Report:SMOKEMASHINE selektira 3 majke(tjedni update slika)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
upravo sam zavrshio sa gradnjom drugog boxa(mother box)....i radi :petak :petak
3 buduche majke(klonovi) se isto vech sunchaju u njoj:
Chronic
Legen Ultimate Indica
Superskunk

evo vam fotku od najdrazhe nove majke...ima 15 cm..
SMOKEMASHINE PROWDLEY PRESENTs: L.U.I.
(ispod 4*36watt lsr 865,u zemlji za uzgoj mladih b.)


ostale se josh srame,kad narastu isto che se slikati ::super
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo da malo nastavim moj report poshto su ipak vech 10 dana proshli od zadnje fotke a sad mogu to sve malo opshirnije izlozhit.
sve 3 majke su preseljene u vaze sa 8 litara Plagron Royality mix(zemljom) i pokrivene seramisom(granulat koji drhzi vodu,meni sluzhi da kukci ne nanjushe zemlju i presele se u nju(mali trick !~ ).
gnjoje se sa HESI ROOTJUICE i HESI TNT i HESI SUPERVIT...korijen im je skroz bjel i zdrav kao sto treba biti po svim knjigama !~ ,a svi listovi koji imaju zhutog po zebi ili su obrezani ili vise prema dole su listovi prije kloniranja od stare biljke i nove majke che ih odbacit kad budu nepotrebni ::super
slika broj 1.
L.U.I.
na ovoj slici je 10 dana starija i mozhe se vidit koliko je jacha i bujnija.novi klici su tamno zeleni i djeluje mi jako zdravo,prava INDICA.


slika broj 2.
Super Skunk
kod mjenjanja vaza i zemlje mi je mali klic odkinuo na dnu biljke,ali ona nije to ni skuzila,tako mi se chini...raste lepo i totalno kao sto mu gen naredjuje.vishe kao indica nego sativa(a vrsta u genu ima 50/50)


slika broj 3.
Chronic
drage su mi sve 3..L.U.I zbog vitalnost,skunk zbog legendne vrste,ali ova chronic je malo chudo....
1 od 50 phenotypa pokazuje se kao Sativa (grmljasti rast)...a ja imam tu jednu...nije mi bila draga jel je bila u ***** od kloniranja....ali otkad se oporavila...buja kao luda...ali vidite sami ::super


na kraju josh jedna totalka od mog motherboxa...sa 3 ukuchana...


ako ima tko pitanje,zna di me mozhe dobit... ::histerija
do iducheg update
LP
SM ~)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo samo jedan update slika,poshto je proshlo 7 dana od zadnjeg updata...mislim da su zadovoljne sa okolinom...nadam se da che do kraja ichi sve po planu....

nakon 18 dana u rastu vegetativnoj(klon koji pustio korijen u zemlju usadjen) fazi...

L.U.I


SuperSkunk

Chronic


LP
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
evo grupna slika majki.jako sam zadovoljan kako rastu,jedino superskunk me malo zeka....nesh stvara zhute vrhove listova,ali chu i to da kontolishem...ubrzo....
LP
SM

 
31.05.2005
13
0
0
79
Care razvijajaju ti se bebe ko s reklame :) Zelim i tebi i njima sve najbolje u naredna 3 mjeseca :)

Nego reci mi u kolikim su ti posudama zemlje, koliko im dajes vode, u kakvom rezimu, koliko puta tjedno, koliko ml Hessija sa koliko vode zamjesas i kako im dajes?
Ja sam inace na labeli Bio-Bizz, imam 2 Nirvana Ice i 1 Papaya ladies u 40 danu floweringa, zalijevam ih 2 puta tjedno sa po 3-4dl vode, one su u 7L posudama, prvi put im dam samo 3-4dl vode a drugi put u toliko vode dodam 1ml Bio-Bizz Grow,2ml Bloom i 2ml Top-Max. Od pocetka nisam im uspio naci rezim koliko cega, jedna Ice mi sve upija bez problema i ne pokazuje nikakve znakove stresa ili manjka osim tu i tamo overwatering, bila bi super mama da sam copnuja klon (probat cu je iza regenerirat), ali ovi drugi Ice i Papaya mi stalno pokazuju da im fali ili N ili Mg ili P i nikako da budu zadovoljne. Eh da i veliki razlog svega lezi u tome sto sam zemlju sam smjesao od zemlje iz Mercatonea i Peveca i mislio sam da cu situaciju moc popravit sa dobrim nutriensima ali jebga ... aj kad ce vishe taj shop da uzmem 50L Bio-Bizz All Mix?:) i da mi se biljke zelene ko tvoje :)


Happy growing! ::super

~)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
gang man je napisao(la):
i kolko moras cekati do pocetka cvijetanja??tj do prog uroda??

@btw svaka cast samo tako

Johnny...tebe stvarno samo droga zanima ::behehe
jesam ti rekao da si malo znanja nachitash....poshto
ove 3 biljke nesmiju i netrebaju i neche(jer ja to ne zhelim)zvatat i urodit....to su majke....od njih rezhem klonove i njih onda pustim da cvataju,ali to nema veza sa tim boxom i tim biljkama...to su klonovi i veliki box... ::zidoglav ::zidoglav ::placko
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Airwalk je napisao(la):
Care razvijajaju ti se bebe ko s reklame :) Zelim i tebi i njima sve najbolje u naredna 3 mjeseca :)

Nego reci mi u kolikim su ti posudama zemlje, koliko im dajes vode, u kakvom rezimu, koliko puta tjedno, koliko ml Hessija sa koliko vode zamjesas i kako im dajes?
Ja sam inace na labeli Bio-Bizz, imam 2 Nirvana Ice i 1 Papaya ladies u 40 danu floweringa, zalijevam ih 2 puta tjedno sa po 3-4dl vode, one su u 7L posudama, prvi put im dam samo 3-4dl vode a drugi put u toliko vode dodam 1ml Bio-Bizz Grow,2ml Bloom i 2ml Top-Max. Od pocetka nisam im uspio naci rezim koliko cega, jedna Ice mi sve upija bez problema i ne pokazuje nikakve znakove stresa ili manjka osim tu i tamo overwatering, bila bi super mama da sam copnuja klon (probat cu je iza regenerirat), ali ovi drugi Ice i Papaya mi stalno pokazuju da im fali ili N ili Mg ili P i nikako da budu zadovoljne. Eh da i veliki razlog svega lezi u tome sto sam zemlju sam smjesao od zemlje iz Mercatonea i Peveca i mislio sam da cu situaciju moc popravit sa dobrim nutriensima ali jebga ... aj kad ce vishe taj shop da uzmem 50L Bio-Bizz All Mix?:) i da mi se biljke zelene ko tvoje :)


Happy growing! ::super

~)

daj ubaci koju fotku,pa ti vishe rechem..... ::super
 
11.10.2005
27
1
0
Smokemashine HR je napisao(la):
gang man je napisao(la):
i kolko moras cekati do pocetka cvijetanja??tj do prog uroda??

@btw svaka cast samo tako

Johnny...tebe stvarno samo droga zanima ::behehe
jesam ti rekao da si malo znanja nachitash....poshto
ove 3 biljke nesmiju i netrebaju i neche(jer ja to ne zhelim)zvatat i urodit....to su majke....od njih rezhem klonove i njih onda pustim da cvataju,ali to nema veza sa tim boxom i tim biljkama...to su klonovi i veliki box... ::zidoglav ::zidoglav ::placko
jebiga..nisi ni ti sve odmah znao
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
gang man je napisao(la):
Smokemashine HR je napisao(la):
gang man je napisao(la):
i kolko moras cekati do pocetka cvijetanja??tj do prog uroda??

@btw svaka cast samo tako

Johnny...tebe stvarno samo droga zanima ::behehe
jesam ti rekao da si malo znanja nachitash....poshto
ove 3 biljke nesmiju i netrebaju i neche(jer ja to ne zhelim)zvatat i urodit....to su majke....od njih rezhem klonove i njih onda pustim da cvataju,ali to nema veza sa tim boxom i tim biljkama...to su klonovi i veliki box... ::zidoglav ::zidoglav ::placko
jebiga..nisi ni ti sve odmah znao

ali nakon sto me netko upozorio da nauchim ako hochu prichat o tome....i ja krenuo chitat shto god sam nashao....odkad sam ti rekao da krenesh chitat do sad(3tjedna),si mogao sve o uzgoju saznati,da te zanima on,a ne samo finalni produkt...

LP
SM
 
11.10.2005
27
1
0
tako je..ali mi mladi se danas pravimo pametni pa mislimo da sve znamo...hehehe...ali i ja misim da znam ono sta mi treba a to je...
napravi bi box jer mi je tako najlakse sakriti od okoline i tako bi biljek s zadovoljstvom rasle
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
nakon malo muchnog tjedna i problema sa jednom od biljki sam uspjeo snimit nove fotke i rijeshit taj mali problem...zvani skunk....posto se nebi trebalo pre naglo reagirat ,ako biljke imaju probleme,je moguche da nachini malu stetu dok ne rijeshite problem...ali ako hochete nabrzinu reagirati,josh che biti gore....
Superskunk je pokazivao znakove manjka gnojiva,pa sam mu dozu povechao...i sad se opet oporavlja i raste ko lud....ima jedno 5-6 bolesnih listova...ali nish dramatichno...zato kazhem,i iskusni groweri imaju stalno probleme...stvar je u tome...da se prepozna problem...ali tko nezna ,nezna pomoch...koliko god zhelio...
evo fotke moji curica..i razliku lista izmedju superzdrave LUI i bolesne(manjka gnojiva)SKUNK

LUI



Chronic



Superskunk



Bolesna skunk....manjak gnjoiva...i vishak vode ::placko


Zdrava LUI
::super


HAREM MOJ ::histerija ::histerija



LP
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
box je 1 metar visok,tako da mogu pustit biljke maximalno da budi grmovi od 70cm...onda chu ih obrezati i klonove koristit za zvatanje...to chu ponavljati dok one same od sebe ne pochmu cvatati...to se desi nakon jednog vremena...od poslje godinu dana,ali mozhe i do 3-4 trajati da ne cvata...ovisi o vrsti i typu biljke....

LP
SM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.