Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Dobro jutro svima ekipa! :respect:

@420Florist Hvala na informaciji iz prve ruke! ;)

Upravo tako sam ih i ja dobio od iste banke.
Budem te poslušao pa ćemo viditi rezultate! 11-15 l potovi
Jesi koristio fert od početka do kraja ili?
Meni su MH/HPS početnički zakon za sada... Jedino prvih mjesec
dana volim bubnut LED jer je najljepše razgrana u samom startu.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
420Florist u pravu si...moj prošli Critical kush (indoor) je pred kraj poljubičastio, vjerojatno radi nešto niže temp. u boxu ( bio je preko zime u sobi uz otvoren prozor):
https://www.vutra.org/threads/prokl...badi.17959/page-6#lg=attachment202286&slide=0

https://www.vutra.org/threads/prokl...badi.17959/page-6#lg=attachment202288&slide=0

https://www.vutra.org/threads/prokl...badi.17959/page-6#lg=attachment202297&slide=0
...a i ovosezonski Super hash (outdoor) je imao ljubičastih dijelova;), valjda isto radi nešto nižih temp. noću:confused::D
https://www.vutra.org/threads/auto-...badi.18304/page-5#lg=attachment221512&slide=0
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist
27.07.2018
0
0
1
56
ma kakav kralj druze... uostalom, svako od nas moze biti kralj u svom kraljevstvu tj. basti ;)... elem, Danish Durban sam ove sezone prvi put posadio (seme iz razmene) cisto da vidim kako se ponasa u indooru. od 3 semenke dobio sam 2M/1F, devojka je u boksu (prilicno neobican fenotip) a ovaj je izleteo odmah kada je pokazao pol na terasu cisto provere radi, jer stoji prica da su danci godinama radili na danish durban i danish gold da ih prilagode svojim kilmatskim uslovima. iako terasa nije klasican outdoor ipak su temp. u nazad nedelju dana bile od -2 jutarnja do +22 dnevna (na suncu), za sada se malisa drzi mada je primetna promena boje cveta (sto je uobicajeno za kanabis generalno ako su vise dana razlike izmedju dnevne i nocne oko ili preko 20 stepeni)... takodje, primetno su i spusteni listovi, sto je isto normalno jer je vlaga napolju izmedju 65% i 90% (za razliku od boxa, ovde se nece pojaviti listovi uvijeni na gore;) nisam bas ocekivao da ce napredovati, racunao sam na stagnaciju cele biljke, ali za nekih nedelju dana uocljiv je razvoj cveta (diskretno ali uocljivo) dok cela biljka prakticno nije napredovala uopste. eto malo zapazanja, a ono na sta polazem velike nade za ovaj outdoor je Spontanica od KC Brains Holland, koja je upravo presadjena, peace to all growes, and keep growing!



Molim da mi se objasni razlika između muške i ženske. Plus, dokumentacijski fotkom , molim lijepo
 
29.08.2018
1
4
3
30
Pozdrav svima,
Policija me je legitimisala i pronasla 'jednu' tableticu ekstazija na zurci. Sada sam u procesu cekanja na poziv kod javnog tuzioca. Napomenuo bih da nikada ranije nisam osudjivan, i ovo mi je prvi put da sam pozeleo da probam narkotik. Zanima me da li je neko imao ovakav slucaj? Kakvu kaznu da ocekujem od tuzioca, da li ce se primeniti institut oportuniteta ili ne daj boze zatvor? Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Herb, ma ajde prvi mu je put. Nemoj biti tako grub.:D Hoce djeca malo bonbone probati pa najebala.:D

Reci iskreno sucu sto si i nama i ne bi trebao imati nekih problema. Novcana kazna ili te cak i oslobodi. Nece te u zatvor zbog jedne tabletice. (osim ako nam ne lazes da su ti pronasli samo jednu).
 
29.08.2018
1
4
3
30
Herb Gardener izvini, znam da je marihuana forum, ali sam stvarno ocajan, nisam mogao pronaci bolji forum za informacije ovog tipa.
Sensi Star, jedna je kao sto sam gore napisao. Naslusao sam se svakakvih gluposti prethodnih dana, tako da mi nije bas svejedno. Hvala za informaciju, nadam se da si u pravu :)
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
https://www.vutra.org/threads/banovi.18874/#post-620230
Postovanje svima i svako dobro vam zelim.
Zasto ste tako brzo zakljucali ovu temu.Namerno sam to ovde pitao jel znam da mnogo clanova prati ovu temu i da ce videti ovaj moj post.Bilo je samo pitanje vremena kad ce neko javno pokrenuti ovu temu https://www.vutra.org/threads/banovi.18874/#post-620230.Zasto se metaforicno receno gura smece pod tepih i skrivaju odredjeni razlozi banovanje odredjenih clanova.Znam da mozda nemam pravo da ovo radim i zato brisem i pisem ovaj post vise puta i pitam sebe sta radim ali osecam duznost da sve ovo napisem jer sam veran clan ove nase male zajednice koji i sam stitim intregritet ovog foruma.Ja nikad nisam otisao na ni jedan drugi forum,slovo nisam nigde drugo procitao o uzguju i lecenju canabisa osim na :vutra: i zato smatram da imam pravo da ovo napisem ovde posto je zakljucana tema gde je trebalo sve ovo da bude napisano.Ako ne zelite da pricate o tome mogli ste bar da ostavite temu i da mi makar clanovi razgovaramo o tome javno jer imamo pravo da iznesemo svoje misljenje.Bez uvrede i losih vibracija ja sam stvarno pozitivan covek ali i mene je pogodilo kako i mnogo druge clanove odredjeno banovanje nekih clanova.Izninite svi jos jednom bez zamerke na ovom postu moje su namere casne i postene.:respect::respect::respect::vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Jojoman
16.10.2018
139
88
28
Da li je ova sijalica OK, nova kosta samo 10€ pa ne razumijem sta je razlika izmedju ove i npr sylvania koja je duplo vise:

Brand OSRAM NAV-T 250W

Snaga250 W
umen28000 lm
Temperatura boje 2000 K
Tip grla E40
Vrsta sijalice Gasna
 
16.10.2018
139
88
28
klasicna hps lampa, sto ne bi bila ok

Sve jasno, hvala ti na potvrdi. Samo me interesuje koja je razlika? Osram je manje-vise poznata marka, pa mi nije jasno kako jedan osram kosta 10e a recimo Sylvania SHP-TS 250W HPS 20e.

Prema specifikacijama, lumeni i kelvini su istih karakteristika, manje vise. Da li se razlika ogleda u kvalitetu samog svjetla koje je konstantnije i sl?

Pitam za iskustva vas koji ste duze koristili sijalice za uzgajanje :)
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Sve jasno, hvala ti na potvrdi. Samo me interesuje koja je razlika? Osram je manje-vise poznata marka, pa mi nije jasno kako jedan osram kosta 10e a recimo Sylvania SHP-TS 250W HPS 20e.

Prema specifikacijama, lumeni i kelvini su istih karakteristika, manje vise. Da li se razlika ogleda u kvalitetu samog svjetla koje je konstantnije i sl?

Pitam za iskustva vas koji ste duze koristili sijalice za uzgajanje :)

Pogledaj da nisu pravljene u Kini ili negdje drugo
Ja sam prije nekoliko godina u ovlaštenoj prodavnici koja je zastupnik za philips i osram kupio 2 philipsove HPS od 400w i plaćao sam ih po 22 marke ( 11 e )
Na kutiji je pisalo made in Kina pa sam mislio odustati zbog lažnjaka ali mi je trgovac objasnio da je Philips proizvodnju sijalica prebacio u Kinu i zbog toga su jeftinije
Možda je i kod tebe isti slučaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EdibB

Mirdza

Banned
Banovan
23.10.2018
38
170
33
36
Da li je neko koristio canacure?
 

Prilozi

  • 20190226_192826.jpg
    20190226_192826.jpg
    100,8 KB · Pregleda: 10