rekvijum za snove

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Film je baš umetničko delo, gluma, efekti, produkcija, sve je odlično i vrhunski prikazano.
Nego kako se to sjebeš dok ga gledaš ne kapiram ?
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Meni jaaaaako pouchan film, tera te da se upitash oko nekih stvari, definitivno film o kome sam razmishljao i posle koga nisam pozeleo da se napucam i da mi bude 24/0 h bude super high, za razliku od paranoje u LV gde sam to tako nekako pozeleo... Kronos quartet i njihova chuvena tema za ovaj film razbija, a i gms verzija je isto tako dobra. Svakako bih preporuchio ovaj film , realno nije vrhunsko remek delo kinematografije, ali po meni vredi.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Šta si se to upitao dok si gledao ovaj film ? Da li je dijeta na ekserima zaista uspešna ? Da li da probaš ili ostaviš dop ? AJ molim te, film je najgori narkomanski bez ikakve pouke, sem one najbitnije, nikada ne uzimati zlo koje se zove heroin, a nju bi trebalo svi da znamo.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
film je lud...glazba je pre dobra... kad smo bili mladi jednom smo zderali bonkose i gledali reqvijem ... i od onda nejedem kemiju.... uzas , jedan decko je rigo ...kad su ovom rezali ruku zbog gangrene ..

weedrane super je ova klasicna verzija ..ali ove techno su lose..imas puno boljih prerada na neki trance,t-house...stvarno dobro zvuci...
 
05.11.2007
12
0
0
37
Po meni je film sranje. Kao svi puse vutru i svi su navuceni na pajdo, to mi nekako smrdi i na anti vutra propagandu. A i nema nista da se nauci sto pametan covek vec ne zna.Malo sam napusen pa nemojte zameriti na nekoj gresci.:banana_rasta::spliff:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Pa i nema se šta naučiti što čovjek s malo uma i respekta prema sebi već nezna. Film nema nikakve veze s propagandom droga i podrškom vutre. nije ni bit u tome, nego utisak koji ostavi u čovjeku, vidiš koliko je ovisnost sjbana stvar, pakao od života.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
prtiBG je napisao(la):
Po meni je film sranje. Kao svi puse vutru i svi su navuceni na pajdo, to mi nekako smrdi i na anti vutra propagandu. A i nema nista da se nauci sto pametan covek vec ne zna.Malo sam napusen pa nemojte zameriti na nekoj gresci.:banana_rasta::spliff:

Hehehehe...nije pajdo nego belo...:icon_mrgreen:
Neznaš šta je gore...:devilfingers:
A za "starce", speedurina :icon_mrgreen:
Naravoučenje filma: ljudi ostav'te se kokaina i amfetamina jer će te naje****:sick: