Rekao sam majci da duvam!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2013
21
70
0
E pa ljudi nisam verovao da ce ovaj dan ikad doci. Rekao sam svojoj majci da ja duvam! Ponadao sam se da ce me razumeti, delom jer zelim da pomognem njoj(imala je tumor, maligni.. pa se plasim da se ne vrati.) delom da je vise nebi lagao.. Razgovor je prosao mnogo zajebano, ali nekako mozda bolje i nego sto sam mogao da ocekujem.. Mrzi drogu.
Cak sam i buxnu spusio sa njom.. Ovo je mnogo cudan osecaj sad! Rekla je da mi nece zabraniti da pusim u kuci. Razmisljam ljudi cudno mi nekako..
P.S. Morao sam ovo da podelim sa vama
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
i ja sam svojoj rekao,
kad su me strpali u istražni (ima tome već preko 15g)

rekla mi je:"imaš sreće što si u zatvoru" :eek:hno:

nažalost dosta su te starce uspjeli zatrovat propagandom
pa neki nikad neće promijeniti stavove.

Kod tebe je super prošlo,
ja sam već matori konj,a šta bi ja dao da mogu staru samo jednom pošteno naduvat,
pa da vidi šta je to. :ludaci_lol:

svaka čast :thumb:
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
lijepo od tebe neka zna ja sam za, a kazes mrzi drogu, koliko ja znam dop je droga tj heroin ili da se kaze (u smislu antipropagande) kako su speed, mdma ili neka doping sredstva droga ok moze to se slazem ali bas travica pa droga :signs053: ne slazem se, reci mama krivo si cula evo jesam popusio buxnu i nisam umro :nana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia
08.12.2013
21
70
0
doc_doc je napisao(la):
lijepo od tebe neka zna ja sam za, a kazes mrzi drogu, koliko ja znam dop je droga tj heroin ili da se kaze (u smislu antipropagande) kako su speed, mdma ili neka doping sredstva droga ok moze to se slazem ali bas travica pa droga :signs053: ne slazem se, reci mama krivo si cula evo jesam popusio buxnu i nisam umro :nana:
Ne volim da je lazem, tako da mi je ovo veliko olaksanje! Za nju je ovo droga i tako je..
forgottotakeMypills je napisao(la):
Ja sam mojoj rekao pre 20 godina,sad je cool :rofl:

Ma ok je to mada mislim da bi mi i danas bilo neprijatno da je docekam sa spravom u ruci,ono kao ajde kevo da vucemo,ne valja rizla... :sun2:
Bravo,ispravan potez u svakom slucaju :thumb:
Hvala. I meni je veoma cudno sad.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Kod mojih je (kad sam bio klinac) uvijek bilo misljenje da je sve to droga,a pre neki dan sam onako izokola poceo sa majkom pricu o medicini,pa "slucajno" je navedem na spiku o medicinskoj marihuani,o ulju od konoplja,i tako to,kad ona meni rece: "Pa cula sam ja o tome,negdje sam procitala da je jako ljekovita i korisna"
Ja ostadoh bez teksta... Gdje je cula i vidjela ne pitah je al joj nisam jos rekao da pusim travu,ali mi nije frka ako me i skonta.
Ko sto genjo rece,uvijek sam vodio uredan zivot bio sam odgovoran vrijedan,ne moze mi nista reci. A mislim da ni ne bi nista kazala kad bi saznala.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ja sam iz male sredine, dosta konzervativna familija i pred nekih 5 god meni nađu vreću lišča.Zamislite kako mi je bilo, majka sa skoro plakala, vidio sam svo razočarenje u njenim očima.Ma užaas jedan, al sam odma zauzeo čvrste pozitivne stavove prema travi i njenoj koristi (i štetnosti) i s vremenom sam uvjerio staru i jos neke iz obitelji da to nije nista strasno da je alkohol zlo itd., vjerujem da zna da duvam i ne vidim da bi joj nesto smetalo...Tako da mogu reć da sam taj problem relativno dobro riješio, al bogami preko trnja.
 
08.12.2013
21
70
0
Nije ni moja bas prihvatila mnogo prijatno, to mogu slobodno da kazem, ali je ono opusteno trenutno gajbi.. Probudio sam se jutros zapalio bong, ona usla i samo komentarisala kako je zadimljeno! Shvatice verujem vremenom da mi ne cini zlo. :)
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
Bravo Zmijo!!!

Moji isto znaju samo ne znam zašto više ne popričam sa njima jer mi je dosta uzimanja 'stvari' sa ulice, ne znam kako bih im rekao da bih započeo grow. U prvom trenutku su loše prihvatili, ali su za dan-dva shvatili neke stvari i sada im je više manje ok, ne prigovaraju ali nisu ni presretni zbog toga. Ne znaju da sam već duže vrijeme tu na forumu i da imam nekog iskustva oko growa, ali ne znam kako bih im to spomenuo.

"ponasanjem, znaci ponasaj se odgovorno i sve ce doci na mesto."
Ima u ovome istine, vidim i kod mene... =)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator