Reklamiranje foruma!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Moramo naci nacin da reklamiramo forum jer sto vise ljudi cuje to je bolje za legalizaciju!Molim da sve ideje otkucate jer svaka informacija moze biti korisna!Trebamo vise da radimo na popularnosti foruma!!!
 

Mak

25.01.2007
13
0
0
36
Treba dati oglas da svakom clanu vutra orga mjesecno placamo 10 eura. i imacemo odmah 100 000 clanova. Hahahahah
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Ja mislim da bi se trebali povezati s Špicom, oni osim foruma imaju i neku organizaciju...

http://www.spica-info.hr/forum/index.php

A forum im je *****


A mozemo i vutragenja prijavit kao nezavisnog kandidata na izborima... Kontam da mozemo skupit dovoljno potpisa, vec vidim moto... Vi meni glas, ja vama vutre:bis:
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
e ovako pre oko nedelju dana sam otvorio myspace vezan za legalizaciju ( ko je posetio diskriminacijin myspace zna o chemu se radi) za sada imam 10ak prijatelja shto je sasvim ok s obzirom da je stranica josh uvek mlada i zelena :icon_lol: . pogledajte je napravio sam malu reklamu za nash sajt i forum, bio bih vam zahvalan kada biste svi koji imate myspace ubacili i ovu stranu u friends i preporuchili je svojim prijateljima, torpedo je za sada jedini sa 4uma ali se nadam da ce nas biti mnogo vishe!
www.myspace.com/legalizacija
nadam se da se ovo ne rachuna kao spamovanje poshto mi je dosta (sluchajnih) banova!
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
ljudi da ne dodje do zabune, ja sam tu stranicu napravio sa namerom da podstaknem legalizaciju (ili bar dekriminalizaciju) marihuane i nisam ja kriv shto neki lik koji se lozhi na kosovo i duva hoce da bude moj prijatelj na myspaceu, ja svakome dozvoljavam, nikoga ne brishem, pitali ste za nachin da se 4um reklamira, ja sam vam rekao tu sam napravio malu reklamu za sajt i forum
shta da radim tom dejanu(ili kako se vec zove) ja sam za legalizaciju marihuana, a za kosovo ne mogu bash da kazhem da me boli dupe ali za tu temu nije mesto ni ovde ni na mom spaceu
aj uzdravlje,
vodite ljubav a ne rat :rofl: