Represija policije - pa dokle bre vise?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Gledam Dnevnik na telki i prvih 10min slušam o korupciji u ovoj mojoj sjebanoj državi...Sad su isto stavili neku foru da æe bez obzira tko je kakva zvjerka biti obraðen u skladu sa zakonom... :shock:
Nema veze jel primaš mito,uzgajaš,švercaš ili prodaješ drogu..
Mislim kome oni mažu oèi tim sranjima?.. :x
Svatko tko je iz hr može se složiti samnom...na proljeæe æu reæi staroj da mislim par biljèica podignuti za svoj gušt i unatoè tome što ona ima neka svoja uvjerenja znam da æe shvatiti zašto to radim..i oni su radili pizdarije dok su bili mlaði! 8)
A što se tièe vlasti i same murije ma u kojoj god državi samo æu reæi da veæe mafije i organizirane bande od njih nema!
TAKO DA MI GA FINO POPUŠE..AKO BAŠ HOÆE..hehe :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
30.08.2006
0
1
0
Ja nisam odvjetnik, ali koliko poznam zakon tamo ne piše kolika se kolièana smatra za osobnu upotrebu, a koliko je za prodaje veæ se radi o tome da bi trebalo utvrditi tvoju namjeru, odnosno da li si imala namjeru prodavati ili pušiti.
Ali preporuèam ti da slušaš svog odvjetnika on ipak zna bolje od nas :D
 
27.08.2006
0
15
0
45
Evo vam jedne zanimljive prichice pa vi izvucite neku pouku iz toga...

Drugar mog caleta vari od svoje 18 godine a sada ima nekih 45 do 50 godina...pricha je sledeca:
Taj caletov drugar je pre nekih godinu dana uhvacen sa volkswagenovim kombijem punim vutre :shock:
Pitala ga murija: "Je li Moco, za shta ce ti tolika vutra?" a on njima 'ladno: "Pa shta ti mislish majke ti, necu sigurno da je prodajem?! To sam sebi obezbedio za svoje potrebe!"... I murija, shta ce, poshto ga zna od ranije tj. zna da chovek ima dug duvachki stazh, pustila ga uz opomenu da budu li chuli da je ijedan gram prodao, da ce odmah doci po njega i uhapsiti ga... :!:
I eto, vi sami zakljuchite chega sve nema u ovoj nashoj drzhavi :p
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ma strašno i jedni i drugi su budale..u ***** jel uvijek cilj utakmice napraviti nered?!"
A jel uvijek cilj policajaca ispizditi se što se mièe?

Po meni svi su ispali idioti!
 
27.09.2006
4
4
0
geckO je napisao(la):
Evo vam jedne zanimljive prichice pa vi izvucite neku pouku iz toga...

Drugar mog caleta vari od svoje 18 godine a sada ima nekih 45 do 50 godina...pricha je sledeca:
Taj caletov drugar je pre nekih godinu dana uhvacen sa volkswagenovim kombijem punim vutre :shock:
Pitala ga murija: "Je li Moco, za shta ce ti tolika vutra?" a on njima 'ladno: "Pa shta ti mislish majke ti, necu sigurno da je prodajem?! To sam sebi obezbedio za svoje potrebe!"... I murija, shta ce, poshto ga zna od ranije tj. zna da chovek ima dug duvachki stazh, pustila ga uz opomenu da budu li chuli da je ijedan gram prodao, da ce odmah doci po njega i uhapsiti ga... :!:
I eto, vi sami zakljuchite chega sve nema u ovoj nashoj drzhavi :p


imao je extra srecu taj lik jer su ga durpani znali,sta mislis da bi isto tako prosao da ga nisu znali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.