Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa ona se poprilično dobro i drži u takvim uvjetima,Ako želis da nesto bude od tih cvjetova nabavi neko npk gnojivo, s većim udjelom P i K, N ti sada prektično ne treba. PK dajes iza 3!4 tjedna cvjetanja, pumpa cvjetove itd..ako si je do ove faze doveo u takvim uvjetima onda očito nije da ne znas nista oko biljke, I ovako ce ona doc do kraj ali s 3 puta manjim prinosom, nabavi neko mineralno tekuće gnojivo, "plantelu cvjet" po mogucnosti ili bar neko gnojivo za cvjeće da joj pomognes malo., a što se tiče tvog upita kada će, ima ona jos bar 30/40dana
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Indominus

Indominus

Aktivan Član
09.01.2019
44
25
18
28
Trogir
Pa ona se poprilično dobro i drži u takvim uvjetima,Ako želis da nesto bude od tih cvjetova nabavi neko npk gnojivo, s većim udjelom P i K, N ti sada prektično ne treba. PK dajes iza 3!4 tjedna cvjetanja, pumpa cvjetove itd..ako si je do ove faze doveo u takvim uvjetima onda očito nije da ne znas nista oko biljke, I ovako ce ona doc do kraj ali s 3 puta manjim prinosom, nabavi neko mineralno tekuće gnojivo, "plantelu cvjet" po mogucnosti ili bar neko gnojivo za cvjeće da joj pomognes malo., a što se tiče tvog upita kada će, ima ona jos bar 30/40dana
A stas brate, seljacko san dite :crazyd:, trudim se sto bolje razumit se u poljoprivredu. Ovo mi je prvi grow. Imam trenutno ova 3 gnjojiva al su malo prejaka jer primjetio sam da listovi zute nakon sta je pognjojim. Hocu li nastaviti koristit ova gnjojiva ili da probam nac nesto slabije?
 

Prilozi

  • 20190414_180010.jpg
    20190414_180010.jpg
    165,1 KB · Pregleda: 14
  • 20190414_175958.jpg
    20190414_175958.jpg
    139,5 KB · Pregleda: 14
  • 20190414_175944.jpg
    20190414_175944.jpg
    150,4 KB · Pregleda: 15

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Jel ovo gotovo ili jos treba cvast?
није.
a za ubuduce
takodje napisi koji je strejn i koliko dugo cveta i pod kojom lampom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
05.07.2019
0
0
1
33
Ne bih da otvaram novu temu jer vidim da se vec pisalo o tome, ali ranije. Zelim da znam kakvu kontrolu imaju Makedonci i Grci na granicama jer idem na more kroz oko mesec dana, preneo bih nekih 10-15g. Da li pustaju pse kroz autobus ili sam miran, ili pak moram da stekam u kojekakve sampone i ta sranja? Hvala unapred :)
 
25.09.2019
0
0
0
43
Ovo he zaista divno..Ja Sam Nova ovde..neznam ni kako tacno I gde da pisem PA cu ovde-ne zameri..
Gde bih mogla naci semenke?
Unapred hvala za odgovor!
Crvena
 
10.09.2012
7
12
3
43
Postovacu u toku dana. Nisam lud da drzim slike na kompu u danasnje vreme kad svaki sajt trazi privilegije da cacka po hardu, ali prvo hocu nesto da dodam. Nije fora samo u gnojivu... Prvo, biljke ne vole saksije. Obozavaju velike kontejnere sa zemljom koji mogu da propuste kiseonik, licno koristim 80 l po biljci. Drugo, koriscenje samo crvenog spektra nece boostovati metabolizam. Da bi skinuli biljku dve nedelje ranije treba vam kombinacija plavog i crvenog spektra. U odnosu 80 % crvenog i 20 % plavog. Ja koristim mesavinu HPS i CFL. Trece, kolicina razmene vazduha mora da bude odlicna. Minimum turbina, nikakvi kucni ventilatori za toalet. Cetvrto, biljke obozavaju dobru kolicinu perlita i ne vole budjavu zemlju. Kad se sve to spoji sa kvalitetnim djubrivom.... dobije se rezultat sa dve nedelje ranije. Samo, naravno ... danas sve to postaje sve teze jer svi rade za velikog brata i namerno uvaljuju semenke muzijaka ili hamafrodita ...
Dobro je da nisam spomenuo da sam naterao muzijaka da da zreo polen za samo tri nedelje :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ljudi su na ovom forumu vec doktorirali uzgoj marihuane i nitko ne skida dva tjedna ranije osim onih nestrpljivih,al to ne znaci da je gotova marihuana :)
danas sve to postaje sve teze jer svi rade za velikog brata i namerno uvaljuju semenke muzijaka ili hamafrodita ...
A ko je taj veliki brat?
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kad svaki sajt trazi privilegije da cacka po hardu
koji to traze, a i ako traze ne moras im dati :)
namerno uvaljuju semenke muzijaka ili hamafrodita
ko uvaljuje. kod regular semena normalno je da dobijes jajana, a desi se i herm. sta je tu neobicno. zato postoji fem seme koje i sam mozes probati napraviti, trebaju ti samo 2 cure :)
e sad, posto je ovo tema o djubrivima/gnojivima, ajmo se drzati teme. za menke postoje druge teme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
10.09.2012
7
12
3
43
Ljudi su na ovom forumu vec doktorirali uzgoj marihuane i nitko ne skida dva tjedna ranije osim onih nestrpljivih,al to ne znaci da je gotova marihuana :)

A ko je taj veliki brat?
Neke stvari nisu samo stvar foruma :D ja se ovim cimam 19 godina.... + inzenjer sam hemije, a po srednjem poljoprivredni tehnicar :D Veliki brat je brat mladjeg brata. Ne znam kako nisi ukapirao ako zivis u Srbiji ko su braca a ko je veliki brat :D koji radi sa mladjim.... Ne bih da ga pominjem jer skautuju net ....

koji to traze, a i ako traze ne moras im dati :)

ko uvaljuje. kod regular semena normalno je da dobijes jajana, a desi se i herm. sta je tu neobicno. zato postoji fem seme koje i sam mozes probati napraviti, trebaju ti samo 2 cure :)
e sad, posto je ovo tema o djubrivima/gnojivima, ajmo se drzati teme. za menke postoje druge teme
Rad sa srebrom nije dobra praksa, treba ti etilenska reakcija sa samom semenkom za kvalitetan femino koji nece u sledecoj generaciji dati hemafrodita ....
 
10.09.2012
7
12
3
43
:lol: Ovo mi je trebalo!
Svi vi i seed banke, nemate pojma i trošite bezveze struju več godinama
Prvo, ovo je nov nalog. ja sa ovde jos od 2005 godine dok je jos forum bio zelen i odrzavao ga slo era :) Drugo seed banke ne koriste srebro vec prave etilenske reakcije sa semenkama :) jer mogu sebi da priuste da bace gomilu materijala za par dobrih. :) Trece, postoji jos jedna fora koju koristim. Sam uzgajam probiotske bakterije :)