Referendum u RH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Proći će još puuuno vremena do legalizacije, iako kreće se polakom putem. Par država u SAD-u je krenulo tim putem, a Uruguay je prva samostalna država koja je taj problem Ustavom ozakonila.
Vremenom će se pokazati, da ozakonjenje marice nije dovelo do povećanja kriminala, a broj umrlih od raznoraznih karcinoma će se smanjiti.
Do tada, kao i dosada. biti strpljen-spašen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and jesam
12.12.2013
11
4
3
kanabis_kid je napisao(la):
Skinite ovaj obrazac http://youpicture.in/?di=HXVS ,skupljajte potpise i do 22.12. pošaljite na adresu: Udruga Video
Siget 18 c
10020 Novi Zagreb
poštanski pretinac 24 . VAŽNO JE DA NE UPISUJETE REDNE BROJEVE,TAJ STUPAC OSTAJE PRAZAN.

Pozdravljam akciju, ali biste trebali uključiti dobro potkovanog pravnika u ovo.
U tekstu peticije stoji da bi se prihod od poreza i trošarina ostvaren od konoplje upotrijebio u obrazovanje, istraživanje itd. i bilo bi upravljano od građana putem novoosnovanog dioničkog društva.
Koliko ja znam, dioničko društvo služi za poslovanje, ne upravljanje porezom. Sav porez ide na jedan kup, a njime se upravlja preko proračuna. Ne postoji način da građani ovako upravljaju novcem od poreza.
Ako se i skupi dovoljno potpisa za provođenje referenduma, šteta je potrošiti te novce za nepotpuno/ netočno referendumsko pitanje.
Ako se varam, prosvijetlite me.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Nema smisla se uopće truditi i dizati euforiju. Vlada RH po pitanju većine takvih stvari prate druge države. Dok g8 ne legaliziea, neće drugi nitko na balkanu
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ne bih se slozio sa vama,uvazena kolegice.
Lignja je borbena zivotinja i sto je jos jako vazno,ukusna za jesti :)
Aj lov lignja ♡

Prije bih ustvrdio da smo krpelji.
Beskorisni paraziti koji vole tudju krv uz minimalno truda.Samo se zakacis i sisas :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
a uz to se i naslađujemo tuđom nevoljom, ljudi te čudno gledaju ako nekome želiš pomoći.

bio sam jednom na Kosovu, dolje je sirotinja još gora od nas, ali ljudi su duše, svi spremni pomoći, svatko će te pozvati u svoju kuću, nahraniti, šta god ti treba. ali ako se nekome zamjeriš dolje, bolje da te nema...
 
24.09.2014
8
6
3
Ja mislin da ce u HR doc do legalizacije tek kad se desi veca smijena generacija...zasad nazalost i dalje vlada misljenje medu starijima da je vutra zlo i droga...od ljevice i centra mozda i dobijemo potporu ali za crkvu i radikalnu desnicu cisto sumljam...proc ce nazalost jos generacije i generacije dice koja ce se morat buksat i imat jedno oko uvik otvoreno da bi mogli uzivat u bogom danoj biljci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and cons

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
U RH legalizacija nastupa (ili veliko ublažavanje i usklađivanje zakona), kad EU to odluči. Iman dosta prijatelja po zemljama zap Evrope, i na to, tamo policija skoro pa žmiri (osim na veće količine).
Neće ni u nas, još dugo država, za to moć "kidat desnu ruku"...
Za koju godinu, nadam se :)
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
ja se samo nadam da ovo nije neki veliki hype koji se stvorio i koji će se potiho ugasiti kroz mjesec dana il kad prođu izbori. Živcira me to što bilo što gledam oko sebe na neki

naćin ima veze s politikom.
- Uglavnom ja bi želio da uvedu red kap u Čileu, pa nek mi za promjenu Jrvatskla bude prva i u Europi po nečemu :smoke18: , a složili bi ste se da nam je ekonomija na dnu, a uzgoj industrijske na većim površinama bi donio novce, radna mjesta, prosperitet itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
09.10.2014
9
10
3
Dokle god zivimo u ovakvoj drzavi kao sto je Hrvatska danas to se nece promjeniti, jer koliko svi znamo da nijma nije u interesu zaraditi od ovakvih stvari...njima je najvaznije da imaju novaca jer svako gleda svoje dupe...

Raspisan je i referendum o autocestama i sta je bilo od toga, nista. Ako za to nije mogao provi referendum gdje je vise od pola hrvatske dalo glas, a marihuanu ce legalizirati, ja mislim tj. moje misljenje je da od toga nema nista...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran