Registrovan Globalni IRC Kanal

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2006
0
3
0
Evo ljudi ovde imate registrovan globalni IRC kanal na nasem jeziku nemoze niko da ga obrise.

Za one koji nemaju mirc samo neka kliknu na ovaj Link upisu Nick i Kanal #Vutra

http://anime.terrorguys.de/cgi-bin/irc.cgi

Uzivajte

Za one koji nemaju mirc a zeleli bi da se konektuju putem Mirc-a na server ovde su podaci detaljni.

Registrovan Globalni Kanal
Server: irc.animeirc.de
Port: 6667
Kanal: #Vutra


Za sve one koji se dobro napuse i hoce da pricaju sa nasim ljudima mogu doci na taj kanal i okupljati se posle 21h.

Kanal je obezbedjen i pristup u pocetku mogu imati svi a kasnije samo provereni gosti Vutra.Org site-a.Jer ce imati password na kanalu za sve.

Ovde mozete preuzeti provereni Mirc 6.17
Kod:
http://rapidshare.de/files/20487628/MIRC.v6.17.Cracked.Incl.CTCP.Crack-DYNAMiTE.rar.html

Password za RAR je: www.devilived.com

Ko ima malo vremena uvece neka malo ostane u sobi duze dok se svi ne okupimo, neki ljudi imaju po 24h internet pa im nece biti problem da ostanu ceo dan dok se ne okupimo.

Mogu se razmenjivati fajlovi, organizovati zezanje, razmeniti dnevna iskustva a napredovanju njihovih biljki i to RealTime,postaviti pitanje, organizovati neko okupljanje na neku turisticku destinaciju, pitati gde je dobro otici u tom trenutku itd itd i najvaznije nasmejati se malo uduvan.

Inace kada upisete u Mirc /List komandu videcete na serveru registrovan kanal sa Topic-om

Dobrodosli Na Najbolji Kanal , Legalizujmo Maru ;)

Pozdrav
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Bilo bi dobro kada bi nesto ovakvo postajalo, ja koristim irc preko 10 godina i stvarno je najjaci chat program... Znam da je na vutra.org postajao integrirani java chat kojeg sada nema a i ljudi nije bilo online al bilo bi dobro da se okupimo tako malo...
 
23.07.2006
0
3
0
To moze da se uradi samo kad bi nekoliko noci dolazili oko 21:00 i ostajali na tom kanalu Online 2h dok se drugi ne okupe.

Inace nema sta bolje od IRC-a kad se uduvas :shock: kakvih tu likova ja nalazim ;)
 
23.07.2006
0
3
0
Zamisli od pre 2 dana kako je kreiran IRC kanal ni jedan clan Vutra.Org site-a nije dosao na kanal ?

Izgleda da nema toliko mnogo clanova koji znaju da koriste mirc a i mozda nemaju vremena, ko ce ga znat nije ni bitno ;) nakupice se vremenom dobro drustvo.

A kanal se moze iskoristiti za Realtime pomoc ljudima koji konzumiraju travu, naprimer napusi se toliko da mu bude muka jer nema nikog da ga posavetuje kako i sta i onda upadne u neprilike a ovako moze pricati sa nekim na IRC kanalu jer zna da su tamo likovi koji se razumeju u Kanabis...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ja iskreno nemam vremena. Non stop sam na IRCu (mada mi samo bleji nick tamo, nisam nešto preterano aktivan) a mrzi me da menjam server odnosno da se konektujem na 2 servera istovremeno. A blejim na ***** od servera - pogodite kom :roll:
 
23.07.2006
0
3
0
Krstarica :)

Pa samo na Mirc ides na tools-options-servers sa desne strane kliknes na dugme add - dodas onaj gore server i zavrsio si jer ga mirc zapamti za svaki naredni put.

E batali krstaricu ajde da navucemo kod nas na IRC kanal #vutra malo drustva oni na krstarici su paralizovani ne mozes nista da napises a i brisu kanale sa Vutrom.

Ovo Je Prava Stvar;) Nas zivot nasa stvar !!!
Server: irc.animeirc.de
Port: 6667
Kanal: #Vutra