Remote viewing

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Ovo je jedna od metoda za opazanje ciljeva koji su van domasaja fizicke percepcije. Postoji vise metoda I protokola remote viewinga ali sve se uglavnom svode na opazanje ciljeva uz pomoc tehnike projektovanja svesti na zeljenu destinaciju. Dakle, radi se o odredjenoj vrsti “psihicke” moci koja je poznata od davnina, a I dan danas se upotrebljava I proucava od strane mnogih, kako pojedinaca tako I organizovanih grupa. Mnoge svetske vlade (obavestajne sluzbe) imaju razvijene programe za primenu RV u svojim “ciljevima”, a danas, posto vise nije tajna, mnoge privatne organizacije I biznis korporacije koriste usluge nekih od “instituta RV-a”.
Najcesce se projekcije rade u RTZ (real time zone) dimenziji koja je “energetski” duplikat ove nase realnosti ali moguce je “posetiti” destinacije iz proslosti, a I iz buducnosti (relativne buducnosti).
Za detaljnija objasnjenja preporucujem Robert Monroe-a, Robert Bruce-a, Adrian Cooper-a…

Evo nekih od ljudi koji su ucestvovali u tajnim programima:
Ingo Swann, http://www.ingoswan.com/
LyLeonard Buchanan, of Problems > Solutions > Innovations
His related page is: The Controlled Remote Viewing Home Page
http://www.ameritel.net/lusers/rviewer/
Joe McMoneagle, of Intuitive Intelligence Applications
His related page is: The Cognitive Sciences Laboratory
http://www.jsasoc.com/~csl/
Paul Smith, of Remote Viewing Instructional Services, Inc.
His related page is: The RVIS Home Page
http://www.rviewer.com/
Jos jedan sajt sa korisnim informacijama:
http://www.firedocs.com/remoteviewing/
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Nije u tome poenta...
Uostalom, zasto bi radio u fabrici 12 sati dnevno ako moze da zaradi ovako? Mozda lik zna nesto ali niko nekaze da moze da materijalizuje hleb, zato koristi svoj nacin da dodje do njega...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Poanta je u tome da kad neko knjigu naplačuje 400$ a tečaj 2500$ taj onda nije neko ko širi znanje, nego po definiciji magije je "crn". Svi tiseminari, tečajevi, grupe...
I onda su razna "tajna društva" loša i zla, a sva ta "znanja" (pa i dublja) dobiš za 40-50 $ godišnje članarine. Koja se ionako potroši unutar društva.
Mislin, nemoj me krivo svatit, zanimljivo je šta sve ljudi rade i uče, ali mi pristup tih "gurua" nimalo nepaše. Nepaše mi glad za novcem. I nepaše mi autoritativnost. Osobito, kad sam uspijem nešto i onda skužin da bi se ono šta se opjevavalo na 10-ak stranica moglo reč na jednoj stranici.

Al kako bilo da bilo, we all must keep on working.
Poz
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
"Poenta" je u tome da ljudi vide sta je sve moguce i da sire svoje poglede. To je sve sto sam ja mislio. A i da treba imati razumevanja za svet u kom zivimo. Neko voli da eksploatise... neko bude eksploatisan... jednostavno je tako. Niko tu nikom ne uvrce ruku da plati hiljade dolara, ko hoce taj ce platiti. Sigurno ima na svetu hiljade ljudi koji imaju takva i slicna umeca, a nekolicina njih to koristi radi materijalne dobiti. I ja kazem: "Pa sta?" Dobro je za videti da postoje i oni, da skrenu paznju na mogucnosti, a dalje svako za sebe...
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
inace, peace svima. Necu ja puno da solim o tome, nisam ja bas toliko iskusan u tome. Malo da, tek da znam da je istina i da je moguce.
Bilo bi najbolje da se aktiviramo pa da nadjemo kvalitetnije linkove i da neko ko je umesniji od mene to bolje definise... Eto ja sam vec napisao Monroe, Bruce, Cooper...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
joj..da budem iskren..to mi zvuci ko neki zesci bullshit...mislim ne govorim da to nije moguce i to ali malo se previse zabrijava na te psihicke/psihokineticke/psiho "sta ti ja znam vec kakve" "moci"....

Meditacija je jedini pravi put upoznavanja samog sebe,ne po vanjskim osobinama nego i po unutarnjim,otkrivanja sistema svojeg unutrasnjeg bica.Prvo upoznaj sebe,zavoli samog sebe za to kakav istinski jesi,uspostavi respekt status izmedju svojeg uma i tijela,te taj balans u sebi prenesi na okolinu okolo.Drugim rijecima,spoji svemir i zemlju u sebi,i onda kada zaista postanes covjek se kreni bavit ovakvim stvarima ako te one zaista zanimaju.A sumnjam da budu.

Naravno da se placaju takve stvari jer ekipa ipak zivi u materijalnom svijetu....ali svejedno takve cijene nabacit...znanje nije nesto sto se kupuje,znanje je nesto sto se stjece.A ja sam mogu jednako dobro naucit o necem takvom cak i vise sto mi on moze POKAZAT,jer cak nije ni 100% sigurno da ce te naucit ista.Tako da zaboravite na sve te "wanna be Neo" moci..dok se ne formirate kao covjek.Tek onda mozete pocet shvacat kako ovakve stvari funkcioniraju,a kada shvatite,nece vam trebat nekakvi seminari da naucite.

peace
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Slazem se Yami.. osim u onom djelu gdje kazes; "Meditacija je jedini pravi put upoznavanja samog sebe". Mozda je jedan od pristupacnijih i laksih nacina, al definitivno nije jedini.

Po mojem misljenju cuvajte se znanja koje placate novcem. Pravo znanje nema cijenu, a njegovi ucitelji nemaju skrivene motive, pogotovo ne financijske prirode.

Eh da.. samo cu jos rec da mi se desilo par situacija u zivotu radi kojih mi se remote viewing cini itekako stvaran i moguc, ali po mojem misljenju nepotreban, jer svaku sekundu koju provodim percipirajuci nesto negdje drugdje bilo u proslosti, buducnosti, udaljenosti.. je potracena sekunda. Treba zivjeti sada i ovdje.. sve drugo su izbrijavanja imho.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Poenta je u tome da su najvrjednije stvari u životu besplatne. Sve ostalo je trgovina. Biznis.
Lunapark znanja. Na žetone. Sorry, al meni je to ta kategorija.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
elephant0r je napisao(la):
Slazem se Yami.. osim u onom djelu gdje kazes; "Meditacija je jedini pravi put upoznavanja samog sebe". Mozda je jedan od pristupacnijih i laksih nacina, al definitivno nije jedini.

Po mojem misljenju cuvajte se znanja koje placate novcem. Pravo znanje nema cijenu, a njegovi ucitelji nemaju skrivene motive, pogotovo ne financijske prirode.

Eh da.. samo cu jos rec da mi se desilo par situacija u zivotu radi kojih mi se remote viewing cini itekako stvaran i moguc, ali po mojem misljenju nepotreban, jer svaku sekundu koju provodim percipirajuci nesto negdje drugdje bilo u proslosti, buducnosti, udaljenosti.. je potracena sekunda. Treba zivjeti sada i ovdje.. sve drugo su izbrijavanja imho.

da mozda sam krivo izrekao to sto sam htjeo...nije jedini..tu su i psihodelici i marihuana xDDDDD

ma salim se...za mene je osobno najbolji pa sam mozda zato napisao "jedini" ali eto..

peace
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Meni je najbolje zaronit na dah na nekih 25-26 metara i dolje chuchat...i sto je najinteresantnije je da dolje nemas misli samo lebdis kao da se pauza izmedju dvije misli razvukla da traje mnogo duze...i onda se pocnes penjati gore ma milina. A da ne govorimo sto su ti glava i sinusi uvjek cisti. Ja nikad nemam glavobolje i ostala govna...sa tim imas i mnogo vise energije znaci i meditacija i zdravlje i fizicke vjezbe. Ronjenje je majka samo eto treba probit tih prvih 5-6 metara kasnije uz malo vjezbe moze se i do 30.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Vutragenjo je napisao(la):
Meni je najbolje zaronit na dah na nekih 25-26 metara i dolje chuchat...i sto je najinteresantnije je da dolje nemas misli samo lebdis kao da se pauza izmedju dvije misli razvukla da traje mnogo duze...i onda se pocnes penjati gore ma milina. A da ne govorimo sto su ti glava i sinusi uvjek cisti. Ja nikad nemam glavobolje i ostala govna...sa tim imas i mnogo vise energije znaci i meditacija i zdravlje i fizicke vjezbe. Ronjenje je majka samo eto treba probit tih prvih 5-6 metara kasnije uz malo vjezbe moze se i do 30.

heheh...neznam nisam bas u prilici tako nesto isprobat jer sam jako rijetko kod mora...
stvar je s meditacijom sto je ona i jako jako dobra fizicka vjezba...probajte meditirat u Seizi ako itko meditira...kondicija se stvara odma xD
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Je, je. Stoji sve to sto ste svi vi napisali. Ali bog vas mazo, kao pirane ste, dodjete i rascerupate temu da vise ni traga nema od prvobitne zamisli... :icon_biggrin:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
av av
piranha.gif

icon10.gif
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Nismo mi obicni egoisti, mi smo svi egomanijaci... Ali stvarno je zdravo priznati to sebi...
Treba osnovati Vutra senat i svima dati odore. Tu bi se pilo vino i pusili masni hedovi celu noc, a usput bi se resavali bitni problemi razumevanja i licnih sloboda... Narod bi radio u polju i uzgajao, a najmasnije hedove bi bio duzan da da nama, jer mi mu darujemo mir, blagostanje i mudrost... Ako misli da zna nesto... Ma objasnicemo mi njemu...
Sta mislite koliko vremena bi nam trebalo da uvidimo da smo isti kao i ovi sto sada tlace nas?
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
dziba je napisao(la):
Nismo mi obicni egoisti, mi smo svi egomanijaci... Ali stvarno je zdravo priznati to sebi...
Treba osnovati Vutra senat i svima dati odore. Tu bi se pilo vino i pusili masni hedovi celu noc, a usput bi se resavali bitni problemi razumevanja i licnih sloboda... Narod bi radio u polju i uzgajao, a najmasnije hedove bi bio duzan da da nama, jer mi mu darujemo mir, blagostanje i mudrost... Ako misli da zna nesto... Ma objasnicemo mi njemu...
Sta mislite koliko vremena bi nam trebalo da uvidimo da smo isti kao i ovi sto sada tlace nas?

zasto uzimat covjeku nesto za sto se sam potrudio?
nema smisla,postali bi ovo sto najvise mrzimo...

ja bi sasvim drukciji sistem napravio...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kad vec ne zivimo da mislimo, nego mislimo zivote zasto se ne fokusirat na sve ono najbolje sto pruza.. bez straha od icega i ikoga?