ko pomaze a ko odmaze... sad moram cistiti tj. skloniti bar 10ak postova zestokog offtopica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Znam da je alkohol nego koji..spominje se etilni,benzin,izo,med.alkohol za čišćenje, negdje je netko spomenuo aceton cini mi se..htio sam pitat sto bi preporučili meni koji nisam nikad radio ovo,npr mogu li otic u ljekarni i traziti tamo,za sto mogu reci da mi treba..nisam htio otic u off,isprike
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ipak si otisao u off :) nema sta da im objasnjavas za sta ti treba, ako je u slobodnoj prodaji a jeste ima da ti prodaju. jedino sto je po apotekama medicinski alkohol od 70%, bolje potrazi etil 96%, ja ga kupujem u supermarketima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman