Red je ..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
.. da i ja otvorim temu .
"Dolazim" iz centra Bosne i Hercegovine , ovdje se duva nadugo i nasiroko sa odabranom rajom .. moj grad se sastoji iz bukvalno dvije ulice, znaci nesto sitno, samo nam jos taraba oko grada fali i kul smo :). Ljudi su cudni, ne mozes vidjet' osobu koju ne poznajes .. znaci nafumas se , sunce usljasti , nabacis cale , zaputis se do kafica - 20 metara hoda i u putu pozdravis i nasmijes se svakom prolazniku.. ista stvar daaaaaanima,ali se opet covjek navikne na monotoniju - primoran je. Sto se moje licnosti tice , hiperaktivan , mnogo brljiv , "raja". Imam srcanu manu, ostecenje lijeve predkomore, problemi sa zaliscima , trava niti mi cini dobro - niti lose , ali eto da kazem da mi regulise pritisak , lagao bih .. ali ja se jednostavno osjecam bolje nakon 2-3 grama. Na vas sam naletio slucajno, gledajuci neke tamblere o travi i eto nakanio sam se prelistat' i shvatio da je ovo riznica znanja jbt :). Imam 19 godina, pusim od 14-e i dobro mi je , wooohoo ... izvinjavam se .

Pratio sam forum nesto sitno , odlucih se registrovat i otvorit svoju temu sa growom i posvetit' se tome , kao nekom hobiju .. ne znam sta vec :bale.


Hellooooou :bananallama: