Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2018
0
0
1
24
Jel ima ovde neki inbox ili tako nesto ne snalazim se bas najbolje ovde a imam pitanja pa ako bi neko mogap da mi se javi da mi pomogne? Ili na nekoj drustvenoj mrezi ahhah
 
03.05.2018
3
0
1
36
Sta vi mislite dal moze da mi razmak izmedju biljaka bude 60cm kad ih sad normalno radi se o vecoj kolicini i normalno sisanje usmeravanje rasta i sve sto ide?

Pročitaj “pravilnik”!
 
Poslednja izmena od urednika:
03.05.2018
0
0
1
24
Ajj pozdrav svima. Zanima me kako prepoznati musku,a kako zensku biljku? Poceo sam sa gajenjem,ostale su samo 3 ! Cetvrta su nedelja,pa me zanima da li moze to sad da se prepozna,ili mora da prrodje jos neko izvesno vreme? :)
 
25.09.2015
33
10
8
Pozdrav braćo.
Već sam u jednoj temi pitao, pa aj i ovde, tražim nekog ko je imao sličan problem.
Pao sam neki dan sa pet biljaka na jednom kvadratu ispod 400w hps. Tek su počele da cvetaju. Kući su mi našli 2,3 grama i vagicu koju sam imao iz drugih razloga. Nikad nisam nikom prodao, a nalogu za pretres kažu da imaju informacije da sam zadnji mesec dana uzeo veliku količinu koju sam prodavao po gradu, što je čista laž. Sve sam im dao i sarađivao, tako da sam za tri sata pušten kuci. Ima li ko sličan slučaj da znam čemu da se nadam.
Nikad nisam osudivan, imam 44 godine, porodicu, dvoje dece, radim izuzetno odgovoran posao, po struci sam dipl.el.inž, A fax sam opušteno završio u BGu napušen od početka do kraja. Inače pušim aktivno 25 godina.
Ono što sam čuo da za ovo ide od 3 godine pa na dalje. Ako bude tako, ja sam načisto upropašćen, gubim posao kojim izdržavam porodicu.
Neki kažu da ne mora 3 godine, može neki uslov i kinta, ili mozda nanogica na par meseci, a možda mi daju da idem i na posao.
Neka mi se jave slični, ili ako neko zna nekog u istom problemu.
U pitanju je Srbija.
 
25.09.2015
33
10
8
Izvinjavam se administratoru ako krsim neka pravila foruma jer postavljam pitanja ista na sve teme, ali baš sam se skurcao, starija ćerkica 11god je jučeceo dan preplakala, jer je bila tu kad su mi upali u kuću zorom kao kod nekog krimosa, užas

Još jednom izvinjenje administratoru, frka mi je, želim što više da čujem, oprosti bratu u žalosti
 
25.09.2015
33
10
8
Nadam se da je sve kako kažeš, jer vi na forumu barate informacijama, sličnim slučajevima kao što sam ja, pa se iskreno nadam da ću proći sa uslovom. Lova mi nije problem, radim za dobru platu imam od čeka da platim, imam i od kog da uzmem, samo da mi tako bude. Daću im i 200.000, diću kredit, sve, samo da tako bude.
Hvala vam na svemu i izvinite na mojoj panici, vazda kuckanja i koješta. Nervozan sam, pijem smiriće koje prezirem da bih mogao da jedem, jer sam posle dva dana sinoć komad hleba uzeo.

A zašto misliš da nikad ne smem više growati. Zar ne bih mogao ponovo za koju godinu, kad sve legne, naravno drugačije.
Jedinu grešku sam učinio što sam u to vreme sam završavao za pušenje par grama, pa sam sigurno viđen

Zar svako ko padne prestaje zauvek
 
17.05.2016
80
68
18
37
Nedoumica ? Savjet molim ako mi netko moze pomoci.
Imam 3. Early Skunk(Sensi seed) cvijetanje traje oko 60 - 65 dana inace namijenjena za outdoor,ali dosta ljudi ju stavi i u indoor zbog velikog potencijala i uroda.
Odmah sam ih stavio na 12/12 sad ide 10. dan i trebao bi ih lagano presadit u zavrsne potove,trenutno imam potove od 5 litara zemlja royal mix + coco + plagron gnojivo (bloom).
Zanima me dali mi trebaju veci potovi da izguram do kraja i da mi urod bude veci onda,mislim znam da mogu izgurat i u casama od pola litre jogurta do kraja,vidio na youtube....Mislim nije problem uzet vece potove ako bi trebao,par eura vise me sad nece ubit kad sam vec dosta ulozio u zemlju,gnojivo,sjeme itd....
I ako mi mozete reci neki savijet na 12/12,npr. kad sam isao normalno 18/6 pa 12/12 topirao sam 4 ili 5 katu,kako ide u cvijetanju ako moze neko reci par savjeta prvi mi je put,hvala.