Reggae

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A štajaznam meni nekako prelagana ta glazba i ne ostavlja baš neki dojam na mene ono nije meni to loše mogu poslušat ali nije mi ništa posebno, he a Marleya sam čak i ja slušo jedno kratko vrijeme mal
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
A štajaznam meni nekako prelagana ta glazba i ne ostavlja baš neki dojam na mene ono nije meni to loše mogu poslušat ali nije mi ništa posebno, he a Marleya sam čak i ja slušo jedno kratko vrijeme mal

Il brijes na to il ne... Vecinom cijela ekipa oko mene koja dimi, takodjer i slusa reggae. Meni je to muzika koja jednostavno ide uz ganju. Ne mozes dozivjeti reggae kako treba bez marihuane...

Znam ekipu koja brije na trance, pa kad se zadimi uziva u toj muzici. Meni je to nepojmljivo, jer mi je marihuana opustajuca droga, a ne nabrijavajuca. Ali opet ovisi kako je netko dozivljava...

Dok se cuga, onda se metal slusa :)
 
11.10.2007
46
0
0
45
jammin we jammin... hope u like jammin too :b_cyclops:
meni najdraza buffalo soldier, ali ima pun klinac njegovih stvari koje fakat legnu
tek kad se nakuris. exodus npr. odlicna! ma ima ih brate... i to one najbolje su u biti
one koje nisu bas hitovi, meni barem.

btw, ja ne kuzim zasto ljudi koriste izraz artist, kao "ima boljih artista od njega".
izvođač, umjetnik, pjevač? ne? bo...
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
LucidDream je napisao(la):
Bob Marley fuckin rulz!Mystic root takodje,najjace mi je Pass the marijuana...
Nemam reggea,samo boba...Ali ima vremena za download...

jao obozavam pass the marijuana
inace izmedju ostalog slusam i reggea
:rasta1:
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Opušteno mi je da poslušam reggae po nekad kada sam sa ljudima koji to vole ili kada je neki

koncert te vrste u gradu odem naravno i atmosfera je uvek super. Mada mi je često slušanje

previše umirujuće pa kada se sretne sa gandzicom onda ja dođem kao neka bubica. Osim

toga uz reggae ne mogu da izbacim višak energije koja se akomulira u meni,zato mi nekako

više leži rock svih vrsta,metal i neke razbijajće elektronske kombinacije... i ko ih više sve

može razlučiti, ma volim i kada se sve to lepo iskombinuje u jedno,ne smeta meni samo da je

skladno. Nemam pojma zašto ali se od malena nikada nisam vezivala i ograničavala samo na

jednu pa na jednu vrstu muzike,to mi je totalno bespotrebno jer ne mogu zabraniti sebi da mi

se svidi nešto što mi je lepo i prijatno. ŽIVELA LEPA MUZIKA!
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
mari-huan-ko je napisao(la):
Nemam pojma zašto ali se od malena nikada nisam vezivala i ograničavala samo na

jednu pa na jednu vrstu muzike,to mi je totalno bespotrebno jer ne mogu zabraniti sebi da mi

se svidi nešto što mi je lepo i prijatno. ŽIVELA LEPA MUZIKA!

Tocno to... Potpis!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Za reggea ide fina indica da se opustis...Ne moze da se napusis sativom i da odes na mirujes...Moze ali ne ide...:bis:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ej kolega Laidback....vidim da si u ovom topicu napiso da imaš dosta reggae-a na kompu....pa bih te lijepo zamolio ako ti nije problem da uploadaš par stvari od Eyesburn-a ako imaš...imo sam neke pjesme pa mi je komp zarribo,pa sad ne mogu više nać po netu i lime wireu,ili kad bi možda znao link di ima za skinit link,ako zna bilo tko...hvala....:smoke18:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
choki123 je napisao(la):
Ej kolega Laidback....vidim da si u ovom topicu napiso da imaš dosta reggae-a na kompu....pa bih te lijepo zamolio ako ti nije problem da uploadaš par stvari od Eyesburn-a ako imaš...imo sam neke pjesme pa mi je komp zarribo,pa sad ne mogu više nać po netu i lime wireu,ili kad bi možda znao link di ima za skinit link,ako zna bilo tko...hvala....:smoke18:

Nemam bas puno od njih jer mi se njihov stil bas ne svidja... Osim legendarne stvari Fool Control
Ovdje ti je sve sta imam od njih (stavio sam ti unutra i torrent za njihovu diskografiju, pa ako ti se da skidat...)

Kod:
http://rapidshare.com/files/86192828/ocipeku.rar.html
pass: vutra.org
 
14.06.2007
23
0
0
49
evo da velim kaj ja slusam od reagea -eek-a-mouse,dillinger,dezaire,i naravno marley ,ali mislim da je dub jači od reagea al o ukusima se ne raspravlja .eto pozdrav svim travoljupcima.:cool44:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ej,Laidback,traži mi nekakvu šifru da raspakiram,neki password mi piše da treba...hm...šta da napišem...
 
02.11.2007
31
3
8
37
cela postava Wailers-a, Marley,Tosh,Wailer, dalje Jacob Miller,Dennis Brown,The Abyssinians, Ijahman levi,Steel pulse, Rocker T,,The Culture, Israel Vibration.......
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@frula
malo nabroji koje bi bas albume htio od sizzle, beres hammonda, capletona i anthonya... Diskografija im je poveca, pa bi to bilo nekih 5GB, a to mi se bas ne da dizat...

@voce i povrce
Isto kao i frula