Referendum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ne treba se zaletavati sa referendumima.

Treba svakom biti jasno da je marihuana u oèima javnosti droga ista kao i heroin. Treba ljudima(nama) biti jasno da ministrica pravosuða predstavlja tipiènu osobu u Hrvatskoj (ne vide razliku izmeðu pljuge i heroina)

Zar takvim ljudima želite dati da se izjašnjavaju o legalizaciji???

Prvo ih treba educirati, treba im razbiti ove predrasude i dogme. Tek kad budu informirano odluèivali tek tada se može iæi na referendum
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Što se tiče broda,bila bi dobra zajebancija ali po meni kontraproduktivno.
Zato što i da krenemo iz Slovenije,u kojoj (bez uvrede slovenci):icon_lol: s BRODOM baš i nećemo skupit puno potpisa.
U Hrvatskoj,uzduž cijele obale,računaj da se nebi mogli usidrit više od 10 puta jer je to ogrooooomna lova,opet ne možemo skupit ni 5% potpisa,jer znaš naše ljude još pogotovo u manjim lučkim gradovima,trebao bi ostat usidren misec dana da iim uopće objasniš šta hoćemo:icon_lol:

Što se tiče referenduma,ne budimo nadobudni,svi želimo isto, nas,ma nek je i 50, koji se većina nisu nikad ni uopće upoznali,te još razbacani sa svih strana ex yuge.Nije baš neka vojska kontra takve sile kao što je "kralj"
Ali vojska se može rapidno povećat,medjutim ne tako brzo..
Trebalo bi prvo naći par moćnih,ali veoma moćnih udruga sa debljim proračunom.
Zatim održavat predavanja diljem država,skupove i slične manifestacije..
Ne može se jednim ili dva skupa napravit tako velik zalogaj u državama kao našima..
treba održat 1000 skupova da bi na 1001. skupu imali neki uspjeh..
Pogledajte primjer Al Gorea,ako ste gledali njegov dok. za koji je dobio Oscara,onaj o globalnom zatopljenju(ako niste obavezno pogledati!!!)
Čovjek je godinama radio istraživanja i održavao skupove po cilom svitu,napravio ih preko 1000,ej tisuću čoviče,i svaki put isto govoria,da bi samo malo uzburkao javnost i dobio mali šugavi kipić,dok se mi polako,u stvari jako brzo topimo...

Mi smo trenutno stalež ljudi koji ne može odvojit nekoliko godina svog života legalizaciji marihuane,jer tome bi trebalo posvetit doslovno 24 sata..
imao sam neka iskustva i s udrugama i sa vladinim ograncima,kad smo krenuli u projekt promicanja subkulturne scene u splitu,projekt je propao jer medju nama nitko nije moćan...
O vladi neću ni govorit...:eek:hno:

Tako da ne ulažete neke nade,bar ne za sada...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Treba pronaci nekoga kome je u interesu uzgajanje cannabisa u sve ostale svrhe, osim pusenja. Znaci zbog novca. Ako oni vide interes u tome, a tu lezi velika lova, a inace imaju para, sigurno ce finansirati edukaciju i gurati legalizaciju zbog svoje koristi.