Referendum u RH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
SID-e,trpat u isti koš referendum za brakove i legalizaciju kanabisa ne ide....zbilja trebalo bi podržat svaki glas i želju za legalizacijom ove biljke jel ako ce i pojedinci gledat na to kao na ostale referendume i ne glasovat,a znamo koliko je svaki naš glas važan,onda nikad neće biti ništa od toga.....neznam o kojim banalnim stvarima pričaš da se moraju sredit prije referenduma,jer koliko znam trebaju nam samo potpisi,kao i za nedavni referendum za brak,što se tu trebalo napravit prije referenduma? sve u svemu imaš pravo na svoje mišljenje no kao netko tko je član ovog foruma,titula nebitna,trebao bi podržat svaku želju i pokušaj za legalizacijom,jer ipak i ti ju pušiš i nevjerujem da makar podsvjesno si istog mišljenja ;) ....oću reć da mislim kako bi članovi ovog foruma trebali po ovom pitanju,na ovom forumu bit ujedinjeni a ne jedan drugom podmetat nogu..... :) idemo dalje ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ma džabe vam to trla baba lan, dovoljno je biti realan sagledati di živimo i kako živimo i sve je jasno. Nemožeš se u našoj državi bosti s rogatima i boriti sa vjetrenjačama. Što se tiče facebook inicijative za legalizaciju ne podržavam je iz više razloga, prvi je što prečesto koriste pogrdni naziv "Marihuana" a druga je jel neznam tko se krije iza toga i koji je razlog što mi se ta osoba ne želi predstaviti imenom, prezimenom i zvanjem. Po njihovom načinu izražavanja lako se dođe do zaključka da se iza te inicjative krije nezrela osoba koja bi se jebala za lajkove kao što i većina dječurlije danas radi. Nabijem ih na fejs i njihove lajkove. Jučer ste mogli pogledati emisiju na HRT1 u udarnom terminu pa ste i sami mogli zaključiti da je legalizacija daleko od nas dok god je heroin i trava svrstana u istu kategoriju opojhnih droga.
Legalizacija je prilično zajeban pojam kad i tih legalizacija ima više oblika isto kao i dekriminalizacije. Šta ja imam od toga ako oni legaliziraju i daju tržište canabisa farmaceutima a meni i dalje brane uzgoj za osobne potrebe?
 
11.12.2013
37
13
0
Ma sto se tice kod nas u Hrv.je daj sta das,ja bi se osobno zadovoljio i tim Ceskim zakonom..za pocetak...a to Metal za coffee shop, pa racunaj da ce mo osobno doci ziher na koji dim...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Neki uspoređuju urugvaj, haha. Pa prolistajte malo novine. Urugvaju zbog takvog oblika legalizacije već prijete sankcijama na sve strane. Slažem se sa metalnim u potpunosti. Netreba meni ni da ja duvam na javnim mjestima ni da prodajem ni ništa, samo da mi daju 2-3 planta po osobi da growam u svojoj kući i svom dvorištu za svoje potrebe i sve četiri u zrak bez ikakve bojazni da će mi netko uletiti. Ionak kad pušim pušim u svom dvorištu i svojoj kući ko čoek ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
naravno da neće pustiti Urugvaj samo tako, američka korporacijska đubrad će naći 300 načina da ih j*bu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP
11.12.2013
37
13
0
Ma ne samo Urugvaju hebeni Ameri bi sanksionisali cjeli svjet da osobno to mogu napravit,pogotovo kad njima nesto pase...Za sve je osobno kriv Kolumbo,hebo ih on...ha,ha
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Polako dečki sa raspravama,treba prvo sagledati dal' se uopće može raspisati referendum za legalizaciju marihuane :)
Jučer,prekjučer čitam na ttx na tv da se naši političari svađaju u saboru (čudo jedno,a tako pošteni i kulturni) oko promjene ustava...
Pa je bilo riječ i o zakonu o referendumu.Smanjit će se broj potrebnih potpisa (na 200 000) za raspisivanje istog ali će se uvesti i dodatno,tj...neće se moći raspisati referendum ama baš za sve što čojeku prdne na pamet :D

Tako da evo u ovom trenutku čisto sumnjam da se može raspisati referendum za legalizaciju marihuane.
Ajd' neka netko pametniji od mene provjeri ovu informaciju da ja ne lupetam ovako napamet :D
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
ma mislim da taj pokret ide dobrim putem,trebaju prvo informirat ljude da shvate da to nije hebena droga nego lijek a onda tek referendum...to što neki misle da je to neozbiljno samo zato što je preko facebooka to nije istina jer drukčije ni ne mogu,svaka tv kuća i svake novine vode svoju politiku i većinom su pod vodstvom onih kojima nikako nebi pasala legalizacija
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
da se situacija promini bar malo.. potrebno je čudo.. al doslovno jebeno čudo.. masovno prosvjetljenje, tako nešto..

kad bi provali dobar, al brutalno dobar dimac, oma sutra bi svi bili za.. ma sto posto!!

prvo napušit ljude triba sa nekon dobron sorton.. na glasanju, na licu mista.. dva dima, pa nek zaokružuju.. :icon_lol:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Kako postići promjene kad smo u sebi duboko podjeljeni... Sid dobro kaže ako sma ga dobro shvatija. Čemu legalizacija kanabisa kad imamo 1001 goruće životno pitanje a rekreativno rastezanje pluća sigurno nije top 1 stvar u zivotu bilo kojeg pojedinca. kako biti ujedinjen kad su neki za pedere neki protiv istih, neki za čirilicu neki protiv dvojezičnih natpisa u ovom slučaju čirilica, podziu zivotne trosarine, i 1001 stvar a nama je legalizacija kanabisa u prvm planu? Medicinu podrzavam ali zar je "Bog" stvorija samo kanabis kao ultimativno rješenje za bolesti? Tribamo gledati i uzroke nasih "bolesti" i odakle su došle pa možda te sektore života srediti a kad se oni sredu legalizirat će se Kanabis sam od sebe :)
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
da ali lakše je legalizirati kanabis i kada bi se legalizirao onda bi i propadanjem mnogih farmaceutskih tvrtki maknuo barem jedan uzrok bolesti.slažem se da treba prvo uzroke rješiti ali opet ponavljam da je lakše legalizirati kanabis i onda bi mogli barem liječiti bolesti a sad ne možemo ni to...
 
11.12.2013
37
13
0
Ma hebese njima za zdravlje ljudi,pa oni hoce da smanje broj ljudi na ovoj zemjli oni kazu da nas ima previse ...hebem im sve..pa ce verojatno izmisliti neku novu bolest iz tih njihovih labaratorija..a sve sto pomaze u lecenju ljudi ce da zabranee...
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
koliko sam skužio malo je ljudi koji se odluče na lječenje uljem,
tako da farmaceutske tvrtke neće propadati,bar još 500 godina.
da je kanabis lako legalizirati,već bi bilo učinjeno.
nemaš pojma protiv kakvih lobija se vodi ta borba.
u pozadini svega sjede ljudi koji nisu ni političari ni doktori ni farmakolozi.
ako se i desi da netko koristi ulje za samoliječenje i zaglibi zbog toga
siguran sam da to sudovi ne tretiraju rigorozno.
 
11.12.2013
37
13
0
Ma to je sad malo dulja prica..nece farmac.tvrtke zbog legalizacie marih.propast ,ali fakat da ulja i te tvari doista pomazu..ali brijem da bi tekstilne tvrtke i te kako osetile,jer koliko cujem od moje stare da su nase babe pre 100 god.pravile hlace i da su one bile fakat nepoderive ,trajale jako,jako dugo...ma marih.ima jos sto pozitivnih tvari ali nedami se pisat... ali osobno za dimit je fakat najboljaaa....