rekvijum za snove

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
EXARP je napisao(la):
Hehehehe...nije pajdo nego belo...:icon_mrgreen:
nije nego je pajdo. zašto imaš potrebu da ispravljaš nekoga ako i sam nisi siguran?
ovde možeš da saznaš neke zanimljive činjenice o filmu:
http://www.imdb.com/title/tt0180093/trivia



btw evo jedan d`n`b remiks stvari iz filma koji su uradili neki naši momci
http://www.youtube.com/watch?v=t33ZHkS1NO4


meni je film prebrutalan i ne slažem se da nije za klince ispod 18. baš klinci i treba da ga gledaju da se dobro istraumiraju od droge na vreme.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
film je ok, pogledo sam ga također dosta puta, nadasve jako mi je dobar, nije bit u tome da se oni gudraju i kako se gudraju, nego o tome da film prati priče života 4 različitih ljudi i opisuje mentalno stanje svakog lika.. muzika u filmu je predobra i nevjerovatno paše sa tokom radnje,

samo da nadodam još ja mislim da ono nisu bonkasi nego dijetalne pilule, koji doktor bi ti prodo eksere,
a dijetalne pilule rade slično kao i ekser... tako da Sarah nije jela eksere, ali u biti kao da je....

film je 5/5, krivo shvačanje filma dovodi do negativnih komentara... nije bitna gudra, bitna je situacija

...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma meni je film super,čisto zbog psihološkog aspekta i
prikaza minijaturica kad se rokaju- paf šmrk zzzzp zum.

E i staroj je doktor da amfetamine pa nek mršavi...al
smršavila je na kraju baš fino,čak bi ušla u onu haljinu xD
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Predobar film.. zaradio sam na njemu 440kn sam zato kaj sam skino titlove s filma i skužio jednu skriptu u .txtu i onda kopi pejsto po nekim zakonitostima :D

inače, režija i sama zamisao kako snimiti urokavanje, dakle sama koncepcija i realizacija predobra
al film je bedarrrra ;(
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
SiD je napisao(la):
samo da nadodam još ja mislim da ono nisu bonkasi nego dijetalne pilule, koji doktor bi ti prodo eksere,
a dijetalne pilule rade slično kao i ekser... tako da Sarah nije jela eksere, ali u biti kao da je....

koliko ja znam ranije su u USA prepisivali ekstazi kao lek za mršavljenje.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
joj film je jeben gledo sam ga nekidan i dan prije,prvi put sam ga gledo kod frenda davno i nesjecam se niceg skroz dok nisam cuo muziku iz filma negdje i sjetio se filma i odmah ga skinio i gledo...obozavam onu pjesmu to na slusalice ide i frula u čvalje :D
 
30.11.2009
1
0
0
34
:bong7bp:ma film je onak.. al muzika je strašna ....
icon14.gif
icon14.gif
icon14.gif