renkovi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
To je tocno ali nas uglavnom osuduju oni kojima je sve to isto zato se treba izborit da vutru odvoje od ostalih droga a ne da pojedinci za 23 grama trave dobijaju 5 godina... a drugi za 500 grama heroina 6 mjeseci i jos jedna opaska
soooo high se na engleski cita suuuuuu
to je totalno out... :banana_sex:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
grownob@ ja zbilja ne verujem, da je iko rekao kako treba na ful stavit ventilator i nek puse direktno u biljku...
Poželjno je inacer, da puse ventilator direktno u biljku(naravno ne tako jako,da je slomi) sa tim ce prije svega dok je mlada biljka ojaèati stablo...

a u koliko ima netoènosti-podeli to snama,pokaži, pa, da vidimo može li se ispraviti...ili što god


:)
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
irevlnt aj tink, oldo zaslužnima i pripadaju sam kreditz... što se mene tièe dobro se oseæam i kao absolute beginner, samo nek smo tu :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo, mislim ovo sa rank-ovima ne predstavlja sad necije ni znanje ni ne znanje. Moze sad da se registruje praaaavo iskusni grower i njemu ce biti Apsolutni poèetnik....Mislim barem ja, uopste ne gledam na to... i vrlo rado prihvatim savjet isto od poèetnika kao i od experta... Ali neka ih, meni su bas gotiva....meni ustvari govore ko je koliko aktivan na forumu....uporedjujuci dan kad se registrovao, broj poruka poslanih itd itd.... Neko rece da neki lupaju svasta da bi "nabili" sto vise postova??? Glupost praaava, a i ne vjerujem da lupaju, tu su admini i moderatori koji odmah lock takve glupe ili vec ponovljene teme... Aaaa sad ako neko nesto ne konta odmah pa vise puta pita za neku stvar, ja bih odmah (naravno ako znam o cemu je rjec) i ako imam vremena, praaaavo objasnio covjeku sto se kaze step by step.... a i moji postovi se vide koliki su :) LOL, sta cu to mi je mana jos u jutro pogotovo, kad se pije kafica i :joint: LOL
ehehehe
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Necu sad ovdje spamat sa citiranjem koga interesira neka pogleda pod unutrasnje uzgajanje na trecoj strani a post je:

Moze li neka pomoc,savet za moju prvu Biljcicu!?(NOVE SLIKE) medu tima odgovorima bio je i jedan koji je govorio malom da stavi ventilator na full i okrene ga prema biljci.... vjerovatno je obrisan...bar sam se dobro nasmijao a i naucio nesto :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GrowNoob je napisao(la):
Necu sad ovdje spamat sa citiranjem koga interesira neka pogleda pod unutrasnje uzgajanje na trecoj strani a post je:

Moze li neka pomoc,savet za moju prvu Biljcicu!?(NOVE SLIKE) medu tima odgovorima bio je i jedan koji je govorio malom da stavi ventilator na full i okrene ga prema biljci.... vjerovatno je obrisan...bar sam se dobro nasmijao a i naucio nesto :)
Moderatori ili Admini nece brisati nikakve postove, ako za njih nema osnove. Cak i ako izbrisu, zna svako da je neki post izbrisan, razlog: Ako stavi moderator foruma, mislim nema logike to sto kazes. Trazis sad ali ne nadjoh doticni post sa ventilatorom. Ja se sjecam jednog posta (ne znam odakle) i mislim da je bas govorio direkt u biljku da ga postavi, ali radilo se o malo ventiralotru, tacnije cooler-u od PI, koji nema sanse da slomije biljku, cak ni one koje su nikle tek, ako mislis na to...
A cijii je post stvarno ne znam, ni da li je obrisan. Posto znas tacno sta se spominje u postu, koristi opciju "Trazi", tu ces sigurno naci... :)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
bio je 100 % .Era i ekipa su sve ljepo objasnili a jedan mu se rekao da ga stavi na full i okrene direkt na biljku.Nakon toga posta je bio onaj "cuveni" u kojem optuzuje macku... :lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GrowNoob je napisao(la):
bio je 100 % .Era i ekipa su sve ljepo objasnili a jedan mu se rekao da ga stavi na full i okrene direkt na biljku.Nakon toga posta je bio onaj "cuveni" u kojem optuzuje macku... :lol:
Vjerujem, vjerujem, ali eto, vidis da su moderatori odradili svoje. Mislim ako je dezinformacija, taj post ce biti cim prije uklonjen... mislim na postove koji bi drugima stetili.... Mislim ne kontam raju, kako neko moze tako daa bude zloban da tako kazem. Da daje drugim savjete neke kako bi taj drugi sjebbo svoju biljku. Stvarno ne razumijem te ljude, il' je to iz zavisti sto ne mogu i oni saditi zbog nekih razloga, ili mozda im je na slican nacin propao "urod" i onda isto to savjetuje drugima. Drago mi je da je post takav obrisan, kako drugi ne bi citali slucajno....
Ne znam stvarno te ljude, ali mislim da se admini i moderatori trude max. ipak i njima je potreban godisnji :) LOL
Ja licno nemam ovlastenja da brisem gluposti, te sortiranje i prebacivanje postova na svoje mjesto (cesto raja posta nesto u neku temu, sto nema veze post sa temom, iako bih volio to sortirati i ostalo, posto imam vremena na pretek :)
Ipak trudimo se da ovaj forum bude sto bolji... Taj haver tvoj (sto rece iskusni grower, sto zna sve o ovom forumu....) ako zna ko sto kazes napamet, cini li ti se mozda da je i on bio ovdje???? Vjeruj da ces ovdje nauciti mnogo, mnogo caka i ostalog da uzgojis neku pristojnu biljku. Mogu samo zamisliti koliko je ovaj forum "na sebi" iznio biljaka, tj. koje su docekale berbu zahvaljujuci ovim ljudima ovdje i ovom forumu, tako da taj tvoj haver sto kazes sve zna napammet sa ovog foruma, mislim ipak da je cesci posjetilac ovog foruma. Ne mora se registrovati, moze pregledati ga i kao Gost!...
Izvinjavam se, malo sam :joint: pa mi se razvezao jezik :) LOL....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GrowNoob je napisao(la):
.Nedavno sam se igrom slucaja sreo sa jednim starim growerom hodajucom enciklopedijom naseg hobija usli smo u pricu o izvorima informacija ja vas ponosno postavim na prvo mjesto a on me brzo spustio na pod pricom o glupim i netocnim informacijama zadivsi me znanjem cjelog foruma (napamet)

Na ovog sam mislio kad sam govorio post iznad, svaka cast njemu to bez daljnjeg, ali kako on zna sve napamet???? Mislim ja ako nesto me ne interesuje ili ako nesto nije onako kako ja mislim da jeste, nema sanse da ja to citam, a kamoli da napamet ucim.... smjesno..
Mozda je tebe htio impresionirati????
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma sve je ok,treba reci sta nije uredu, kako bi se to u interesu svih nas popravilo.Zato je svaka dobronamerna opazka dobrodošla...
:D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Era, haveru.... nista ja ne bih dirao.... samo posla vise... Forum je "BETON"....
Ja LIÈNO ne bih ništa mijenjao....