Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Klarificiranimaslac

Aktivan Član
26.09.2019
78
464
53
Mozda malo offtopic,ali oprostit ces mi. Znaci li to da mi zapravo uopce nuzno i ne treba posebno gnojivo za vege,ako preporucas da uz tu zemlju ne gnojim prvih mj dana. Znam da se preporuca gnojivo za vege koristiti u prefloweru jos. Pitam iz razloga cisto da znam mogu li onda koristiti nakon odokativno tih mj dana neko gnojivo poput plantele bio vrt do kraja ili da ipak ispostujem i vege s nekim gnojivom npk ~ 3:1:1, a flower ~ 1:3:3?
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
za takva pitanja prebaci se u ovu temu, nisam nikad koristio gnojiva sa tako slabim procentom n-p-k pa ne znam sta bih ti odgovorio, a i nije mesto ovde.
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
E,pa da vidimo Big bud,klije...čekam ,jedva..pukni,puknu več jednom...al su u papiru mokrom,tek 12sati,trebat če još.držim jih na "toplom"(1,5m od kamina),u tami,vlagu proveravam..kliju 2. BIG BUDa,I 3.BUBBLEGUMxl(prva je banka,koju nesmem izdat,al,obečo(hehe,nije mi ni sam grower nije htio reč,al su BigBud150%..) ..,a druga,seensiseds.com)..vidjet čemo: 15787489348073120533899062702821.jpg
To je na kratko,od mene,pozz i hvala što pratite što se dešava u MOM kutku...✌and❤by lovetogrow
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Uložio sam nadljudske napore da ovaj post bude pristojan. Mogu li zauzvrat zamoliti za uslugu, da me blokiraš, staviš na ignore listu, ili šta već? Hvala.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Samo bez tenzija molim!
@budalin Ok,kužim razlog,al opet,pazi na koji način pišeš. Možda sam ja zadnji koji treba nekog kritizirati,ipak sam i sam oštar u kritikama...no,moja je zadaća usmjeriti raspravu u pravom smjeru.
@Slavol Žižek
Neka se ljutit! Možda je bio netaktičan,ali kritika je na mjestu. Ipak piše u prvom postu to što si pitao.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ok, nisam vidio, pa šta? Nije tema na forumu muzejski eksponat da se "kvari" odgovorima. Na kraju krajeva, 60% svih postova na forumu su padobranski uleti likova koji postavljaju milijardu puta odgovorena pitanja u najpogrešnijim mogućim temama, nisam ga vidio da takvima "skreće pažnju". Jučer ga pitam koliko litara je pakiranje zemlje koju je kupio, i još objasnim zašto pitam, kaže lik da šta se to mene tiče i da ne postavljam glupa pitanja. Ok brt.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Drug, nemam nikakvu losu namjeru, stvarno, samo su mi ta pitanja nekako stvarno, ono, nepotrebna. Da si citao badijev post, ne bi postavio takvo pitanje. Razumijem ono krenes citati od pocetka i smoris se na pola al shvatis sustinu pa ne ides dalje, ali odgovor na tvoje pitanje lezi na samom pocetku ove teme. Mene u dnevniku pitas koliko je litara pakovanje zemlje, pa zar je bitno, nisam ni ja nasao veliko pakovanje,kupio sam malo ko i ti, al sta je to bitno? Razumio bi da si pitao koje je marke HPS, ili gdje si porucio grow box, al ono to za zemlju, mislim, pametnije bi bilo da ti nisam ni odgovarao uopste. Nisam ja ovde niko i nista na forumu, samo sam clan kao i ti i nisam dosao na forum da bih skretao paznju nekim padobrancima kako ih ti nazivas, dosao sam druziti se i uciti o growu, razmjeniti iskustvo pa i priupitati nesto svakako, samo malo biram pitanja...
U sustini, evo ruke, pomirenje, mada nismo se ni svadjali al ono, kao :D

@Zlo&Naopako , bez tenzija naravno, razumijem. Mozda sam se i ja malo grubo izrazio, izvinite ekipa. I ja cu se potruditi da me takvi postovi ne doticu vise :) Zivjeli mi i vutra org iii ovo moze lagano na groblje :D Jer ipak, kvarimo Badiju stvarno :)